Best of Beauty 2019

Rival de Loop

Ár:   €6.99   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. március 29.

Ár:   €6.99
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az intenzív szérum kiemelkedő hatású sejtmegújító hatóanyag-komplexet tartalmaz, amely természetes módon stimulálja a bőrsejtek aktivitását. Az innovatív formula a bőr mélyére hatolva ápol és tökéletesít.

A sejtmegújító-komplex Rhodophyta-kivonata elősegíti és támogatja a sejtaktivitást, a kollagén és elasztin károsodása ellen hat. A fehér hibiszkusz- és baobab gyümölcs-kivonat enyhíti a ráncokat és megakadályozza a bőr idő előtti öregedését. A Moringafa magjának gazdag olaja vitaminokkal és telítetlen zsírsavakkal látja el a bőrt, a több rugalmasságért és ragyogásért. A Babasszu-olaj, Sheavaj és E-vitamin rendkívül hatékony kombinációja bársonyoan puha bőrt biztosít.

szerka

2017. október 22.

En fél áron vettem, gondoltam egy próbát megér. Meglepően jól ápol. Éjszakára kenem bőséggel. Meggyőzött, ha nem csabulok el másra, ujra fogom venni. Szep összetevők.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 22.

lepkeviki

2017. április 22.

Elhasználtam egyet, valószínűleg újra fogom venni. Szerettem, jól hidratál, de azért nem csodaszer, de nem is várok tőle csodát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

szaboszilvia28

2016. augusztus 4.

Eddig csak jó tapasztalataim vannak, szerintem a DM és Rossmann saját márkás krémei legalább olyan jók mint aklasszikus drogériás márkák, de még a Douglas termékeit is veri, árban meg aztán pláne.

UPDATE: Hát azért nem csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

UPDATE: Hát azért nem csodaszer.

danna113

2016. július 6.

Nem rossz darab, de engem nem.győzött meg. Azért vettem, hogy a vízhiány miatt kialakult kis rancaimat feltöltse, illetve, hogy nyáron ne kelljen éjszakára annyi krémet magamra kenni. A mélyedéseimmel nem kezdett semmit, de elég jól hidratált, viszont nem lett tőle szebb az arcom reggel, sőt! Hajlamosít pattanásokra illetve a hidratáló már nagyon sok lesz a bőrnek, ha rákenjük. Az ára jó és mivel egy pumpa elég belőle, illetve nappalra nem használható, mert nagyon zsírosít, ezért sokáig elég. Viszont nem ajánlanám senkinek, akinek érett, zsíros és esetleg még pattanásokra is hajlamos a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Sheila

2016. június 2.

Több hete használom, úgyhogy most már merek róla véleményt mondani. Meglepően jó....! Csak ki kellett tapasztalni. Elsőre csalódás volt, mert kb 1,5-2 pumpálásnyit kentem az arcomra és nem szívódott be, zsíros volt, ragadt, stb. Eleinte nem tudtam hogy akkor most kuka, vagy mi legyen vele, így jobb híján éjszakára kezdtem el használni a szokásos éjszakai krémem alá, de szigorúan 1 pumpálásnyit, utána rá a kedvenc éjszakai krémem (YR 24h hidtatálója). 1 pumpányi kevésnek tűnik, de pont elég! Így is sok lenne nappalra, azonban ezzel a kombóval reggelre olyan puha, és kisimult bőrrel ébredek, hogy nem győzök ámulni, és lehet hogy bképzelem magamnak, de mintha a tükörből is simább arc nézne vissza. Ahhoz képest, hogy majdnem a kukában végezte, szép lassan beépült a napi rutinba és kedvenc lett. Ennyi pénzért szinte ingyen van és hatalmas mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 2.

Krisz78

2016. május 12.

Ma vettem meg a 2. üveggel.Nekem nagyon bejött.
Reggel és este arcmosás után felváltva (egyik nap ezt, másik nap azt) használom a Cosrx nyírfás lotionjával.Csak úgy issza a bőröm.
Az állaga picit sűrűbb, mint mondjuk a Balea Vital+Intenzív szérumé (nekem az is nagyon bevált) de könnyen eldolgozható, nem ragacsos, nem fényes.
Volt olyan este, amikor elfelejtettem a hidratáló krémemmel még felturbózni és reggel nemcsak hogy nem húzódott a bőröm,de finom puha maradt.
Tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

Ma vettem meg a 2. üveggel.Nekem nagyon bejött.
Tetszik :)

VanitySmurf

2016. május 10.

Már több mint egy hete használom ezt a szérumot. Az ára nagyon kedvező és mivel már több Rival De Loop-os terméket is próbáltam, gondoltam ennek a szérumnak is adok egy esélyt. Sajnos nem sikerült megbarátkoznunk. A szérumot egy igényes, elegáns üvegbe csomagolták. Tetszik, hogy az üveg átlátszó így nyomon lehet követni, hogy mikor fogy ki. Az állaga a hidratáló szérumokhoz hasonlóan elég sűrű majdnem krémszerű. Az illata eléggé férfias picit engem a sárgadinnyére emlékeztet, ami külön jó, mert nem szeretem sem a sárgadinnye ízét sem az illatát.  Felkenés után érdekes módon az arcom eljátssza, hogy beszívja a szérumot, viszont pár óra múlva fényes/zsíros leszek és lemorzsolódik az arcomról. Napközben ez engem nagyon zavar. Csak estére tudom használni. Közepes hidratáltságot biztosít. Nem művel csodát a bőrrel, de hát ennyi pénzért ne várjunk drasztikus változásokat. Meg kell erőltetni magam, hogy elhasználjam, mert nem szívesen nyúlok érte, kidobni viszont nem akarom. Újravenni biztos, hogy nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate