RIVAL loves me

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: arcoiris, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 16.

Kiszerelés:   4,5 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Teltebbnek tűnővé varázsolja és ápolja ajkait. A hosszantartó textúra nem ragad és ragyogóan fényes eredményt nyújt-egyszerűen csókolnivaló!

9 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Emma23

2021. november 8.

A páromtól kaptam egy csodás árnyalatot. Nem a legtartósabbak de hagyományos szájfénynek csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 8.

rosiecheecks

2021. október 1.

nekem az atlatszo van meg nem rossz de nem a legtartosabb

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 1.

nekem az atlatszo van meg nem rossz de nem a legtartosabb

Cofi1234

2021. június 28.

Nekem az átlátszó van meg és én nagyon szeretem. A csomagolása nagyon igényes, modern, a szájfény ezért az árért kifejezetten jó. Nekem az illata annyira nem jön be, pedig nincs rossz illata (rajtam kívül mindenkinek tetszik). Összességében a csomagolása az ami igazán megfogott.😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 28.

v.sara

2021. március 9.

04-es árnyalatot vettem, a színe nagyon tetszik, szépen mutat. Azt nem mondanám, hogy nem ragad. Újravenni nem fogom, de azért elhasználom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

MF91

2020. november 21.

Átlátszót vettem a természetes csillogásért, de nagyon hamar eltűnik a számról, pedig aláhidratálok és nem nyalogatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

arcoiris

2020. szeptember 26.

Még nagyon új volt mikor vettem, teli display, eléggé olcsó is, gondoltam teszek egy próbát. Nem lett életem szájfénye, de azért szép, elég erőteljes a színe- én áttetszőbbre számítottam. Mostanában amúgy rászoktam hogy keverem az ajkamon a szájfényeket, így új színek, textúrák és finishek jönnek létre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Hydrogenated Polyisobutene, Silica Dimethyl Silylate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Isocetyl Stearate, Trimethylolpropane Triisostearate, Glyceryl Behenate/Eicosadioate
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 7 / CI 15850, CI 77491, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 6 / CI 15850, Barium Sulfate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Színezék. Piros.