RIVAL loves me

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sterc, Módosítva: 2020. október 8.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Finom, krémes textúra a csábító, ragogyó ajkakért.

12 színben kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Anita97

2021. október 27.

Gyönyörű szín, krémes állag, olcsó, kényelmes viselni
Viszont kenődik, nem túl tartós és szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 27.

Gyönyörű szín, krémes állag, olcsó, kényelmes viselni
Viszont kenődik, nem túl tartós és szárít

kisTi

2021. július 18.

A 12-es árnyalatban vettem meg, tökéletes szájszín, picit fényes, krémes rúzs. Hétköznapokra tökéletes. A hozzá illő ceruzával együtt használom, szerintem szuper termék. Nyilván nem a legtartósabb, többször újra kell kenni, főleg étkezés után, de ez engem egyáltalán nem zavar. Kényelmes viselni, nem csúszkál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

Sterc

2021. június 3.

Jó kis rúzs. Először nem is akartam megvenni csak nézegettem és a teszter helyett véletlen a rendes rúzst vettem ki a Rossmannban és sehogy nem tudtam visszarakni a helyére, rossz helyre meg nem akartam rakni, szóval úgy voltam vele hogy velem jön. (Amúgy nyilván nem csinálok ilyet gyakran de ezért a pénzért bevállaltam mivel amúgy is szemeztem ezzel a rúzzsal egy ideje és nem drága.)
Szóval a rúzs nagyon krémes, kényelmes viselet, az illata először nekem fura volt de aztán idővel egészen kellemes az is. A krémes textúrájából adódóan nem tartós bár nem próbáltam még szájceruzával, lehet azt is beszerzem, ugyanis egyébként minden színhez van hozzáillő ajakceruza is ami szerintem tök király, az meg fele annyiba kerül mint a rúzs. Bár valószínűleg a ceruzával sem lenne ez egy tartós viselet, hiszen nagyon krémes, nem matt, inkább olyan fényes és matt közötti. A színe nagyon szép és pigmentált, lehet még beszerzek belőle más árnyalatokat. Tetszik.

Update: Kicsit jobban kipróbáltam a tartósságát. Igazából az evést-ivást nem bírja, tehát egy étkezés után mindenképp újra kell kenni, de szerintem ez nem akkora hiba mivel nem matt rúzsról van szó. Ettől eltekintve tartós, pigmentált marad ha nem piszkáljuk és tényleg kényelmes viselet. Én nagyon megszerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 3.

Candy21

2021. április 11.

Szuper az árához képest jó krémes és kényelmes viselet remek a színválaszték. A társasága nem a legjobb de ennyiért remek kis rúzs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

KisTigris

2021. március 4.

A 10-es árnyalat van meg. Zsíros, krémes ajakápolós rúzs teljes fedéssel. Télre a legjobb választás! Alig érzem az ajkaiman. Valami fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 4.

vmarti

2021. február 2.

900Ft-ért szuper:). Nagyon krémes,könnyű viselet,nem tartós, evés után újra kell kenni, az ivást bírja. Gyönyörűen mutat az ajkakon, aki mindennapra keres egy kényelmes rúzst,olcsón ;feltétlen nézze meg :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol