Robert Piguet

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 14.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A klasszikus 1945-ös Visa újraértelmezése.

Illatcsalád: orientális-fás

Fejjegyei: bergamot, ibolyalevél, körte, őszibarack, mandarin

Szívjegyei: jázmin, ylang-ylang, vasvirág, rózsa

Alapjegyek: bőr, szantálfa, pacsuli, benzoin, tölgymoha, vanília, vetiver

Ár: 3000 Ft / 5000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, MPL, foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

kvin

2020. december 9.

Atyaég! Ő olyan, mint az elérhetetlen, számunkra tökéletesnek vélt férfiú, aki úgysem állna szóba velünk, de azért titokban nagyon is tetszik nekünk, a közelében remeg a gyomrunk, nyitnánk is felé, de valamiért nem merünk, hirtelen kislányos zavarba jövünk, hisz nem vagyunk egy súlycsoport.
Így jártam én vele, miután kis fekete kalapját leemelve csak úgy ismerkedtünk. Röhejesen hangzik, de így történt: jó mélyet szívtam, a számat elhagyta egy sóhaj, majd gyorsan visszazártam. Belepirultam. Nem akartam elveszíteni a varázst, mi van, ha szóba elegyedünk és kiábrándulok?
Aztán ezt még kétszer eljátszottam, de nem viselkedhetek már tiniként, itt az ideje, hogy leszólítsam.
Egyelőre felszínes kapcsolatba kerültünk, és kiderült, hogy a megközelíthetetlennek hitt férfi-dög egy széles mosolyú, barackos orcájú kedveske. Ez önmagában még nem feltétlenül baj, mert érzem, hogy a feromonjaink összecsengenek, ha meglibben előttem, ugyanúgy vágyom rá, de már nincs bennem az a félszeg remegés. Megbeszélünk egy randit, amire romantikus oldalát mutatva, rózsával érkezik. Gyorsan vázába rakom és félreteszem a nappaliba, nem zavar sok vizet. Kiderül, hogy a körte a kedvenc gyümölcse, majd mesél az olasz őseiről és arról, hogy a felmenői, hogy talpaltak a napszítta magaslatokon egy sárga gyógynövényért, melynek pirítós illata volt... így írja le, mert még kicsi volt, amikor a nagyszülei Franciaországba költöztek. Gyengéd érzelmi kitárulkozás kíséri az elsőt, nem is estünk egymásnak, ez nem arról szólt. Feltérképezés, csak kerülgetjük a másikat, de ebből még lehet valami.
A második etapra bőrdzsekiben, pár napos borostával jön szembe velem, megcsillantva a macsóbb énjét, és én ismét beleremegek, mennyire izgalmas ez a fekete szépség! Kissé rossz kedvűnek tűnik, szúrós hangulatban van, még csipkelődik is, akár a csalán, de meg tudom puhítani. Felpróbálom a bőrdzsekijét, szerintem egész jól mutatok benne, ő elneveti magát. Visszakéri, de rajta marad a saját illatom, kajánul bújik bele. Passzolunk. A randink végére már nem csak egy áhított ideált látok benne.
Szerelem lehetősége van kibontakozóban.
Másnap reggel egy barackot görget végig a meztelen bőrömön, így ébreszt. Beleharap, a lecsorduló nedűt a nyelvével szedi fel, csukott szemmel várom, hogy a megfelelő helyre érjen és élvezettel szívom be a bőre férfias kipárolgását. Összeolvadunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 9.

Szerelem lehetősége van kibontakozóban.

Timi27

2019. január 15.

Hűvös időben vettem, és próbáltam ki először... mínusz fokok, esik a hó...első kifújásra nagyon erős, nagyon intenzív orientális illattal nyitott... hűha, gondoltam, ez nem lesz az én illatom.. aztán ahogy csendesült, egyre kellemesebb lett, puhább, és vhol enyhén emlékeztet a Chanel Coco Noir-ra, de csak enyhén..és ahhoz képest, hogy milyen intenzitással indít, nem sokáig érezni, kb. 4-5 óra hosszát, utána újra fújni kell..egyszóval ahhoz képest, hogy első próba után azt gondoltam, hogy többet nem próbálom, eladom , ahhoz képest megtetszett.. van egy kis retro feelingje, de végeredményében egy kellemes, krémes illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 15.

Verona5

2018. április 8.

Már régóta vágyam volt megszaglászni őkelmét. Viszont, most hogy itt csücsül nálam, egyelőre nem tudom, hogy hova tegyem ezt az illatot. Amikor megjött, kifújáskor tetszett, aztán annyira idegesítővé vált, hogy le kellett mosnom. Ezek szerint nem munkába / viszonylagos feszültségbe való. Ma meg úgy elvagyok vele, tetszetős, nyugodt a hétvégém, simogat a tavaszi napsugár. Lehet, hogy a parfüm-tetszési indexem függ az adrenalinszintemtől? Micsoda egy hülye gondolat! A mintából szaglászva igen tetszetős, a bőrömön pedig valahogy van benne kifújás után kb fél órával egy rövid ideig egy olyan alkoholos "buggyant borszag", ami az ég tudja melyik összetevők kombójából jön össze. Inkább rózsás, mint gyümölcsös, de még az is lehet, hogy a gyümölcsök miatt van az alkohol érzetem. Az első óra végére a zavaró tényező viszont ez elmúlt, a hatás átadta magát a krémes alapjegyeknek.
Tényleg talán inkább őszi fajta a drága, lehet, hogy nem is most kellene próbálnom. Majd még eldöntöm a sorsát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 8.

GNóri

2018. március 28.

Varázslatos illat. Valóban Ő az ősz, amikor még melegen süt a nap, de a levegőben van a lehullott falevelek nedves illata, és minden sárgás-vöröses színekben pompázik. Rajtam egyáltalán nem Angel-es, szerencsére. Sokkal kifinomultabb és összetettebb annál. Ha már hasonlítani kell valamihez, benne van a Patchouli Sumatra nyers ereje, de fűszerességében inkább a Jungle-Rush-Tabu vonalán mozog. Annak ellenére, hogy klasszikus, fűszeres parfüm, érdemes kipróbálni azoknak is, akik nem kifejezetten szeretik az orientális illatokat. A fűszeres jegyek csak épp, hogy felmelegítik az illatot, nem durva, nem tolakodó, nem fűszerbomba, inkább mennyeien krémes, balzsamos az összhatás. Nagyon harmónikus, megnyugtató. A tartóssága is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Luiselotte

2018. január 28.

Nálam beköszönt az Angel minden alkalommal mikor használtam a kis mintámat.
Nagyon finom, meleg és lágy illat , nem kiabál mint a Bandit .Tartósságára nincs panaszom, 6-8 órát simán kibírt.
Édes , de nem úgy mint a mostani cukordömping, bárcsak inkább ilyen illatokat használna a nagyérdemű mint a Pink Sugar huszadik változatát.
Őszre- télre kitűnő választás.
Az üvege pedig egy álom, imádom az art-decot idéző feliratot rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 28.

Nálam beköszönt az Angel minden alkalommal mikor használtam a kis mintámat.
Őszre- télre kitűnő választás.
Az üvege pedig egy álom, imádom az art-decot idéző feliratot rajta.

zsokaw

2016. november 6.

Ősszel jutottam hozzá, egyetértek Masnucival: maga az ŐSZ, a meleg színeivel, a hulló levelek és az avar csodás illatával. Semmihez nem hasonlítható. A gyümölcsös és az aromás jegyek nagyon szépen harmonizálnak és egyik sem uralkodik. Szerencsére rajtam nagyon tartós, a reggeli fújást még délután is érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 6.

Masnuci

2016. október 11.

Az elején leszögezem ebben a parfümben sem gyümölcsöt, sem rózsát nem találtam, És nincs Angel és Wish sem. Viszont van benne hatalmas adag őszi erdei séta illat, téli faházikós füstös kandallóillat, kürtőskalácskemence illat és hogy az összkép teljes legyen egy kis mohás erdei manó illat. Ennyi :o)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 11.

Vancsi

2016. szeptember 22.

Csodás kissé retro illat, nekem sem Angel sem Wish hasonlóság nincs benne. Puha, picit fűszeres picit krémes, imádom!

Update: nem túl tartós :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Update: nem túl tartós :(

Marcsi66

2016. augusztus 25.

Olvastam nemrég h TM Angel egy korszalkotó parfüm,,,,gondolom a régire vonatkozik,és nem a mostanira,.és aki inkább a falnak menne,mintsem szagolja,ezt mindenképp érdemes lenne kipróbálni, Hasonlítanak,na azért nem túlságosan,de abszolút érezhető h van közük egymáshoz. Ez a parfüm attól nagyon különleges számomra,hogy annyira túlfűtött,tömény erotikáját olyan könnyednek és " elviselhető ' kifinomult-szerelem kíséri,Vállalható bujaság,aminek trükkjei vannak,változik a bőrön, Piguet parfümjei brutál jók,köztük ez is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 25.

egyedszilvi

2016. augusztus 12.

.Egyik kedvenc 😊.Hatósugara is tökéletes és tartóssága is.Még nem találkoztam hozzá hasonló gyönyörűséges illattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.