Roberto Cavalli

Ár:   13 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GlamourAndStyle, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 21.

Ár:   13 190 Ft
Lelőhely:   Marionnaud

Roberto Cavalli szexis és nőies új illata, az Acqua 2013 februárjában került a boltokba. Elődjéhez hasonlóan nőies, figyelemfelkeltő és érzéki, egy nagyon elegáns jázminos, citrusos, gyöngyvirágos illat, mely pézsmán nyugszik.

Fejjegyek: jázmin, vizes jegyek

Szívjegy: gyönygvirág

Alapjegy: pézsma

Plenda

2019. augusztus 30.

Szeretem a Cavalli családot, így nem volt kérdés a beszerzése 😊 Könnyed, lágy nyári illat. Tartósságával sincs probléma. Nem az az orrbavágós édes illat, pont elég nyárra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Babooca

2019. augusztus 29.

Egész finom illat, de engem nem fogott meg annyira, mint a Nero Assoluto. Egyébként nem rossz, de nálam nem üti ki a nyeregből az Armani Acqua Di Gioia-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

pacsalia

2019. március 30.

Update 2019 március 30:
Nem sokkal később eladtam, fél üveggel tudtam elhasználni belőle. Aztán túl sok lett :( van benne valami szúrósság ami az ember gyomrának sok lehet gyakori használatnál... a Guerlain Terracottával is hasonlóan jártam. Elsőre hú meg ha, aztán 2 hét múlva rajta is túladtam mert forgott a gyomrom :( fura ez... most néhány év távlatából újra megszagoltma Cavalli Acquáját(kb 3 éve használtam utoljára), és ezért jutott eszembe ennyi idő után frissítést írni - valamint 5 csillagról 3-ra lepontozni...

2016. május:
Személyes kedvencem! Ő az én illatom.
Nagyon-nagyon nehezen tudnám szavakba önteni a jellegét, erőteljes de valahol mégis gyengéd, simulékony, fehér virágos és vizes jellegű, nyár-illat. vidám, de mégis extra nőies, tehát nem tipikusan az a "tiniknek való" valami.... összességében olyan "soha nem elég az orrnak"-féle illat számomra.
Megrendeltem és most 3 napja csak őt használom. Nagyon nehezen fogok átváltani róla bármi másra, úgy érzem. Örök szerelem lesz a miénk.
Tartóssága kenterbe veri sok jóval drágább parfümét, én ha reggel 8-kor felfújom, még este 6-8-kor is érzem magamon. Iszonyat tartós az én bőrömön!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Update 2019 március 30:

2016. május:
Személyes kedvencem! Ő az én illatom.

anita.szaraz

2018. október 29.

Én nagyon szeretem, de csak nyárra. Sem tavasszal, sem ősszel, sem télen nem szeretem magamon. Nekem a nyári dög meleg, strand, tengerpart, friss gyümölcsök, koktélok stb. jut róla eszembe. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Ildi71

2018. július 14.

Szerettem volna nyárra valamilyen könnyed, de ugyanakkor tartós illatú parfümöt. Többet kipróbáltam, amiket aztán tovább is adtam, míg végül nála állapodtam meg. Annak ellenére, hogy EDT, még 8 óra elteltével is érzem magamon az illatot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 14.

Szerafina

2018. március 19.

Parfüm mániám első drágább darabja. Pár éve, mikor megjelent az üvegébe szerettem előbb bele, a csodaszép színébe. Azóta már többször újravettem, örök szerelem. Megfelelően tartós rajtam, igazi mediterrán, nyári, tengerparti, boldogság illat. Ha magamra fújom, vidámnak, magabiztosnak érzem magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

kiccsilag

2017. augusztus 8.

Egyetlen Cavalli ami tetszik. Tartós és megfelelően hideg. Aki az èdes löttyöket szereti annak nem fog tetszeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Nikosia

2017. augusztus 3.

Egyszerű, de nagyszerű parfüm, melegebb időben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Egyszerű, de nagyszerű parfüm, melegebb időben.

malacka222

2017. június 27.

Hát ez valami fantasztikus illat.Egy kedves krémmániásnak köszönhetően hozzá jutottam egy kisebb mennyiséghez.Nem vártam sokat tőle,de gondoltan,próba szerencse.Már egy órája hozzá tapadt az orrom a csuklómhoz. :D Nagyon kellemes,számomra nem átlagos illat.Fiatalos,tiszta,ápoltságot sugall.Lehet,hogy kevéske lesz ez a pár ml. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

BibianaBirova

2017. május 24.

Öt év után most újra vettem, mert hiába próbálkoztam millió fajtával, azóta sem találtam tőle jobb nyári illatot!!
Exotikus, aquás, jázminos, hihetetlenül tartós, " pasifogós :D ", tengerparti-naplementés,
CAVALLI-s, és olyan ... szenvedélyes illat (ez a legjobb szó rá :D) nekem ennél több nem kell !! :)
Tökéletes nyárra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Tökéletes nyárra!

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.