Roberto Cavalli

Ár:   6940 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 21.

Lelőhely:   Marionnaud

Illatcsalád: bőrös

Fej: Pimiento paprika

Szív: vetiver

Alap: bőr

Ár: 5900 , Eladó: Phantomia
Állapot: új, dobozos, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó, vagy Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

6vilag

2021. július 18.

Isteni illat. Leemeltem a polcról és már többet nem is kellett (volna), tudtam, hogy meg kell vennem a férjemnek. Este, mikor megfűdött befújta magát vele, aztán eltelt néhány óra elment lefeküdni, mire utána mentem, az egész hálószobát belengte ez a csoda, pedig ő nem szokta túltolni. Ekkorra már valahogy olyan púderesen frissre és karcosra (füstösre??) száradt le, isteni volt, talán a földes és a melegfűszeres jegyeknek köszönhetően. Igazából egy megnyugtató illat, kezdetben inkább frissnek mondanám, de nem orrbavágóan. A bőrt én nem érzem ki külön, bár azt is nagyon szeretem, de talán a friss karcosság neki köszönhető a nyitásnál.
Kiemelkedő alkotásnak nem mondanám, de ennek ellenére szerintem nagyon jó választás volt, hiszen a férjem is szereti, pedig lenne neki mit fújkálnia még, mégis újabban mindíg ő akad a kezébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 18.

bleauwsy

2020. október 4.

Nagyon szeretem és szerintem tartós is. Még órák múlva is érzem az előttem elsuhanó légtömegben. Nem az az átlagos férfi illat, attól valamivel kacérabb, figyelemelterelőbb. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 4.

meaviolet

2014. december 15.

Szerintem csillagos ötös, az én barátom bőrén isteni volt, imádtam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

Szerintem csillagos ötös, az én barátom bőrén isteni volt, imádtam. :)

Rose24

2014. június 13.

Az üvege maximálisan elnyerte tetszésem :) , de a benne lévő illat számomra túl bizarr volt akit érdekel egy próbát megér mindenképp .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

Antioxidánsok: BHT