Roberto Cavalli

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: k.boglarka, Módosítva: 2019. szeptember 8.

Lelőhely:   Marionnaud

Illatcsalád: orientális

Fejjegyek: gyümölcsös jegyek, bergamot, mandarin

Szívejegyek: heliotróp (vaníliavirág), frangipani (Hawaii rózsa), napraforgó

Alapjegyek: virginai boróka, tonkabab, szantálfa, pézsma, vanília

Ár: 6900 Ft , Eladó: royne
Állapot: 60 ml / kép , Helyszín: Budapest, fizetés: --
vinczen

2017. december 13.

Már a 4. üveget "fogyasztom".. Szerintem nagyon kellemes, tartós, ár-érték arányban is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 13.

GNóri

2016. december 19.

Őszintén szólva eddig nem igazán érdekeltek a Cavalli illatok. Előítéletes voltam, mert szegény Cavalli is a Paco Rabanne sorsára jutott, ráadásul a parfümök designja is ráerősít erre az olcsó, közönséges, nem túl kifinomult hatásra. Ennek a parfümnek is valami iszonyat az üvege. Arany, pink graffitivel, most komolyan? Na de mindegy, úgy adódott, hogy megismerhettem ezt az illatot. És megszerettem. Pont jókor jött, most ilyen illatra vágytam. Nem túl bonyolult, puha, vaníliás, enyhén gyümis, és leheletnyit szantálos illat. Édes, de nem fojt meg. Olyan, mint egy frissen mosott polár köntös, pihe-puha, körbeölel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

maniac78

2016. február 26.

Örömmel használtam el a 100 ml-es változatát. Édes, vaníliás illat. Hiányolom belőle viszont a fricskát, amire azt mondhatnám, hogy : "vááóó, ez igen!". Semmi ilyen nincs benne. Szép, kellemes, viszonylag tartós is, de semmi emlékezeteset, semmi maradandót nem alkotott. Inkább hideg időben, de semmiképpen sem nyáron ajánlott viselni és elsősorban fiatalabb nőkön áll jól, üzletasszonyokon, idősebb nőkön nem tudom elképzelni. Mivel alapvetően szerethető illat és nincs benne semmi karcos, semmi vad, így jó erős közepesnek ítélem. Semmiképpen se több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 26.

Seahorse82

2015. október 21.

Az én bőrömön édes vaníliás sexy illat. Két üveggel is elhasználtam belőle. Rajtam kimondottan meleg szép illat. Ajánlom mindenkinek, aki ár/értékarányban egy szép illatot szeretne vásárolni. Természetesen 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 21.

diesel22

2013. június 6.

Engem nagyon emlékeztet a Burberry illatokra, leginkább a Britre. Ettől függetlenül kellemes illat. A Brittel leginkább egy problémám van: az édes-krémes-vaníliás illat mellett kibontakozik valami vizes-aquás illat is, amit én nem igazán kedvelek egy parfümben. Ebben ezt nem találtam meg. A tartósságát még nem teszteltem bőrön, de lehet jobb alternatíva lesz ez, mint a Burberry Brit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Bogyóka

2013. május 23.

Minta van nekem is,rajtam is férfias lett,érdekes és a vanília mellett valami hűvöset is érzek benne olyasmit mintha menta lenne benne,de látom,hogy nincsen,szóval lehet valamelyik összetevő viselkedik így rajtam,nekem abszolút nem jött be,pedig régen szerettem a vaníliás illatokat,de néha úgy érzem nincs új a nap alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 23.

maaya83

2013. május 19.

Mintát kaptam belőle de már meg is rendeltem a nagyobb változatot.Imádom!!!Nagyon nőies,titokzatos,sexy illat!!!Nálam nyerő!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 19.

Amanda

2013. március 31.

Annyira különleges és annyira akartam szeretni, de férfiassá vált rajtam, a vanília ellenére is.
Ár érték arányban kiváló. Tartós és egyedi illat, mint a legtöbb Cavalli. Nekem sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

k.boglarka

2012. április 15.

Nem rossz parfüm, viszonylag hosszan tart az illata :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

Nem rossz parfüm, viszonylag hosszan tart az illata :)

gerbaud

2012. február 8.

Akár orientális-vanília illatcsaládba is be lehetne sorolni, hiszen nagyon-nagyon vaníliás. A vanília, emellett pedig a frangipani és a heliotrop illata dominál. A többi jegy is meg-megjelenik, de jóval kevésbé intenzíven. Számomra túl édes, túl vaníliás, ezért nem kerültünk közelebbi kapcsolatba, de a vaníliás illatok kedvelőinek ajánlom kipróbálásra. Az üvege tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Coumarin, Citral, Citronellol, Geraniol
Színezékek: CI 14700

Színező anyag. (Piros)