Roberto Cavalli

Ár:   5000-15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vancsi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 21.

Ár:   5000-15 000 Ft
Kiszerelés:   30ml és 75 ml
Lelőhely:   Marionnaud

Illatösszetevők: Mogyoró, mandarin, pillecukor, íriszgyökér, jázmin, bőr

Ár: 1400ft+pkg 5ml , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta
Üvegében! Roberto Cavalli Just Gold for Her
Ár: 8000 +pk , Eladó: Sziszilady
Állapot: 75ml /kb 35ml (jelölésig) , Helyszín: --, fizetés: Leírásban

eheiszki

2021. március 13.

Itt vettem egy kedves KM-estől, neki nem volt az illata.. hát nekem sem 😃 mégis van benne valami ami miatt nem adom tovább habár a mogyoró olyan benne mintha vetiverrel keverték volna és erős benne az íriszgyökér. Lehet hogy ez a ,,már nem gyártják tehát kell,, jelenség,, és a gyűjtési szenvedélyem oka. Édes de olyan nénisen 😃. Furcsa illat abszolút nem szokványos az orromnak. Marad nálam, de 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

Yeticica

2020. január 8.

Meghagyom az eredeti velemenyemet is tanulsagul....
Tobb,mint 1 ev telt el az utolso proba ota. Most ujra fujtam, es : mogyoros napolyi illatot arasztok bo 3 oraja. Igaz, csak borkozelien, de semmi jazmin, semmi bor - ez utobbit igazan sajnalom....
Edes, pillecukros, puderes mogyoró. Ez rajtam a Cavalli Just Gold. Marad a 4 csillag de a velemenyem es valoszinuleg a borkemiam, sot az orrom is valtozott.

Miert???? Miert ?? Miert teszi ezt velem e borom?! Rajtam ez a parfum az Alien es Britney Private Show-janak az ivadeka lett. Mint ahogy az Alien is, ez is a fas jegyek miatt egy az egyben Barbon borotvahab, nagy joindulattal Old Spice aftershave lesz rajtam 1.5 perc alatt . Bruhuhu. Itt csereltem, de nem marad nalam 😢 Pedig milyen fincsi lehet masokon.... Csak amiatt a levonas, mert rajtam nem mukodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 8.

Meghagyom az eredeti velemenyemet is tanulsagul....

Scara

2019. október 31.

Először imádtam, nem tudtam betelni vele :) Sajnos másodszorra nap végére már számomra túl sok volt. A édességekért sem vagyok oda túlságosan, így bármennyire is vonzó az édes-mogyorós puha illat, inkább keresek neki új gazdát és maradok a virágos illatoknál :)

Upd. Megbántam, hogy eladtam anno. Az elmúlt 3 évben valahogy mindig eszembe jutott, mert időközben változott az ízlésem és a mély, fűszeresen édes illatokat szeretem. Meglepődve tapasztaltam, hogy alig-alig lehet már megtalálni ezt a parfümöt. Kitartó kutatómunkával végül sikerült ráakadni és most hozta a futár. :) Kivételesen várom a mínuszokat és a hóesést, akkor a legszebb rajtam. Felmelegíti a lelket, Karácsonyra hangol. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Nenuka

2019. június 20.

Sokkal jobban sikerült, mint a sima Just cavalli. Nem annyira tolakodóan buja, DE még mindig nem lesz a kedvencem. Ár-érték arányban nagyon nagyon jó! Őszre vagy esti parfümnek való. Dögös, nekem tipikus buli illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

pomme

2018. július 21.

Nagyon ismerős illat, valahol már éreztem. Szeretem a bőrös illatokat, ha a helyükön vannak, mert elég férfias/nyanyás tud lenni, de itt nagyon szépen kiegészíti a mogyorót, aminek úgy látszik, kell valami "tökös" támogatás (máshol ez a pacsuli, pl az Angel Muse-nál vagy a Chocolovers-nél). Férjnek mutatom (alig tetszik neki valami), de ezt szereti. Szimatolja: szerintem finom. Mondom WTF, kb. sosem mondod, hogy jó, maximum megszokod, aztán rájött, hogy mire hasonlít: valami arcszeszre, amit szeretett. Hát mondom köszi :DD Szóval tényleg kicsit pasis a bőr jegytől, de így is nagyon tetszik. Furcsán száraz és meleg illat egyébként, télre tökéletes, de nem az a cukormázas ehető finomság, amihez szoktam, sokkal inkább rendes parfüm, nem ovisoknak gyártott lötyi (amiket úúgy szeretek <3) :)

Update: na, gondoltam megnézem az olasz életérzést, fújok egyet dögmelegben (éjjel 11 után, lakásban 32 fok - hurrá mediterrán...). Macska-szaga van... Nem macskapisi, hanem a meleg cicabunda. Nem koszos, vagy ilyesmi, de mégiscsak egy állat szőre/bőre. Közepesen édes, de inkább állatias. Elvileg egy fél pézsma, annyi nincs benne a bőrön kívül, nem tudom, hogy mitől változik melegben, de mégis ilyen lesz. Imádom a cicákat egyébként (bár sosem tartanék), de így elrakom hidegebb időkre, mert nem szeretnék kismacska lenni. Ahhoz túl erőszakos nyáron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

Evee88

2018. június 27.

Túl sok, zavarja az orromat, fejfájdítóan. Nekem ez az illat csalódás.
( tartós így 3*)
Szerintem a pillecukor és a mogyoró a legkiemelkedőbb eleme

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Túl sok, zavarja az orromat, fejfájdítóan. Nekem ez az illat csalódás.
( tartós így 3*)
Szerintem a pillecukor és a mogyoró a legkiemelkedőbb eleme

Kedi81

2018. március 3.

Kis fújósom volt belőle,a vélemények és összetevők alapján úgy éreztem tetszeni fog,és igen,annyira megtetszett,hogy azóta üvegest is beszereztem belőle,én is a mogyoró-pillecukor párost érzem ki belőle leginkább,aminek nagyon örülök,mert így olyan kis krémes-bújós illat,mint amilyeneket szeretek,semmi szúrósság nincs benne,azt viszont kicsit sajnálom,hogy a bőr illetve a jázmin abszolút nem érződik,legalábbis az én bőrömön,úgy talán kicsit vagányabb,összetettebb és különlegesebb lehetett volna,de így is elégedett vagyok,nagyon tetszik,tartóssága is rendben van,reggel két fújás és még este is érzem saját magamon ezt a kis finomságot:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

prettyfruity

2018. február 26.

Biztos vagyok benne, hogy én vagyok fordítva bekötve, de rajtam ez a parfüm egyáltalán nem működik. Azaz működik, mégpedig viaszos-mogyorós elegyet alkotva, egészen pontosan. A környezetem szerint bútorápoló szaga volt rajtam, ami kicsit sem hízelgő, de legalább alátámasztotta azt, hogy nem vagyunk kompatibilisek. Nagyon sajnálom, főleg látva azt, hogy mennyire kivételes IS tud lenni másokon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

ZitaBalaton

2018. január 31.

Isteni. Szó szerint nyálcsorgató. Pláne a férfiak esetében. Nem tudtam úgy viselni, hogy ne kaptam volna egy-egy "Wááá, mi ez, kókuszos süti?" vagy "Fú, olyan jó az illatod, mint egy nutellás palacsintának" típusú megjegyzést.

Fene megette, hogy itthon gyakorlatilag nem lehet hozzájutni, bezzeg német földön kartonjával dobálják az ember után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.

Timi8

2017. szeptember 9.

Update: Ahhhh!
Továbbra is egy fél orgazmus ez a parfüm!
Belevalò, dögös, (szinte már " tökös") illat.
Ez aztán tényleg magabiztosságot ad, erőt sugall, felvértez.
Kifejezetten tetszik ez a pillecukros-mogyoròkrémes téma fás-bőrös alapon. Naggggyon olasz, nagyon vagány, elegáns! N
Igazán különleges eszencia, buja finomság. Különleges!

Istenifinom!!! Tömény mégis lágy, édes, van mélysége és mondanivalòja! Nagyon minőségi lett kìvül-belül, érezni a tartalmán is, hogy "van benne anyag rendesen!" Hatásra nekem olyasmi, mint a JPG Classic Intense, csak az gyümölcsös, mìg ez valòban mogyoròs, én még mintha feketecsokit is éreznék benne. Csùcs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Update: Ahhhh!
Továbbra is egy fél orgazmus ez a parfüm!
Belevalò, dögös, (szinte már " tökös") illat.
Ez aztán tényleg magabiztosságot ad, erőt sugall, felvértez.
Igazán különleges eszencia, buja finomság. Különleges!

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol