Roberto Cavalli

Ár:   17 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Andy B, Módosítva: 2020. december 28.

Ár:   17 590 Ft

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Cintia04

2024. június 2.

Végülis azért vettem meg mert tetszett a sok pozitív vélemény róla és szerettem volna én is tiszteletemet kifejezni Cavalli úr iránt és sajnálom, hogy már nem lehet velünk! Anno nagyon szerettem a Paradisot és a Cavalli edpt, nagyon szerettem viselni aztán elpártoltam tőlük de a jó érzés amit okoztak mai napig bennem van! A Justot nagyon régen próbáltam így azért hajtott a kíváncsiság vajon fel tudom e idézni! Én személy szerint mindig keresem az alkalmat mikor fújhatnám mert még nem jöttem rá milyen érzéseket is vált ki belőlem viszont mikor magamra fújom csak úgy elönt egy nagy adag pozitív érzelem, hogy ez mennyire finom és nagyon jó viselni is! Önmagában sem a nerolit sem a tiarévirágot nem szeretem de így együtt ezzel a kis fás,rózsás beütéssel nagyon is tetszik! Ez bizony Cavalli a javából mert pimasz, bolondos, buja és nagyon nőies! Krémes, fehérvirágos nagyon-nagyon tartós szépség! Van benne egy kis Cavalli edp érzet az teljesen felismerhető benne mégis más, másképpen bontakozik ki! Ami bizonyos és többen is írták, hogy nem nagyon jön veled szembe az utcán úgyhogy valóban különleges! Még ízlelgetem és majd kiderül a sorsunk de az nem kérdés, hogy 5 csillagot simán megérdemel!😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 2.

bridzsitta

2022. szeptember 17.

Bár illatjegyeiben egyáltalán nem egyezik, számomra az illat-élmény szinte Lancome Poeme-jével azonos. De csak szinte, mert jó adag Cavalli fricska van azért benne. És lazább, modernebb is, mindenképp könnyebben hordható.
Dögös, de "átlátszó" illat, határozott szillázzsal, elrejtőzni vele lehetetlen.
Ehhez bizony stílus kell, nem annyira ruházatilag, mint inkább egyéniségben.
Remek áron jutottam hozzá egy KM-ás kollégina révén, és bizony lehet, hogy gyorsan el is fog fogyni 😏.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 17.

Dögös, de "átlátszó" illat, határozott szillázzsal, elrejtőzni vele lehetetlen.
Ehhez bizony stílus kell, nem annyira ruházatilag, mint inkább egyéniségben.

isabelle007

2021. december 8.

Különleges illat,kicsit maszkulin,simán lehetne uniszexként hirdetni.Tartóssága szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 8.

bleauwsy

2021. június 14.

Nagyon jó a tartóssága Edt-hez képest, magabiztossággal kell viselni, de szuper parfüm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 14.

Moncherrys

2021. március 25.

Itteni ajánlás alapján rendeltem meg féláron a 75 ml-s kiszerelést. Előtte sose szagoltam. Szerelem volt első megillatozásra,nekem ezek azok az illatok amelyek igazán bejönnek,isteni finom virágos ,elég tartós is, nekem nagyon bejön. Én a Trussardi My Scent illatához tudnám hasonlítani,legalábbis rajtam olyan.
Édesapám szerint ez az illat inkább egy idősebb hölgy nagyon finom illata :D Nem baj akkor is fogom használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Kicsimoomin

2020. december 28.

Valami nagyon szúrja az orrom, nem tudom szeretni. Ellenben sokáig szúrja = tartósabb, mint amennyire szükséges lenne....
Elajándékozásra vár! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Elajándékozásra vár! :(

Sophieka

2020. május 24.

Finom, fehér virágos illat, nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 24.

Finom, fehér virágos illat, nem tolakodó.

3tara2

Korcsoport: >54
2020. március 15.

Nem mondom azt hogy örökre szóló szerelem van közöttünk, de nagyon kedvelem. Olyannyira, hogy biztosan fogok majd bővebben is írni róla az oldalamon.

Van aki közönségesnek tartja és van aki szexinek.
Rajtam nagyon szépen rajzolódik ki a tiaré, úgyhogy én az utóbbiak táborát szaporítom.
Hosszantartó, elég nagy hatótávolságú bűbájos virágillat bontakozik ki a bőrömön határozottan megjelenő felszikrázó nerolival. Az alapokat rózsafa adja, de ezt csak ritkán lehet kiérezni.
S amúgy csak a fás jegyzeteket érzem a rózsafát nem tudtam volna megmondani.

Vájt orrúaknak túlságosan popularis lesz majd. Én "mindenszagló" vagyok. Pont olyan parfüm imádó, mint Csukás István csokievő Pompomja.

Szóval: ezzel az illattal nem lősz mellé randin. Nyugodtan hordható napközben is. Egyedül nyáron nem tudom elképzelni.

Azért kap négy csillagot, mert a fantázia kicsit hiányzik belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. március 15.

Van aki közönségesnek tartja és van aki szexinek.
S amúgy csak a fás jegyzeteket érzem a rózsafát nem tudtam volna megmondani.

Azért kap négy csillagot, mert a fantázia kicsit hiányzik belőle.

klau810614

2020. január 23.

Már nagyon régóta szerettem volna kipróbálni mert imádom a Cavalli illatokat . Ma végre a R betűs drogériában volt kint teszter ,hát fújtam is egyből . Egyszóval kellene jellemezni akkor szexi illat , mindennapokra nekem sok lenne de olykor olykor fújnám viszont csakis hidegben . Nagyon tartós is szóval szívesen elfogadnám 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

Kommentelo

2019. december 15.

Imadom!!! Egyik kedvenc parfumom, nagyon tartos es 1 fujas eleg belole!
Rossmannban most a 30ml-se akcios 7500 Ft.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Imadom!!! Egyik kedvenc parfumom, nagyon tartos es 1 fujas eleg belole!
Rossmannban most a 30ml-se akcios 7500 Ft.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.