Roberto Cavalli

Ár:   17 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Andy B, Módosítva: 2020. december 28.

Ár:   17 590 Ft
Lelőhely:   Marionnaud

Fejjegy: neroli

Szívjegy: tahiti tiarévirág

Alapjegy: brazíliai rózsafa

Roberto Cavalli Just EDT 75 ml
Ár: 4500 Ft , Eladó: Adelka1981
Állapot: Fénykép szerint, Helyszín: Somogy megye, fizetés: Utalás után postán maradóra tudom küldeni
Ár: 3200 , Eladó: welt09
Állapot: 75ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost

Moncherrys

2021. március 25.

Itteni ajánlás alapján rendeltem meg féláron a 75 ml-s kiszerelést. Előtte sose szagoltam. Szerelem volt első megillatozásra,nekem ezek azok az illatok amelyek igazán bejönnek,isteni finom virágos ,elég tartós is, nekem nagyon bejön. Én a Trussardi My Scent illatához tudnám hasonlítani,legalábbis rajtam olyan.
Édesapám szerint ez az illat inkább egy idősebb hölgy nagyon finom illata :D Nem baj akkor is fogom használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Kicsimoomin

2020. december 28.

Valami nagyon szúrja az orrom, nem tudom szeretni. Ellenben sokáig szúrja = tartósabb, mint amennyire szükséges lenne....
Elajándékozásra vár! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Elajándékozásra vár! :(

Sophieka

2020. május 24.

Finom, fehér virágos illat, nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 24.

Finom, fehér virágos illat, nem tolakodó.

3tara2

Korcsoport: >54
2020. március 15.

Nem mondom azt hogy örökre szóló szerelem van közöttünk, de nagyon kedvelem. Olyannyira, hogy biztosan fogok majd bővebben is írni róla az oldalamon.

Van aki közönségesnek tartja és van aki szexinek.
Rajtam nagyon szépen rajzolódik ki a tiaré, úgyhogy én az utóbbiak táborát szaporítom.
Hosszantartó, elég nagy hatótávolságú bűbájos virágillat bontakozik ki a bőrömön határozottan megjelenő felszikrázó nerolival. Az alapokat rózsafa adja, de ezt csak ritkán lehet kiérezni.
S amúgy csak a fás jegyzeteket érzem a rózsafát nem tudtam volna megmondani.

Vájt orrúaknak túlságosan popularis lesz majd. Én "mindenszagló" vagyok. Pont olyan parfüm imádó, mint Csukás István csokievő Pompomja.

Szóval: ezzel az illattal nem lősz mellé randin. Nyugodtan hordható napközben is. Egyedül nyáron nem tudom elképzelni.

Azért kap négy csillagot, mert a fantázia kicsit hiányzik belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. március 15.

Van aki közönségesnek tartja és van aki szexinek.
S amúgy csak a fás jegyzeteket érzem a rózsafát nem tudtam volna megmondani.

Azért kap négy csillagot, mert a fantázia kicsit hiányzik belőle.

klau810614

2020. január 23.

Már nagyon régóta szerettem volna kipróbálni mert imádom a Cavalli illatokat . Ma végre a R betűs drogériában volt kint teszter ,hát fújtam is egyből . Egyszóval kellene jellemezni akkor szexi illat , mindennapokra nekem sok lenne de olykor olykor fújnám viszont csakis hidegben . Nagyon tartós is szóval szívesen elfogadnám 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

Kommentelo

2019. december 15.

Imadom!!! Egyik kedvenc parfumom, nagyon tartos es 1 fujas eleg belole!
Rossmannban most a 30ml-se akcios 7500 Ft.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

Imadom!!! Egyik kedvenc parfumom, nagyon tartos es 1 fujas eleg belole!
Rossmannban most a 30ml-se akcios 7500 Ft.

Szanszi

2019. december 12.

Nálam a tiarévirág mindenben befutó. Olyan parfümöt kerestem amiben van, de kis csavarral azért, hogy izgalmas legyen és ne fullasztó. Elolvastam az itteni véleményeket és le is mondtam róla... aztán ma a Müllerben csak nem bírtam ki és kipróbáltam. Elsőre eléggé orrbavágó erős neroli. Nem is tetszett. Aztán 10 perc múlva megszagoltam... valami álom finom, dögös, szigorúan esti alkalmakra való illat. Egy csinos szőke fekete ruhában egy esti buliban+ ez a parfüm=BOMBASZTIKUS!!!
Akarom! 😍

Update: végül megvettem, nagyon finom, tartós illat! Nem jön szemben az utcán :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Akarom! 😍

Jule

2019. szeptember 9.

Az egyik legérdekesebb illat, amivel az utóbbi időben találkoztam...Szeretem a nerolit, ebben az illatban nem domináns, szépen kiegészíti a többi társát, ad egy kis élt a rózsafának, ami viszont elképesztően krémes és puha.Az üveg és doboz megtévesztő lehet, kicsit sem illik-szerintem-ehhez a parfümhöz. Olvastam egy-két véleményt, miszerint közönséges.. A legkisebb mértékben sem! Csodás, igényes illat, ami nem szalad szembe veled az utcán nap mint nap.
A legkiemelkedőbb, legtöbb nő által viselt, majdnem mindenki által dícsért illat is lehet közönséges, ez mindig a viselőjétől függ!
Nagyon kellemes, szép illat Ő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Nagyon kellemes, szép illat Ő!

DeNoirChristine

2019. április 12.

Kovezzetek meg,de ez nagyon hasonlo a Just Goldhoz,a bor felhangja nelkul. Gyakorlatilag ugyan az a buja szexillat,kell hozza egy NO,aki ezt hordani tudja anelkul,hogy kozonsegessegbe csuszna at. Ez az illat sok embert "hord",es kevesen tudjak horadni. Egy szaglast mindenkepp meger! Tartossaga rajtam 4-5 ora,edthez kepest kivalo !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

19720321

2019. március 20.

Elnézést a rajongóitól,de ez egy borzalmasan közönséges illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 20.

Elnézést a rajongóitól,de ez egy borzalmasan közönséges illat!

Antioxidánsok: BHT