Roberto Cavalli

Ár:   8940 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   Marionnaud

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: orchidea

Szívjegyek: vanília

Alapjegyek: ébenfa

Üvegében! Roberto Cavalli Nero Assoluto EDP
Ár: 5900 Ft , Eladó: Parfuwoman
Állapot: 50 ml/47 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta vagy fox(nincs az árban)
Ár: 2500 postával , Eladó: emitaylor23
Állapot: 10 ml frissen fújva, Helyszín: Sopron, fizetés: megbeszélés szerint

Plenda

2020. február 7.

Cavalli ezzel az illattal sem lőtt mellé! Finom krémes, édes orchidea. Lehetne kicsit tartósabb is, de kibír rajtam 4-5 órát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

Babooca

2019. augusztus 29.

Úgy emlékeztem, hogy korábban én ezt már véleményeztem. Eddig 2x próbáltam, szerintem ez egy nagyon különleges, füstös illat, de nem annyira fekete és titokzatos, mint pl. a Dior Addict. Selymesen simul a bőrbe, nem ordít, nem kiabál. Szerintem rendkívül szexi illat, egyszer biztosan beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Erina

2019. július 10.

Isteni!!! Pár ml-t kaptam fújósban, egyszerűen lenyűgöző illat! Lágy és krémes, de rajtam valamiért narancsos. De nem a citrusosan narancs, hanem a vaníliás, krémes narancs, enyhe fás aláfestéssel. Nem lehet megunni, nem szeretni. Csak a tartóssága miatt fáj a szívem. Amint lesz rá lehetőségem, biztosan beszerzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

esztig

2019. május 29.

Barátnőm kapott termékmintát, évekkel később vettem, de azóta is rendszeresen veszek 1-2 üveggel amikor akciós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

jnicole

2018. december 18.

Nagyon szeretem, már a sokadik üveget használom! A tartóssága miatt nálam csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

kvin

2018. június 30.

Abszolút felismerhető, nagyon Cavallis!
Viszont bánatom, hogy nekem nem igazán FEKETE, csak vaníliás orchidea. Hol az ébenfa és a fás jegyek? Márpedig ez adná az esszenciáját, de nem bántak vele elég bátran, rajtam éppen csak pislákol, még-még valami fekete, vadóc illatjegy, nagyon kívánkozik. Az a fránya vanília, nagyon nem barátom, mindent elnyom - és az orchidea is elég brutál - , az én bőrömön nem jön elő a többi jegy. Illetve majd csak órák múlva, de a vanília végig ott van, a fás illatokon is ott csücsül, ami számomra csalódás. Agyonüti a kompozíciót.
Közepesnél jobb, de lehetne még eggyel jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

Abszolút felismerhető, nagyon Cavallis!
Közepesnél jobb, de lehetne még eggyel jobb.

Parfuwoman

2018. május 25.

És egy újabb Cavalli... Imádom őket,na. Ez a “vagány “hangulatú parfümöm. Akkor fújom magamra ,ha valami kalandosabb napra készülök ,mint amikor hirtelen felindulásból levágattam a hosszú hajamat rövidre . Ez adott önbizalmat hozzá. Nálam teli illat,novembertől március -áprilisig használom. Tartóssága a szokásos Cavalli,ez a ház ebben nagyon sikeres. Szillázsa is erős . Rajtam a vanília nem annyira jön ki,csak a háttérben muzsikál szépen finoman. Enyhe virágos illatot érzek ,valamint valami kis füstös-fás felhangot . Annyira nem vad ,s durva ,mint amennyire az üvege implikálja,de nem is egy kis lágy virágos /cukros parfüm. Szeretem őt is ,ráadásul mennyire dögös már az üvege !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

Fairy0124

2018. május 11.

Naggggyoooon szeretem, erős, tartós, igazi csábítós illat :D . Hasonlít nekem picit a Black Opiumra, akciós volt, így nagyon örülök neki :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

specyal

2018. április 28.

Ez az első Cavalli illatom.Volt kolléganőmön nagyon tetszett.Beszereztem egyet magamnak,akciós áron.Már itt jól kezdődött a kapcsolatunk.Kifújáskor kissé erős,de nekem még ez is belefér.Kis idő múlva pedig nagyon finom-kellemes illatra vált át.Rajtam ez az illat kb 6órán keresztül tart,aztán elhalványul,de még 8óra eltetével is lehet érezni.Végre egy illat ami NEM tucat.Hálás vagyok érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

Szerafina

2018. március 20.

Titokzatos fekete szépségem. Rajtam krémesen puha, melengető csodaszép illat. Tartós, kevés is elég, egész nap érzem ahogy lágyan körbeölel. Nagyon halványan néha kiérezni az alap illatot. Annyira egyedi kompozíció, nem hasonlít az általam ismert parfümökhöz. Téli illatom, ahogy a hideg friss levegővel keveredik igazán pompázatos illat. A nyár az én évszakom, de el kell ismernem, hogy bizonyos parfümök tényleg hideg időben teljesednek ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.