Roberto Cavalli

Ár:   8940 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   Marionnaud

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: orchidea

Szívjegyek: vanília

Alapjegyek: ébenfa

Ár: 5.900,- + foxi , Eladó: saska7
Állapot: 30 ml / Ld. fotó, Helyszín: Sopron, fizetés: Fizetés előre utalással, személyes átvétel Sopronban lehetséges
Roberto Cavalli Nero Assoluto EDP fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Zsedit

2021. április 2.

Csere útján jutott hozzám egy 75ml-s kiszerelés. Első próbával nem győzött meg, s a másodikkal sem teljesen. Tartós, vaníliás illat valami olyannal a háttérben, ami mégis arra sarkall, hogy időnként szaglásszam, fújkáljam. Nem vagyok édes illat rajongó, de ha mégis édes, akkor valami fekete üveges. Tehát összességében semmi rosszat nem mondanék róla, aki szereti vaníliát, s mély, tartós illatra vágyik ez ideális lehet. Nekem nem lesz a kedvenc, de hideg időben hiányozna, ha nem lenne előttem lehetőségként, így egyelőre marad. Nekem tetszik az üvege. Ha átvillágítjuk mélykék színe van...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 2.

Linett21

2021. március 3.

Az egyetlen Roberto Cavalli, ami idáig bejött nekem, egyik kedvenc téli illatom. Fás, vaníliás, valóban illik hozzá a fekete üveg. (Bár az üveg nyaktól felfele valami borzalmas bazári, olyan mintha Peggy Bundy találkozott volna a Győzike show-val). Szigorúan csak hideg időre, őszre, télre, esti alkalomra, ártatlan összebújásra, kandalló előtti ücsörgésre ajánlatos.Egyszerű illatocska, de az ébenfától valahogy szofisztikáltabb, arisztokratikusabb stichje van. Gyenge pontja a tartósság. Nem akkora díva, mint ahogy azt a csomagolás sejteti. 4-5 órát bír rajtam;ruhán is csak picivel többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

kepviselofank

2021. február 20.

Fúúúúú...Nem szoktam olyan parfümökről írni, amik nem tetszenek, de ez most kiverte a biztosítékot. Meg akartam rendelni üvegében a sok jó vélemény miatt, de szerencsére először inkább egy fújóst vettem. Első fújásra még tetszett is, majd rajtam fél óra után valami brutál hányingerkeltő tömény valamivé változott. Ráadásul rólam levakarhatatlan, ahhoz képest, hogy írtátok, hogy nem tartós. Muszáj volt fürdenem, hogy ne érezzem, mert különben lehet, hogy tényleg elhánytam volna magam. Egy ideig most leállok a vakvásárolgatásról, azt hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

ChubbyCat

2020. október 18.

Tartósságával van problémám és számomra hamar bőrközeli lesz. Nem mondanám egy bonyolult illatnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

Plenda

2020. február 7.

Cavalli ezzel az illattal sem lőtt mellé! Finom krémes, édes orchidea. Lehetne kicsit tartósabb is, de kibír rajtam 4-5 órát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

Babooca

2019. augusztus 29.

Úgy emlékeztem, hogy korábban én ezt már véleményeztem. Eddig 2x próbáltam, szerintem ez egy nagyon különleges, füstös illat, de nem annyira fekete és titokzatos, mint pl. a Dior Addict. Selymesen simul a bőrbe, nem ordít, nem kiabál. Szerintem rendkívül szexi illat, egyszer biztosan beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Erina

2019. július 10.

Isteni!!! Pár ml-t kaptam fújósban, egyszerűen lenyűgöző illat! Lágy és krémes, de rajtam valamiért narancsos. De nem a citrusosan narancs, hanem a vaníliás, krémes narancs, enyhe fás aláfestéssel. Nem lehet megunni, nem szeretni. Csak a tartóssága miatt fáj a szívem. Amint lesz rá lehetőségem, biztosan beszerzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

esztig

2019. május 29.

Barátnőm kapott termékmintát, évekkel később vettem, de azóta is rendszeresen veszek 1-2 üveggel amikor akciós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

jnicole

2018. december 18.

Nagyon szeretem, már a sokadik üveget használom! A tartóssága miatt nálam csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

kvin

2018. június 30.

Abszolút felismerhető, nagyon Cavallis!
Viszont bánatom, hogy nekem nem igazán FEKETE, csak vaníliás orchidea. Hol az ébenfa és a fás jegyek? Márpedig ez adná az esszenciáját, de nem bántak vele elég bátran, rajtam éppen csak pislákol, még-még valami fekete, vadóc illatjegy, nagyon kívánkozik. Az a fránya vanília, nagyon nem barátom, mindent elnyom - és az orchidea is elég brutál - , az én bőrömön nem jön elő a többi jegy. Illetve majd csak órák múlva, de a vanília végig ott van, a fás illatokon is ott csücsül, ami számomra csalódás. Agyonüti a kompozíciót.
Közepesnél jobb, de lehetne még eggyel jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

Abszolút felismerhető, nagyon Cavallis!
Közepesnél jobb, de lehetne még eggyel jobb.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.