Roberto Cavalli

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 29.

Lelőhely:   Marionnaud

Illatösszetevők: magnólia, koriander, írisz, bors, bergamot, alma, sárgabarack, pacsuli, fahéj, frézia, cédrus szantál, ámbra, pézsma, vanília, guaiac fa

Ár: 1800ft+pkg/5ml , Eladó: 0808
Állapot: frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó
Roberto Cavalli Oro fújós eladó
Ár: 1500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 4,5 ml, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark) , fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Agnesanna

2019. december 7.

Három napja együtt fekszek és együtt kelek az Oroval.
Csalódásom ellenére imádom az első perctől.
A csalódás oka az volt, hogy erőteljesebb, tartósabb fűszerbombát vártam, de helyette egy puha, doromboló bőrközeli illatot kaptam.
Az intenzív nyitány 5 percig sem tart és kevesebb mint 1 óra alatt válik bőrközelivé rajtam.
Most mondjam azt, hogy kinyírja a kémiám ezt az illatot? De hát ez olyan rosszul hangzik.
És egyébként is, ami megmarad, az maga a selymes, picit édes, ínyenc, fűszeres csoda.
Kinyírás helyett inkább úgy fogalmaznék, hogy gyorsan lecsendesedik, megnyugszik, megszelídül rajtam.
Talán a hajamon tartósabb, mert ott mozgás közben még pár óra múlva is érzem.
Diszkrét, édesen virágos-fűszeres-vaníliás varázspára, amit újra és újra éreznem kell.
Így aztán naponta többször, durván fújom tokától-bokáig.
Egyszerre fás, fűszeres, meleg, krémes, virágos csábítás.
Feltétlen próbáljátok ki!

Szép az üveg szoborszerű kecsessége, de a tetején lévő epedarugós kígyóutánzat szánalmasan gagyi.
Azt gyorsan beröptettem a kukába. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 7.

Három napja együtt fekszek és együtt kelek az Oroval.
Csalódásom ellenére imádom az első perctől.
Talán a hajamon tartósabb, mert ott mozgás közben még pár óra múlva is érzem.
Így aztán naponta többször, durván fújom tokától-bokáig.
Egyszerre fás, fűszeres, meleg, krémes, virágos csábítás.
Feltétlen próbáljátok ki!

Azt gyorsan beröptettem a kukába. :D

Verona5

2018. március 25.

Szuper különleges illathoz volt ma szerencsém, kedves illatostársamtól személyesen érkezett üvegében egy kis maradék, de annál finomabb esszencia. Boros, almás, fahéjas, fűszeres fincsiség. Ez az első Cavalli, amivel barátságban tudnék lenni, de nagyon, ha még méltóztatnának gyártani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 25.

GNóri

2017. november 18.

Amindenit, micsoda fűszerbomba! Elég szélsőséges a kapcsolatom a Cavalli illatokkal, vagy nagyon nem tetszenek (Just, Just Gold), vagy imádom őket (Cavalli EDP, I Love Her). Az Oro is az imádat kategóriába esik. Kezdetben a fűszerek dominálnak, mint a bors, koriander, fahéj. Meg mertem volna esküdni, hogy van benne kardamom, de a fragrantica szerint nincs, így érdekes, hogy ez a fűszer hármas teljesen kardamomos hatású:) Az erős fűszeressége végig megmarad, de idővel teret kapnak finomhangolásra az alapjegyek (ámbra, pézsma, vanília), így egyszerre pikáns, és elképesztően puha a végeredmény. A Cavalli illatok nagy szakértői ennek a lélekmelengető, finom, puha hatásnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

neakardtudnihogyki

2017. március 8.

Evekig nezegettem, vegul, betudtam mindig annak hogy sehol sem lehet kapni.. Egy nagyon kedves km-es kozremukodesevel a kezemben van Magyarorszag utolso, boltban fellelhető üvege... ami van vagy felmeter hosszu:) Az illata... elottem jellemeztek reszletesen... <3

Up
Bárkivel talalkoztam mindenki megjegyezte milyen jó illat van rajtam mi ez, mi ez... meg Apukám is aki tipikus ferfi neki aztán teljesen mindegy ha nem hanyja el magát tőle...:-))) Par perc után miután csillapodott a kicsike utána adja ki magát és a nap végén már csak kellemes fűszeresen de akkor is a domináns vanília illatot érezni (rajtam) amit imadok:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

Up

zekatty

Korcsoport: >54
2016. május 31.

Ma érkezett meg Jelly-től egy 40 ml-es, nagy örömömre! Bevallom "vakon" vettem, na ez jó kis képzavar, amivel csak azt akarom érzékeltetni, hogy a Ti véleményeitek + az illatfelhőn olvasható vélemények alapján bevállaltam, kockáztattam!:) és nyeretem! Eltel pár óra a csuklóra fújás óta, így már "bátran" merek nyilatkozni! Egyedi, fűszeres, csak "halványan" édes (mert a tömény édesség a halálom!) igazi elegáns orientális csoda! Passzolunk, és ez a lényeg!! Mivel állítólag már nem gyártják, nem fog "szembe jönni" velem, meg amúgy sem egy tucat illat! Azért egy kis füstösség még előjöhetne belőle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. május 31.

galagonyanya

2016. április 24.

Ilyen vélemények után nem volt nyugtom, míg nem szereztem magamnak kóstolót belőle. Kíváncsi voltam, milyen lesz vajon: csuklómhoz tapasztja az orrom, vagy a mosdóba hajt...? Egyik sem, ez egy teljesen viselhető, fűszeres orientális illat. A bors, a koriander, a bergamott teszik a dolgukat, a vanília pedig tökéletesen ellensúlyozza ezt a fűszerpiaci orgiát. Van egy szakasza, amikor nagyon hasonlít az Ungaro Desnudára, a kardamom miatt, a fahéjat viszont hiányolom. Összességében egy kitűnően megkomponált parfüm, nem tartom brutálisnak, de egyéniség kell hozzá. Mint egy kissé szilaj paripa: sokan csak szeretnének felülni a hátára, de akit elfogad, annak minden kívánságát teljesíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 24.

mplaura89

2016. február 7.

ÍÍÍÍ...ez nagyon brutál...de nem jó értelemben...nagyon fűszeres, erős, édes, már-már fojtogató. Az én példányom elpasszoltam, mert nem mertem magamra fújni..azt hiszem ehhez kell egy egyéniség. Csak télen, mínusz 10 fokban ajánlanám bátraknak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Marcsi66

2015. október 29.

Nagy merészség ezt ajándékba venni ,én mégis megtettem.Karácsonyi ajándékom volt,egyik sógornőmnek.AZ illat eléggé édes-fűszeres,keleties ,rendkívül összehangolt, a tél hangulatához annyira passzoló,melegséget szeretetet adó. Az ajándékozott öröme határtalan,nagyon tetszett neki,és az enyém is,hisz ez volt a cél.,Nagyon tartós ,..vakon megvenni,nem szabad!!!!!,,,,,,nem a mostani cukorkás,kifinomult,egyediség benne van

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 29.

Vaslady

2015. július 27.

Micsoda kis meglepetés lett nekem ez az illat :).
Valami kis finom téli,vaniliás finomságnak,édesnek képzeltem.
De nem.
Fűszeres,legalábbis rajtam az dominál.
Pici mintám van belőle,ami ma épp eszembe jutott.
Szeptember elején próbáltam,már akkor is tetszett,de Ő mindenképp a hideget,télies időt ,vagy késő őszit kivánja.
Érdekes,hogy szeretem a borsos illatokat,és mégsem akarnak a bőrömmel jól azonosulni.
Igy jártam már több illattal is,pl Lanvin Oxygene-vel is,valami kimondhatatlan szörnyű katyvasz lett belőle a bőrömön.
És Ő meg tökéletes.Maga módján,édes,de nem tömény,nem süti meg vaniliás karikka illat.
Az édes mellett meg előjön a fahéj,de éppen ugy,ahogy jó,mértékkel adagolva,nem nyomja el egyirányba,unalmassá az illatot.
Pár óra mulva,amikor szépen lecsitul,még a szantálfa illat is előbújik :)
Igy teljes,ahogy van.Sorban:bors,fahéj,kis vanilia,szantál.
Télre ajánlóm,de nem vakon rendelni,előtte kipróbálni.
Aki szereti az orientális illatokat,annak tetszeni fog.
Max 1 fújás,hideg téli időben 2.
Update:Ma újra megkivántam.Igaz,nincs 40 fokos kánikula,esős-borongós idő van.
Felkentem,és imádom,még mindig...
Még bő egy hónap,és már rendelem is,mivel már csak egy helyen látom,ahol árulják,az interneten.
Hamar le kell csapnom rá! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 27.

Micsoda kis meglepetés lett nekem ez az illat :).
Valami kis finom téli,vaniliás finomságnak,édesnek képzeltem.
De nem.
Fűszeres,legalábbis rajtam az dominál.
Pici mintám van belőle,ami ma épp eszembe jutott.
Pár óra mulva,amikor szépen lecsitul,még a szantálfa illat is előbújik :)
Igy teljes,ahogy van.Sorban:bors,fahéj,kis vanilia,szantál.
Télre ajánlóm,de nem vakon rendelni,előtte kipróbálni.
Aki szereti az orientális illatokat,annak tetszeni fog.
Max 1 fújás,hideg téli időben 2.
Update:Ma újra megkivántam.Igaz,nincs 40 fokos kánikula,esős-borongós idő van.
Felkentem,és imádom,még mindig...
Hamar le kell csapnom rá! :)

varga.stella

2015. január 15.

Tömény fűszer. Minden sütifűszer benne van, amit ismerek és jó sok bors. Nagyon különleges, csavaros parfüm ez. Kár, hogy nem passzolunk igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Geraniol, Linalool, Citronellol, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Eugenol, Isoeugenol, Citral