Best of Beauty 2019

Roberto Cavalli

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 13.

Lelőhely:   Marionnaud

Illatösszetevők: magnólia, koriander, írisz, bors, bergamot, alma, sárgabarack, pacsuli, fahéj, frézia, cédrus szantál, ámbra, pézsma, vanília, guaiac fa

Ár: 15000 forint postával , Eladó: egyboszorka
Állapot: bontatlan, 75 ml teszter fehér dobozában, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó vagy foxpost
Roberto Cavalli Oro-fújós
Ár: 1500ft/5ml+ pkg , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta
Verona5

2018. március 25.

Szuper különleges illathoz volt ma szerencsém, kedves illatostársamtól személyesen érkezett üvegében egy kis maradék, de annál finomabb esszencia. Boros, almás, fahéjas, fűszeres fincsiség. Ez az első Cavalli, amivel barátságban tudnék lenni, de nagyon, ha még méltóztatnának gyártani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 25.

egyboszorka

2018. március 6.

HÚHA! És hű, meg nahát! Ez kérem egy gyönyörűség! Brutális édes virágos fűszerbomba, naná, Maurice Roucel varázsolta őt is.Tökéletes külcsínhez tökéletes belbecs, nagyon egyben van az egész, orientális fanoknak kihagyhatatlan és garantált gyönyör. Azon ritka parfümök egyike, amihez nem nagyon lehet mást hasonlítani, még jellegében sem, talán egyedül a hasonló formájú, ámde rózsaszín üvegben pompázó Roberto Cavalli Roberto Cavalli edp-t, ő mintha a hugica lenne. Gyakorlatilag mindkettő beszerezhetetlen, veregetem is a vállam eleget az előrelátásom miatt...

Tegnap a Just Gold eszembe juttatta, természetesen nem bírtam kivárni a telet, hideg van most is, nosza! Ahogy ebben a fahéj és a frézia zaklatja a borsot, és ahogy a magnólia uralkodik felettük egy bársonykorbáccsal a kezében, hát Isten bizony erős belső késztetést érzek puha angóramacskává transzformálódni, és avatott gazdikezek átal jól megdögönyöződni....Na, ez az illat durván erotikus jelentéssel bír számomra...
Az első véleményezés óta találtam egy jellegében hasonló illatot: S. T. Dupont Signature a neve.

Azannya! Most láttam, hogy kapható egy honi webáruházban! 75 ml 32 000 forint! Hát azannya mégegyszer! Hiába, az előrelátás kifizetődő, veregetem a vállamat elégedetten!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

GNóri

2017. november 18.

Amindenit, micsoda fűszerbomba! Elég szélsőséges a kapcsolatom a Cavalli illatokkal, vagy nagyon nem tetszenek (Just, Just Gold), vagy imádom őket (Cavalli EDP, I Love Her). Az Oro is az imádat kategóriába esik. Kezdetben a fűszerek dominálnak, mint a bors, koriander, fahéj. Meg mertem volna esküdni, hogy van benne kardamom, de a fragrantica szerint nincs, így érdekes, hogy ez a fűszer hármas teljesen kardamomos hatású:) Az erős fűszeressége végig megmarad, de idővel teret kapnak finomhangolásra az alapjegyek (ámbra, pézsma, vanília), így egyszerre pikáns, és elképesztően puha a végeredmény. A Cavalli illatok nagy szakértői ennek a lélekmelengető, finom, puha hatásnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

neakardtudnihogyki

2017. március 8.

Evekig nezegettem, vegul, betudtam mindig annak hogy sehol sem lehet kapni.. Egy nagyon kedves km-es kozremukodesevel a kezemben van Magyarorszag utolso, boltban fellelhető üvege... ami van vagy felmeter hosszu:) Az illata... elottem jellemeztek reszletesen... <3

Up
Bárkivel talalkoztam mindenki megjegyezte milyen jó illat van rajtam mi ez, mi ez... meg Apukám is aki tipikus ferfi neki aztán teljesen mindegy ha nem hanyja el magát tőle...:-))) Par perc után miután csillapodott a kicsike utána adja ki magát és a nap végén már csak kellemes fűszeresen de akkor is a domináns vanília illatot érezni (rajtam) amit imadok:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

Up

zekatty

2016. május 31.

Ma érkezett meg Jelly-től egy 40 ml-es, nagy örömömre! Bevallom "vakon" vettem, na ez jó kis képzavar, amivel csak azt akarom érzékeltetni, hogy a Ti véleményeitek + az illatfelhőn olvasható vélemények alapján bevállaltam, kockáztattam!:) és nyeretem! Eltel pár óra a csuklóra fújás óta, így már "bátran" merek nyilatkozni! Egyedi, fűszeres, csak "halványan" édes (mert a tömény édesség a halálom!) igazi elegáns orientális csoda! Passzolunk, és ez a lényeg!! Mivel állítólag már nem gyártják, nem fog "szembe jönni" velem, meg amúgy sem egy tucat illat! Azért egy kis füstösség még előjöhetne belőle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 31.

galagonyanya

2016. április 24.

Ilyen vélemények után nem volt nyugtom, míg nem szereztem magamnak kóstolót belőle. Kíváncsi voltam, milyen lesz vajon: csuklómhoz tapasztja az orrom, vagy a mosdóba hajt...? Egyik sem, ez egy teljesen viselhető, fűszeres orientális illat. A bors, a koriander, a bergamott teszik a dolgukat, a vanília pedig tökéletesen ellensúlyozza ezt a fűszerpiaci orgiát. Van egy szakasza, amikor nagyon hasonlít az Ungaro Desnudára, a kardamom miatt, a fahéjat viszont hiányolom. Összességében egy kitűnően megkomponált parfüm, nem tartom brutálisnak, de egyéniség kell hozzá. Mint egy kissé szilaj paripa: sokan csak szeretnének felülni a hátára, de akit elfogad, annak minden kívánságát teljesíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 24.

mplaura89

2016. február 7.

ÍÍÍÍ...ez nagyon brutál...de nem jó értelemben...nagyon fűszeres, erős, édes, már-már fojtogató. Az én példányom elpasszoltam, mert nem mertem magamra fújni..azt hiszem ehhez kell egy egyéniség. Csak télen, mínusz 10 fokban ajánlanám bátraknak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Marcsi66

2015. október 29.

Nagy merészség ezt ajándékba venni ,én mégis megtettem.Karácsonyi ajándékom volt,egyik sógornőmnek.AZ illat eléggé édes-fűszeres,keleties ,rendkívül összehangolt, a tél hangulatához annyira passzoló,melegséget szeretetet adó. Az ajándékozott öröme határtalan,nagyon tetszett neki,és az enyém is,hisz ez volt a cél.,Nagyon tartós ,..vakon megvenni,nem szabad!!!!!,,,,,,nem a mostani cukorkás,kifinomult,egyediség benne van

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 29.

Vaslady

2015. július 27.

Micsoda kis meglepetés lett nekem ez az illat :).
Valami kis finom téli,vaniliás finomságnak,édesnek képzeltem.
De nem.
Fűszeres,legalábbis rajtam az dominál.
Pici mintám van belőle,ami ma épp eszembe jutott.
Szeptember elején próbáltam,már akkor is tetszett,de Ő mindenképp a hideget,télies időt ,vagy késő őszit kivánja.
Érdekes,hogy szeretem a borsos illatokat,és mégsem akarnak a bőrömmel jól azonosulni.
Igy jártam már több illattal is,pl Lanvin Oxygene-vel is,valami kimondhatatlan szörnyű katyvasz lett belőle a bőrömön.
És Ő meg tökéletes.Maga módján,édes,de nem tömény,nem süti meg vaniliás karikka illat.
Az édes mellett meg előjön a fahéj,de éppen ugy,ahogy jó,mértékkel adagolva,nem nyomja el egyirányba,unalmassá az illatot.
Pár óra mulva,amikor szépen lecsitul,még a szantálfa illat is előbújik :)
Igy teljes,ahogy van.Sorban:bors,fahéj,kis vanilia,szantál.
Télre ajánlóm,de nem vakon rendelni,előtte kipróbálni.
Aki szereti az orientális illatokat,annak tetszeni fog.
Max 1 fújás,hideg téli időben 2.
Update:Ma újra megkivántam.Igaz,nincs 40 fokos kánikula,esős-borongós idő van.
Felkentem,és imádom,még mindig...
Még bő egy hónap,és már rendelem is,mivel már csak egy helyen látom,ahol árulják,az interneten.
Hamar le kell csapnom rá! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 27.

Micsoda kis meglepetés lett nekem ez az illat :).
Valami kis finom téli,vaniliás finomságnak,édesnek képzeltem.
De nem.
Fűszeres,legalábbis rajtam az dominál.
Pici mintám van belőle,ami ma épp eszembe jutott.
Pár óra mulva,amikor szépen lecsitul,még a szantálfa illat is előbújik :)
Igy teljes,ahogy van.Sorban:bors,fahéj,kis vanilia,szantál.
Télre ajánlóm,de nem vakon rendelni,előtte kipróbálni.
Aki szereti az orientális illatokat,annak tetszeni fog.
Max 1 fújás,hideg téli időben 2.
Update:Ma újra megkivántam.Igaz,nincs 40 fokos kánikula,esős-borongós idő van.
Felkentem,és imádom,még mindig...
Hamar le kell csapnom rá! :)

varga.stella

2015. január 15.

Tömény fűszer. Minden sütifűszer benne van, amit ismerek és jó sok bors. Nagyon különleges, csavaros parfüm ez. Kár, hogy nem passzolunk igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Geraniol, Linalool, Citronellol, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Eugenol, Isoeugenol, Citral