Roberto Cavalli

Ár:   9990 Ft-tól   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30, 50, 75ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Ár:   9990 Ft-tól
Kiszerelés:   30, 50, 75ml
Lelőhely:   Marionnaud

Kiadás éve: 2016

Illatcsalád: ciprus-virágos

Főbb illatösszetevők: Rózsabors, lilaakác, jázmin, liliom, pacsuli, szantál, vanília

Roberto Cavalli-Paradiso Assoluto-fújós
Ár: 1500ft/5ml , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta
Ár: 5900 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 50ml / képen látható mennyiség , Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (700 Ft)
angelina69

2019. szeptember 24.

Ebben az illatban van valami... Szintén azok közé tartozik, melyet magamra kell fújkáljak, ha beteszem a lábam az M... drogériába. Feltéve, ha nem csak a hűlt helye van a polcon. Szóval, olyan simulós, harmonikus. Fűszeresen édes, vagy édesen fűszeres. Nem cukorkásan. Könnyed, pikáns. Jelen van, de nem tolakszik. Van benne egy enyhe balzsamosság, de lehet, csak a bőröm produkálja. Kellemes melegben, átmeneti időben tökéletes volt. A pici mintának gyorsan a végére értem. Megkísértett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Lilu003

2019. szeptember 16.

Kedvelem a Cavalli parfümöket, mind nagyon érzéki és dögös illat! Az Ő ruháihoz nagyon illenek, az ilyen jellegű illatok. Fűszeres, elegáns, egyben mégis feltűnő illat. Én nem igazán tudok azonosulni az ilyen parfümökkel, de el kell ismernem, hogy kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

neakardtudnihogyki

2019. augusztus 9.

Az osszes Cavalli illat szamomra mind nagyon finom megis az orok kedvenceim is ettol a divathaztol kerultek ki...:) Evek ota vasarolom oekt ujra es urja meg ha kis idore el is hanyagolom oket mindig rajovok hogy ok szamomra az igaziak.... Vakon vettem egy itteni kedved KM-stol 10ml fujosat mondanom sem kell hogy masnap mar az uveges parfumot rendeltem meg.... Arrol nem beszelve hogy masokbol mit valtott ki rajtam ez a parfi!:) Valami eszmeletlen..... a bronzermet megszerezte az orok kedvenc listan... az ezust es az arany is szinten Cavallike....!!!:)

Ui... igy napok multan en kezdek kierezni egy picinyke Nero Assoluto hasonlosagot belole...!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Lina6

2019. augusztus 3.

Hasonlit az anyaillatra, de edesebb. Szerintem 4 evszakos. Eleg tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Hasonlit az anyaillatra, de edesebb. Szerintem 4 evszakos. Eleg tartos.

Yeticica

2018. december 28.

Lila Impulse. Vagy limara. Az akacra gyanakszom, szerintem nekem o az aktualis mumusom. Ugyanazt a remkepet lattam lelki szemeim elott, mint Narciso rouge-anal. Fogalmam nincs miert.....
Aztan atvalt egy teljesen skizofren illatta, mintha ket kulonbozo illatot fujtam volna egymasra, egy eros citrusos/zoldcitromos frisset es az eredeti edes emelygoset.
Utos illat az biztos. Nekem nagyon nem. Tul edes, tul citromos, tul vanilias, nyaron ezzel vallatni lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

pomme

2018. október 19.

Fél kezemen meg tudom számolni azokat a fehérvirágos illatokat, amiktől nem kapok hidegrázást. Ez az egyik :) Nem éles, hanem krémes, édes, már-már gyümölcsös. Megvenni nem fogom, de aki szereti a tavaszi finomságokat, annak nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

lenochka

2018. szeptember 26.

Virágos-gyümölcsös illat, hétköznapi viseletre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Virágos-gyümölcsös illat, hétköznapi viseletre.

FruzsinaR

2018. július 11.

Cavalliék nem lacafacáznak.. :) Vakvásárlás volt, de nem bántam. A rózsbors és a lilaakác volt csábító nekem. Szerintem ez egy igazi olaszos, temperamentumos, bódító illat. Nem elegáns, nem kifinomult, inkább egy kicsit rámenős, egy kicsit közönséges, de nem rossz értelemben. Nyári estéken tudom elképzelni, mindenképpen hangulat kell hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Tvylvis

2018. május 27.

Két mintát használtam el belőle. Számomra egy viszonylag érdektelen gyümölcsturmix. Elhasználtam, és el is felejtettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

0808

2018. május 26.

....az úgy volt, hogy semmit nem tudtam róla, csak szerettem volna vmi vörös(dögös) üveges nyári illatot magamnak. Mi bajom lehet alapon megrendeltem. Csomag már úton volt felém, eközben azonban az utam a müller felé vezetett, és akkor ott bemutatkozott nekem.
Azonnal csuklóra céloztam: Te atya úr isten!! nyögtem fel,iiiigen ezt kerestem, ő lesz az én combfixem...ezen gondolatok cikáztak a fejemben, de mielőtt még belepirultam volna a gondolataimba, inkább gyorsan csomót kötöttem az agyam ezen szegmensére, majd továbbálltam.
Alig vártam a napot, hogy megérkezzen az ismeretlen ismerősöm.
Valóban van benne egy adag erotika, valóban az első fél óra a legizgalmasabb, aztán mélyül, lecsillapszik, édeskés jázminos rózsaborsos búja lecsengéssel.
bocs a combfix hasonlatért, de számomra épp olyan izgalmas, dögös szexi mint egy vörös csipkés combfix.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

Alig vártam a napot, hogy megérkezzen az ismeretlen ismerősöm.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.