Roberto Cavalli

Ár:   14 890 Ft, 23 090 Ft és 27 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yolanda, az összetevőket feltöltötte: lenochka, Módosítva: 2017. július 10.

Ár:   14 890 Ft, 23 090 Ft és 27 190 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   Marionnaud

Kiadás éve: 2016

A 2015-ös Paradiso EDP, új változata.

Illatjegyek:

Fej: citrusfélék, bergamott, levendula

Szív: vad jázmin

Alap: ciprus, kasmír

Ár: 11000Ft + posta költség , Eladó: Cecelove
Állapot: Bontatlan eredeti csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint
Roberto Cavalli Paradiso Azzurro 75ml
Ár: 9000+foxpost , Eladó: Torpece
Állapot: A képen látható mennyiséggel, Helyszín: Miskolc, fizetés: Foxpost
wildrose

2019. szeptember 11.

Kifújáskor friss bergamott és egy kis kesernyés levendula, aztán érzéki jázmin és könnyed, vizes jegyek, leszáradáskor pedig fanyar ciprus és puha kasmír. Önfeledt, érzéki, légies, nyári, mediterrán tengerparti illat, csodás alkotás, számomra megunhatatlan. Nagyon intenzív és nagyon tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Torpece

2019. június 25.

Ez tipikusan az a parfüm, ami csakis kánikulában nyílik ki igazán! Virágos, elsőre kicsit soknak éreztem, de hagyni kell picit...sajnos én a levendulát szinte egyáltalán nem érzem benne, inkább ciprusos, akvás, de nem fordul át pasis illattá. Komfortos, nyári nappalokra való fimomság. Az üvege valami álomszép!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 25.

Verona5

2018. szeptember 30.

Mintát teszteltem belőle. Szerintem egy szerelemgyerek lehet, melynek kezdete hasonlít a Gaultier Classic Essence edp-re mely később átmegy a Madonna Truth or Dare Naked illatába és kettő együtt illatozik tovább Madonnás felhanggal. Egyértelműen hűvösebb időre való, őszies illat, semmi köze a paradicsomhoz és a kékes-zöld színhez, illet a vizekhez. Nekem a két "szülő" menő, ebben viszont nem érzek semmi újdonságot és különlegességet, de akinek inge, az vegye majd magára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

lenochka

2018. szeptember 26.

Főleg melegebb évszakra ajánlom és nappali viseletre a parfümöt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Főleg melegebb évszakra ajánlom és nappali viseletre a parfümöt.

Pupimaci

2018. augusztus 26.

Valóban nagyon hasonlít a sima Paradisora, de míg az egy eléggé édes illat, addig ez az Azzurro annak egy abszolút aquás kiadása. Valami mennyei! A napokban teszteltem az egész kollekciót és legszívesebben mind a 4et hazahoznám. Fantasztikus illatok, gyönyörű csomagolásban, eszméletlen tartóssággal!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Szerafina

2018. március 19.

Nem sokban különbözik a sima Paradisotól, de a gyönyörűséges kék üvege miatt ezt is beszereztem. Szeretem a levendula illatát, de nem a bőrömön, itt viszont enyhén, fűszeresen van jelen. Kissé hűvösen frissít viselés közben, kellemes komfort illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

selgah

2018. február 24.

jó ideje ez az első parfüm, amiből egy teljes üveggel elfújtam és nem untam meg! újra fogom venni, imádom! rengeteg bókot kapott. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Ildiko9

2017. szeptember 6.

Mivel a eredeti Paradiso boldogságomra a kis parfümös polcomon díszeleg, nagyon fáj a szívem erre a változatra is. Tegnap irány a parfüméria, és próba:).
Nos, első kifújásra isteni finom, citrusos energiabomba - ahogy vártam is az anyaillat után és sejtette ez a kis gyönyörű üveg . Aztán az anyaillattal szemben nem válik olyan gyorsan krémessé, inkább őrzi a frissességét nagyon-nagyon hosszú ideig. Az biztos, hogy ez az illat is szerelem nekem, mint az összes Cavalli, és nem tartom kizártnak, hogy megvásárolom. Igaz csak leheletnyi különbséget érzek a két illat között, de nekem ez is elég :). Az ára sem vészes - és végül is egyszer élünk :). A tartóssága, a frissessége és összességében nem adhatok mást, mint 5 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Panka86

2017. június 21.

Esküvőmre vásároltam, szerettem volna valami különleges illatot magamon és a vásárlás pillanatában ezt tartottam a legkellemesebb illatú megoldásnak, mivel a gyümölcsös és édeskés illatok rajongója vagyok. Az alkalomra tökéletesen megfelelt, egész este magamon éreztem a nagy hőség ellenére sem illant el, de nem volt folytogató, nagyon nőies, csábító, fiatalos nyári illatnak tartom. Bár a nagy szerelem elmúlt (természetesen csak a parfümmel kapcsolatban), nem bántam meg, hogy megvásároltam. Mindig kellemes emlékeket fog idézni számomra, ha újravásárolom, az ezért lesz, ugyanis kategóriájában azóta találtam már több fantasztikus illatot, melyeket szívesen tudnék a piperésszekrényemben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Mufurcka

2017. május 12.

Tetszett az üveg, és nem teremtettünk még a parfümházzal kapcsolatot, gondoltam itt az idő. Egy régi gyerekkori illatra hasonlít, sokat gondolkoztam és rájöttem, anyám fodrász volt, és én kb az üzletben nőttem fel, a sokféle hajcucc illata ez, hajlakk, balzsam, ezmegaz... alámerültem a múltba, másabb volt akkor mint most egy fodrászüzletben. Csalódott vagyok, semmi szexi, semmi nőies, kicsit olcsó szív fázis és leszáradás... Félredobom a mintát, hisz annyi más egyedibb szépség van a palettán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.