Roberto Cavalli

Ár:   14 890 Ft, 23 090 Ft és 27 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yolanda, az összetevőket feltöltötte: lenochka, Módosítva: 2017. július 10.

Ár:   14 890 Ft, 23 090 Ft és 27 190 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   Marionnaud

Kiadás éve: 2016

A 2015-ös Paradiso EDP, új változata.

Illatjegyek:

Fej: citrusfélék, bergamott, levendula

Szív: vad jázmin

Alap: ciprus, kasmír

bleauwsy

2020. október 4.

Ez az illat tökéletesen én vagyok. Azt hiszem ő lesz a védjegyem mostantól. Mindemellett hihetetlenül tartós is, a kezemre fújtam és még másnap egy csomó kézmosás után is érződik a bőrömön. Nagyon-nagyon <33333333

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 4.

klau810614

2020. június 30.

Az üvege valami csodaszép 😍 és az illata is isteni . Kerestem valami friss de mégis csajos illatot és teli találat!
A sima Paradisot is imádom de ez szerintem sokkal finomabb . Ja és nyári illathoz képest baromi tartós , ő lesz az egyik nyári illatom ☺️
Upd:
Nem lett szerelem ,túl is adtam rajta valami zavaró volt benne olyan mintha pasi parfümre ment volna àt sajnos ...-2 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

Upd:

pinkcat

2020. június 13.

Tökéletes nyári illat. Minél melegebb van, annál szebben kibontakozik. Nagyon rég óta szemeztem vele, de csak muszáj volt megvennem. Egyszerűen nem engedett az illata. Igazán különleges, rajtam nagyon tartós. Eddig mindenki dicsérte rajtam. Ha nem találok más illatot nyárra, ezt többször újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

Phoenix19

2020. május 30.

Soha többet nem vásárolok ismeretlen parfümöt. Sőt, inkább azt mondom, nem hagyom, hogy a pozitív vélemények befolyásoljanak. Ez a parfüm egy levendulás-fás illat, férfihoz jobban passzol, mint nőhöz. A kèk szín, az azzuro, elképzeltem egy vizes, tengerpartos, friss illatot, hát ez nem az. Frissnek semmiképp nem mondanám, ez egy erősen fás alapú parfüm, férfias jellegű, köze nincs ahhoz, amit sugall. Életemben nem volt Cavalli-m, soha nem érdekelt, alapból egy ratyi márkának tartom, de gondoltam kipróbálom. Kár volt. De szerencsére megszabadultam tőle. Akiknek minőségi alapanyagokból készült, igényes, drágább illatokhoz szokott az orruk, nekik csalódás lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 30.

rammy717

2020. március 1.

Frissítő, nyári, citrusos illat. Nagyon tartós. Vásárlás mellé kaptam egy mintát, és először nem tudtam eldönteni, hogy ez most férfi vagy női illat, de ennek ellenére nagyon megkedveltem. :D Nagyon kifinomult és különleges illatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

wildrose

2019. szeptember 11.

Kifújáskor friss bergamott és egy kis kesernyés levendula, aztán érzéki jázmin és könnyed, vizes jegyek, leszáradáskor pedig fanyar ciprus és puha kasmír. Önfeledt, érzéki, légies, nyári, mediterrán tengerparti illat, csodás alkotás, számomra megunhatatlan. Nagyon intenzív és nagyon tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Torpece

2019. június 25.

Ez tipikusan az a parfüm, ami csakis kánikulában nyílik ki igazán! Virágos, elsőre kicsit soknak éreztem, de hagyni kell picit...sajnos én a levendulát szinte egyáltalán nem érzem benne, inkább ciprusos, akvás, de nem fordul át pasis illattá. Komfortos, nyári nappalokra való fimomság. Az üvege valami álomszép!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 25.

Verona5

2018. szeptember 30.

Mintát teszteltem belőle. Szerintem egy szerelemgyerek lehet, melynek kezdete hasonlít a Gaultier Classic Essence edp-re mely később átmegy a Madonna Truth or Dare Naked illatába és kettő együtt illatozik tovább Madonnás felhanggal. Egyértelműen hűvösebb időre való, őszies illat, semmi köze a paradicsomhoz és a kékes-zöld színhez, illet a vizekhez. Nekem a két "szülő" menő, ebben viszont nem érzek semmi újdonságot és különlegességet, de akinek inge, az vegye majd magára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

lenochka

2018. szeptember 26.

Főleg melegebb évszakra ajánlom és nappali viseletre a parfümöt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Főleg melegebb évszakra ajánlom és nappali viseletre a parfümöt.

Pupimaci

2018. augusztus 26.

Valóban nagyon hasonlít a sima Paradisora, de míg az egy eléggé édes illat, addig ez az Azzurro annak egy abszolút aquás kiadása. Valami mennyei! A napokban teszteltem az egész kollekciót és legszívesebben mind a 4et hazahoznám. Fantasztikus illatok, gyönyörű csomagolásban, eszméletlen tartóssággal!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.