Rochas

Ár:   9 780 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. május 30.

Ár:   9 780 Ft

Párizsban született 1943-ban. 1989-ben újjászületett, könnyebbé vált, a túlzott barackosságát szilvával hozták egyensúlyba. Az üveg alakja a női test formáit követi. A ciprus-virágos illatcsalád tagja.

Fejjegyei: sárgabarack, szilva, fahéj, őszibarack, bergamot, brazil rózsafa, citrom

Szívjegyei: rozmaring, szegfű, írisz, jázmin, ánizs, ylang-ylang, rózsa

Alapjegyei: bőr, ámbra, pacsuli, pézsma, benzoin, tölgymoha, vanília

Rochas Femme Rochas EDC
Ár: 14900 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó, vagy Foxpost
Fújós-Rochas FEMME ROCHAS Edt
Ár: 2200+Posta , Eladó: Kriszti67
Állapot: 10 ml frissen kifújva , Helyszín: Db. , fizetés: Személyesen v. Posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Animoka

2020. augusztus 30.

Nemrég sikerült beszerezni Terikénktől, ezúton is köszönet érte😘, Az eleje azt idézte fel bennem, amikor még a szocializmusban Húsvétkor egymást érték a locsolók, es kb a 10. Kölni után már kész voltam a sokféle illat keveredésétől. Szerencsére azonban ez nem tart sokáig, mert kifutás után azonnal elkezd átalakulni, és kb 5 perc múlva eltűnik a zavaró töménység és lágyul az illat. Aztán átadja a helyét egy rendkívül nőies, fűszeres virágos illatkölteménynek. A fahéjat parfümben nem szeretem, viszont itt annyira jól együtt muzsikál a többi fűszerrel, hogy csak az összhangra figyelek, ami csodálatos, egy szuperprodukció!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

BDG33

Korcsoport: >54
2020. január 18.

Egy üvegnyi tömény sex feromon! Ez jutott róla eszembe pár óra használat után. Ez is a "türelmesek" illata, az eleje olyan tömény, hogy szinte hátrahőköl tőle az ember, de egy óra múlva csodás tüneménnyé válik. Szegény férjem beletörődött nyugalommal viseli illatmániámat és nem kommentálja sikeres és kevésbé jól sikerült próbálkozásaimat, de ennél megkérdezte "Mi ez? Egész jó." Nekem már ez sokat elmondott. Tényleg van benne valami olyan, mintha a saját "jó" illatunkat emelné ki, közben mély, buja és végtelenül vonzó. Egy igazi klasszikus nagyvad, ami 1943 óta csábít és varázsol el generációkat. Remélem még sokáig élvezhetjük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. január 18.

Oila

2019. november 15.

Jelenlegi formájában a rajtam legszebben működő fűszeres-keleties illat. Alapvetően nagyon nem szeretem a szegfűszeget, ételben-italban sem, még a mézeskalácsból is kihagyom, parfümben meg aztán végképp menekülök előle, ezért nem is remáltem, hogy szeretni fogom ezt az illatot. Érdekes, hogy számomra épp a kömény menti meg és teszi viselhetővé és széppé, szeretnivalóvá. Igen, ez a kicsit mosdatlanságra emlékeztető illat, ami izgalmassá, éretté és vonzóvá teszi számomra, enélkül csak egy lenne a sok fűszeres keleties illat közül. Legkedvesebb illatkategóriám a chypre, ebből a vonalból többet is el tudnék viselni ebben a parfümben is, de halványan így is jelen van, szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

Magyari

2019. március 14.

Sziasztok! Fenséges, gyönyörű, elegáns, hóbortos, szomorú, mosolygós, könnyező, drámai, könnyed, lehengerlő. Ami egy Nő. Ez az illat bemutat, kezet fog helyettem, nekem beszélnem sem kell. Orgazmus az orromnak. 5 plusz 1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 14.

Pajzs

2018. november 18.

Vasárnap reggeli ébredés. A redőny résein átszűrődő őszi fény szaggatott vonalakban ül a paplanon.
A meleg bőrre rózsás púder kerül. Finom, barackszín pihéket borzol egy érintés.
Aranypiros szilvakompót ragacsos cseppjei fröccsennek szerteszét, amikor az asztalon koppan a kanál a reggelinél.
A nap tele van emlékekkel bevont csecsebecsékkel.
Elég lesz majd később felöltözni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

A meleg bőrre rózsás púder kerül. Finom, barackszín pihéket borzol egy érintés.
A nap tele van emlékekkel bevont csecsebecsékkel.
Elég lesz majd később felöltözni.

Verona5

2018. április 6.

Hát én ma találkozhattam végre ezzel az aranyló csodával. Nem tudok szebbet és jobban írni róla, mint amiket az előttem szólók már bővebb lére eresztve megfogalmaztak. Kihagyhatatlan egy darab és tényleg egy érettebbeknek való kategória. Millió csillag - elejétől a végéig!

Update: csak egyetlen pirinyó problémám van vele, hogy elillanós, kb egy-másfél óra és csak a bőrömet szagolgatom, akkor érzem.... de lehet, hogy már az én orrom sem a régi és más meg még érzi rajtam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 6.

galagonyanya

2016. szeptember 13.

A legújabb változatát próbáltam, s értékelésem ennek szól. Elmondhatatlanul kíváncsi voltam reá, a webáruház azonban, ahonnan megrendeltem, nem tudta megmondani, még a régit forgalmazzák-e, vagy már az újat. Természetesen az újat kaptam, s ebből azért van némi fogalmam az eredeti alkotás nagyszerűségéről. Némi fogalmam sajnos, nem több: nem tudom, tudjátok-e, mit műveltek ezzel a gyönyörűséggel: köményt tettek bele! Ha nem a saját orrommal érzem, én sem hiszem el másnak. Abszurd... Köményt, ezt a mosdatlan altájékra emlékeztető illatjegyet! A hatás körülbelül olyan, mintha operában ülnél, például a Toscát néznéd-hallgatnád, lélegzet-visszafojtva figyelnéd a színpadon kibontakozó tragédiát, a szívszaggató, érzelmes dallamot, és egyszer csak valaki jó hangosan és teli torokból beleböfögne egy csodás duettbe... brrrr..... Kár érte, annyira kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Marcsi66

2016. április 7.

Olyan nsgy baj nincs amíg léteznek ezek a csodák,,,a mai parfümfelhozatal engem egyre gyakrabban rugdos vissza a múltba.Gyönyört és kényeztetést érzek,érett zamatos gyümölcsök kandikálnak ki az üvegből,édesek mosolyognak elbűvölnek,...a kiteljesedés a Nővé válás egyik szép példánya Ő
Kifújásnál sok,de gyorsan lecseng,intémmé válik.,nagyon szeretem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 7.

Kifújásnál sok,de gyorsan lecseng,intémmé válik.,nagyon szeretem

xszemyx

2016. április 7.

Nem mondtam még parfümre, hogy tömegoszlató....mindidáig. Egy szóban tudom összefoglalni: FAHÉJ. Vagy mégse. Legyen inkább 3 szó: FAHÉJ FAHÉJ FAHÉJ. Gejl illat, amit én egy szaglóképessége elvesztése okán egy 80 évesen tudok elképzelni. Én is szeretném azt érezni, mint azok, akik jó értékelést adtak erre, már itt szagolgatom 10 perce, és annyit értem el vele, hogy a fejem fájdult bele. Eszem nincs hozzá, hogy lehet ezt szeretni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Lilu

2016. március 28.

A 2010-es verzióból van mintám.
Először savanyúnak és bántónak tűnt, el is szomorodtam, hogy nem működik rajtam. Kicsivel később naptej illata lett, végül fahéjas lesz, kis vaníliával, ez a lecsengés kimondottan tetszik, meleg és finom, viszont ugyanezt a lecsengést megkapom más parfümöktől is, nekem nem új. Örülök, hogy mintát rendeltem belőle vásárlás helyett, nem az igazi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 28.

A 2010-es verzióból van mintám.