Rohto

Ár:   4700 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   80 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hiriel, Módosítva: 2019. április 23.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Enyhén színezett, kevert típusú (fizikai+kémiai) japán fényvédő. Lágy, vízszerű állagú, kékes-lilás árnyalatával kiegyenlíti a sárgás bőrtónust, így ragyogóbbá teszi az arcbőrt. Könnyed, hidratáló, és a bőrre felkenve nem hagy ragacsos érzést.

Agnyecko

2019. augusztus 23.

A mennyisége valóban átlag feletti, állaga szuper: lágy és nagyon jól kenhető, akkor sem irritálja a szememet, ha véletlenül beledörzsölöm, az spf és pa érték is csodás, viszont utálom, hogy fénylik tőle az arcom, pedig nem zsíros a bőröm, simán elférne rajta egy kis fény, de ez nem tetszik. Por állagú pirosítóval azért enyhíthető ez a reflektorfej hatás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

cattitude

2019. május 23.

szuper fényvédő, Japánban idén ez az egyik legjobban keresett napkrém :) én már hozzá vagyok szokva az alkoholos fényvédőkhöz, nekem a Skin Aquának szinte az összes ilyen terméke bejön, ez sem kivétel. engem nem hidratál annyira, mint a Super Moisture, de nem akkora baj. a lilás színe nagyon jól felfrissíti/ragyogtatja az arcot, bár én vámpír vagyok, sötétebb tónusú bőrön nemtom hogy mutathat. nem pattogok ki tőle és elég tartós, bár olyan igazi izzasztó idő még nem volt. 1 tubussal vettem próbaképpen, de nyáron mindenképp hozatok majd még belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

selmeczireka

2019. május 18.

Ez egy nagyon jó fényvédő, bár sajnos eléggé elől van az INCI-k között az alkohol, de hát ez a helyzet a legtöbb kémiai fényvédővel. :/ ennek ellenére igazán remek termék, csak ajánlani tudom annak, akinek nem érzékeny a bőre vagy a szeme, mert az első pillanatban érezhető minimálisan az alkohol. Aztán ez azonnal elillan. Csomagolás cuki, ára nagyon jó, a mennyiség tekintetében pedig kiemelkedő :) nagyon sokáig elég. Nem hagy fehér réteget sem, mivel vegyes fényvédő, tehát nem csak full fizikai pigmenteket tartalmaz, hanem kémiait is. Az alkohol miatt nem vonok le csillagot, mert hát egy nagyon jó fényvédőről van szó, viszont érzékeny bőrűeknek nem ajánlom, és javasolt mindekinek jól alá hidratálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

dio14

2019. május 14.

Én imádom!😍 Ez a fényvédő nagyon ellett találva, alkohol ide vagy oda, én ezt le nem cserélem az tuti. A csomagolásba szerelmes vagyok, az Alíz tükörországban limitált kiadást kaptam, nagyon szép, sokszor nézegetem😆 A krém egy lilás rózsaszínes gélkrém, enyhén alkoholos, parfümös. Az alkohol szerencsére hamar elillan, a parfüm marad enyhén, de nem zavaróan, kifejezetten megszerettem az illatát. Könnyen eldolgozható, nem hagy semmilyen réteget, hanem szép sima bőrt, egészséges bőrfényt csinál, amit én személy szerint imádok, a matt, száraz bőrt nem bírom elviselni. Ezért se szeretem a fizikai fényvédőket, mert eddig az összes szárított, eltömítette a pórusaimat. Ezzel a kis csodával semmi ilyen problém a nincs. Számomra elfogadhatóbb ebben az alkohol(semmi más termékemben nincs), mint a vastag vakolat fizikai fényvédők alkohol nélkül, amiknél érzem, hogy szárítanak, a pórusaim eltömődnek, és alig várom, hogy este lemossam.
Ja, ennél este lemosás után pihepuha, selymes, ragyogó, és élettel teli a bőröm, nem csak instant a toneup hatás. Mindennap alig várom, hogy használhassam. Az biztos, hogy maradok a japán fényvédőknél. Árban is nagyon jó, 80gramm 3500ft ért vettem. Az utóbbi idők legjobb vétele volt.🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Hiriel

2019. május 9.

Nagy reményekkel teli vettem meg ezt az izgalmas fényvédőt. Nos, nincs hófehér bőröm, így annak megfelelően igazi hullaképet csinál nekem, hogyha a megfelelő (1/4 teáskanálnyi) mennyiségben használom, ahogy egy fényvédőt szükséges lenne. Azonban valamennyivel kevesebbet használva, az arcom jó pár percig történő tapicskolásával egészen szép eredményt ad :) Szépen egységesíti a bőrképem, ad neki egy kis egészséges fényt, ezt a finisét szeretem is nagyon. Viszont itt jön a legnagyobb hátulütője... sajnos nagyon sokszor kukacosodik, és konkrétan hámlik le az arcomról napközben, pedig nagyon jól aláhidratálok. :( Megpróbáltam kevesebb terméket használni előtte (több lépéses koreai rutint használok), akkor valamennyivel jobb és tartósabb lett az eredmény. Lehet, hogy csak konkrétan az egyik termékkel lép ilyen reakcióba, nem tudom... Illetve ma elég esős, magas páratartalmú volt a levegő, és ma egyáltalán nem kukacosodott. Ki érti ezt? Szóval vacillálok még, próbálom kitapasztalni, hogy én mit csinálhatok rosszul, de ahogy néztem pár külföldi véleményt, hasonló tapasztalataik voltak. Ha valamit sikerül kiokoskodnom, visszatérek és leírom. Addig is, 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.