Roja Parfums

Ár:   94 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tiziana, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. december 10.

Ár:   94 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Illatjegyek: bergamot, málna, rózsa, ibolya, őszibarack, heliotrop, orris gyökér, mósusz, ibolyalevél, ylang-ylang, kasmír, vanília, cédrus, szantálfa, geránium, jázmin, gyöngyvirág, fahéj

Futureline

2020. március 26.

OMG! Gyonyoru illat. Abszolut luxus. En mindent a ruhara fujok az erzekeny borom miatt. Nekem a tartossaga legalabb 3 nap. A kifujas utani par oraban lecsendesul az illat es beall egy szintre amit par napig tart. (Itt arrol beszelek ha kozelrol megillatolod a ruhat, nem arrol hogy 3 meterrol erzed tobb nap utan.) Nem oreges szoval akar huszonevesek is hordhatjak. Es a rozsa illatat alig erzem hala istennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Tiziana

2019. november 3.

A brand ismertetője:"Mágikus!:egyetlen cseppje észrevétlenül változtat Istennővé...
ereje ellenállhatatlanná,csábítóvá tesz.Ha belépsz valahová, felvillanyozod a termet,
a társaságot"...bla-bla-bla.Na ne már, gyerekek! Ennél unalmasabb,tucat illatot már rég nem próbáltam.
Azt sem tudom,hogy az épp most futó "slágerek"közül melyikhez hasonlítsam, mert kicsit mindenre hasonlít
úgy általában.Édes mint egy málnaszörp,kicsit émelyítő,viszont nagyon unalmas és felejthető,
mert szerencsére fél óra alatt elillan.
Leszáradáskor már kifejezetten unszimpatikus,főleg arra a gondolatra hogy mennyire hülyére veszik
a (pénzes) vásárlókat is.Az ára horror, a minősége ugyanúgy.Értetlenül állok,hogy egy ilyen flancos
márka,hogyan adhat ki ilyesmit a kezéből...nem voltak otthon mikor csinálták?
(Mintha én kutyultam volna) :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

mert szerencsére fél óra alatt elillan.
márka,hogyan adhat ki ilyesmit a kezéből...nem voltak otthon mikor csinálták?
(Mintha én kutyultam volna) :((

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Citral, Benzyl Benzoate, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Benzyl Cinnamate, Isoeugenol, Geraniol, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Cinnamal, Citronellol, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.