Rose Cosmetics

Ár:   890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Drehsnia, az összetevőket feltöltötte: kottazur, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   eurós boltok

annodobo

2016. január 7.

Valaki tudna nekem segíteni? Légyszíves. Már hónapok óta keresem ezt a tust, de sehol sem találom. Megtudná nekem mondani valaki hol lehet kapni?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 7.

Hannah11

2015. március 13.

Nagyon-nagyon gagyi!Én mindig attól féltem,hogy beletörik a nyele.Annyira vékony a spirálja,hogy mikor viszem fel behajlik.Úgy kaptam egy barátomtól,persze sose használnák 100-as bolti szempillaspirált,de ha már kaptam,gondoltam kipróbálom.Arról már ne is beszéljünk,hogy ólom súlya van magának az egész flakonnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 13.

zsizsi72

2014. július 2.

eggyátalán nem jó a nap végére teljesen lepotyog, nem tartós, és a színe sem elég intezív

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 2.

Páll Viktória

2014. június 17.

Árban rendkívül kedvező, hosszan tartó hatása miatt nagyon szeretem, főleg nyáron! Lemosáskor is könnyen lejön, de tény, hogy összeragasztja a szempillákat ha nem elég ügyes az ember. Csupán ennyi negatívumot tudok mondani róla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

viktórija

2014. január 14.

Nem drága, nehezen kenődik el, könnyű felvinni. Mióta megtaláltam nem vagyok hajlandó más tust használni. Szempillát összeragasztja, de ha gyorsan, még száradás előtt "ráspirálozok" nincs probléma vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

Gumicukor

2013. augusztus 31.

Nem rossz,de nem is a legjobb azért kap csak 3 csillagot mert a szempilláimat össze ragasztja és így nem tudom szépen kifesteni a szempilláimat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Drehsnia

2013. július 29.

Egy ideje ezt használom, mert tovább bírja mint a többi hasonló árkategóriájú tus, vízálló, ami azt jelenti hogy megszáradva nem elmosódik, hanem réteget képez, így inkább egyben lehúzható.
A márka miatt egy kicsit negatív vagyok, hogy ennyire ismeretlen, de eddig nem tapasztaltam vele bajt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

Emolliensek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Triethanolamine
Tisztítószerek: Triethanolamine
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.