Rossmann

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2013. február 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Tusfürdő, mely illatával azonnal a tavaszi virágos kert hangulatát varázsolja elő, mialatt játékosan kényezteti az egész családot.

A Rossmann Valentin napi limitált kiadása.

Kiszerelése: 500 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

katalinmyy

2013. május 8.

A csomagolása nagyon aranyos, de a bennlévő folyadék már annyira nem :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

A csomagolása nagyon aranyos, de a bennlévő folyadék már annyira nem :(

vira.15

2013. március 22.

Hát, még az a 400 Ft is sok volt érte, főleg, hogy egyből kettőt (800 Ft) vettem. Azt gondoltam, csak nem lehet olyan szörnyű, hát az. Az 500 ml olyan gyorsan elfogyott, mint más tusiknál a 200 vagy a 300 ml, ezért nem is értem mi értelme ennek a rengeteg tartósítószernek benne. Az illata elviselhető, se nem jó, se nem rossz, viszont tisztítani egyáltalán nem akar. Volt olyan, hogy megfürödtem vele és fürdés után éreztem a hónaljamnál az izzadságszagot, szóval, kezdhettem elölről a fürdést másik tusfürdővel. Jelenleg habfürdőnek használom, arra tökéletes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.