Rougj

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Biofeleség, Módosítva: 2015. január 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Extra fekete szempillaspirál, pantenolban gazdag. Parabenmentes, nehézfém-tesztelt. Klinikailag és szemészetileg tesztelt.

Biofeleség

2014. december 22.

Feltöltöttem, mert habár Magyarországon még nem láttam, soha sem lehet tudni ;-)
Olaszországban vettem, promóciós termék volt, 3 euróba került.
Sajnos az ára tükrözi a minőséget is: Bár szép eredményt ad mert nagyon szépen dúsítja és szétválasztja a szempillákat, de szuper gyorsan besűrűsödik és a festék felhalmozódik a tubus száján. Úgy kellett levakarnom róla, nomeg a belsejében lévő festéknek is a gyors sűrűsödéséhez vezetett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 22.

Olaszországban vettem, promóciós termék volt, 3 euróba került.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0