Plus Active

Ár:   2780 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bibike, az összetevőket feltöltötte: ivaxont2, Módosítva: 2019. március 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

A termék egy lágy és kíméletes, tisztító hatású, kifejezetten a fejbőrre való habot képez. Az összetétel kialakításának célja a szennyeződés hatékony eltávolítása a bőrréteg érzékeny mikrokörnyezete fiziológiai egyensúlyának módosítása nélkül. A dermoaktív funkcionális hatóanyagok képesek a fejbőrt és a szőrtüsző-faggyúmirigy kivezető nyílást megfelelően tisztítani elősegítve ezáltal a bőr megfelelő oxigénellátását anélkül, hogy a védőréteget megbontaná, illetve a bőr ph értékét megváltoztatná.

Mrk93

2021. április 20.

Szeborreás fejbőrömre vettem bőrgyógyász ajánlására. 2 flakont használtam el belőle. Nem rossz, de sok változást nem hozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

PappAnna

2021. március 7.

Nekem allergiás reakcióm volt tőle, és már első hajmosásnál csomókban hullott ki a hajam, és vörös foltos volt a homlokom és a vállam, nyakam ami nagyon viszketett.
A férjemnek egy ideig jó volt kb: 3 hajmosásig, és írtó fejbőrviszketés és még több gennyes gyulladásos pattanás ami fájt is Neki.
De kipróbáltuk ezen termékcsaládon belül a Vital plus Active CU, FS, FU, komplett csomagban fejbőrproblémára.
Sajnos egyik termék sem volt megfelelő számunkra és 48.000-ft volt kettőnknek összesen.
Hónapokig tartó kezelés lett volna, de már az elején megbukott nálunk.
Drága tanulópénz volt ez számunkra, és még kárt is okozott a fejbőrünkön és a hajunkon.
Utólag úgy látjuk először csak egyikünknek kellett volna kipróbálni, úgy nem buktunk volna annyit.
De nem is a pénz, az ami kárt tett a hajunkban az a nagyobb gond számunkra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 7.

Hónapokig tartó kezelés lett volna, de már az elején megbukott nálunk.
De nem is a pénz, az ami kárt tett a hajunkban az a nagyobb gond számunkra.

lapale

2019. november 3.

Több mint egy éve használom, szedem hozzá a kapszuláit. A fejbőröm nagyon szépen helyreállt, megszűnt a viszkető érzés. Elégedett vagyok ezzel a termékkel, biztos, hogy ezt fogom használni. A hajam megnőtt, dúsabb lett és egészségesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

oaxaca

2019. augusztus 30.

Nagyon jó szer! Nekem ez és a márka cseppjei hozták rendbe (1,5-2 év alatt) teljes mértékben a hajam/fejbőröm. Hosszú távon kell használni és akkor meg lesz az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Kahem12

2019. március 10.

(24Férfi) Már kicsivel több, mint egy éve használom ezt a sampont a CU termékkel párosítva. Ugyanúgy találtam rá a termékekre, mint alattam mesélték, ugyanazzal a dumával jött a nő, mint mindenki másnál: "az utolsó pillanatban jöttem". Ahogy elmagyarázta, láttam relációt a mondanivalójában, eléggé zsíros az arcom, miért ne lehetne a fejbőröm is az? Senki nem kopasz a családban, hogyhogy csak én? Egy hónap alatt megszűnt a viszketés, szóval használ, gondoltam. Fél év múlva már baba hajszálakat is láttam! Vagy azok már eddig is ott voltak? Biztosan, mert most is úgy néznek ki, viszont egy év alatt láthatóan ritkább lett a hajam. Úgy érzem placebó volt az egész. Sajnos nem fényképezgettem a hajam az elejétől fogva, de látható hogy a termék nem használ. Vagyis hát lehet, de ha férfias típusú kopaszodásom van, akkor hiába tisztítja ki a fejbőröm, ha a hajhagyma már nem él. Ha 2-3 hónap alatt nem látsz valami változást, akkor szerintem ne szórd tovább a teljes kúrára a pénzt, elég a sampon. Vagy a borotva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Anasztazia20

2019. február 19.

Összességében mikor elkezdtem használni a terméket a hejszeszekkel együtt, akkor javulást vettem észre, kevésbé viszketett a fejbőröm. Sajnos azonban hiába használtam fél éven át a terméket folyamatos konzultációval együtt, nem szűnt meg a probléma. A zsírosodás egyáltalán nem csökkent. A korpa és a viszketés csökkent, de nem szűnt meg. Mosás előtt már viszketett és fájt a fejbőröm, amint abbahagytam a terméket visszatért a zsíroskorpa. Később tefaolajat használtam időnként, az jóval olcsóbb és hatásosabb, de nem használtam napi szinten, ezért emellett is vissza-visszatért a zsíroskorpa. Most a Dr. Immun samponját használom és végre már alig fáj a fejbőröm, szokatlan érzés. :) És mivel kétnaponta ezt használom a hajmosásnál a zsíroskorpa megszűnt. A zsírosodás viszont még mindig nem csökkent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

AliceAnna94

2019. február 19.

Nekem nagyon sokat használt :) nagyon csunya volt a fejem... korpás, vérzett, levedzett.. már nem bírtam . De ez a sampon meg a hozzá amit kaptam szesz nagyon sokat hasznalt. Szép fényes lett a hajam a problémáim 1 honap alatt megoldodott :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Vikorka

2018. december 19.

Sziasztok! Végső elkeseredésben voltam a hajhullásommal és a zsírossággal,a barátnőm jelentett be a hajgyógyász hölgyhöz,aki kedves,türelmes volt. Mikor meglátta a fejbőröm és a hajam állapotát,elszörnyedt! Azt mondta,az utolsó pillanatban jöttem,később már nem lett volna visszafordítható a folyamat,és megkopaszodtam volna! A mikroszkópos vizsgálatnál láttam,amit éreztem is régóta,hogy minden sorban volt 3 szál hajam,túlzás nélkül😥 Normális esetben 1 tüszőből 3 szál haj nő,nekem 1-1 szál volt csak,és rengeteg olyan volt,amiben nem volt haj.És marokszám hullott,minden mosásnál. Ez azért van,mert teljesen eltömődtek a tüszők faggyúval és szó szerint megfulladtak a hajhagymáim. Szóval elkeseredtem rendesen. De elfogadtam a terápiát,amit ajánlott. 2,5 hónapja használom a terméket,a CU szesszel együtt,heti 3x, és boldogan mondom,hogy rengeteg új,pici hajam van,hajszárításkor úgy nézek ki,mint egy süni,égnek áll a hajam😊December 10.én voltam újabb vizsgálaton,ott is láttam,hogy szinte már az összes üres tüszőből nő a haj,és az 1 szálasok is kezdenek duplázódni. Alig hittem el,hogy 16 év küzdelme megoldódik,és nem kell órákat töltenem a tükör előtt,hogy a kilátszó fejbőrömön eligazgassam a hajat!
Én azt mondom mindenkinek,kitartás,az árát megéri a termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

Én azt mondom mindenkinek,kitartás,az árát megéri a termék!

Andrea2511

2018. október 14.

Szeretem, osszel nehany hetig szoktak problemak lenni a fejborommel (kiszarad, viszket, hamlik), olyakor elhasznalok egy tubust ebbol es helyrehozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

NUMB

2018. augusztus 10.

Nekem is hajvizsgálatos néni ajánlotta tavaly. Megvettem a 9000,- Ft-os hajszesszel együtt. első három héten működött is, elmúlt a viszketés, tiszta lett a fejbőröm (amit ugye onnan lehetett látni hogy elkezdett kihullni egy csomó, állítólag a tisztítástól) aztán megint el kezdett viszketni. Télre konszolidálódott a helyzet, teafa olajos natúr sampont használtam. de idén nyárra megint viszketni kezdett és a hajtöveimen megint megjelentek ezek az apró porszerű, ragadós szemcsék. :@ Úgyhogy megint újravettem, csak a sampont. de most nem működik annyira jól. hullani hullik rendesen, de a viszketés nem múlik el. és a sampon is elfogyott két hét alatt.....remélem a hőség elmúltával megint jobb lesz a helyzet, de nem veszek megint ebből a samponból szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Antioxidánsok: Arctium Lappa Fruit Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Sulfur, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.

A cajeputolaj a kajepot nevű növényből nyert illóolaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású), tonizáló hatású összetevő. Eukaliptuszra emlékeztető illata van. Paula Begoun szerint az állításokkal ellentétben nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy antebakteriális hatással lenne a bőrre, sőt, még bőrirritációt is okozhat.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0