Round Lab

Ár:   $25   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viragi, Módosítva: 2022. május 10.

Ár:   $25
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Vizes tonik mugwort kivonattal és Madecassosiddal. Hatékonyan hidratálja és megnyugtatja az irritált bőrt az egészségesebb arcszín érdekében.
Továbbá tartalmaz A-, B-vitamint, béta-karotint, panthenolt is.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

viragi

2022. május 8.

Vizes állagú tonik, amit én a 300 ml-es flakonbók kis spray-s flakonba öntöttem át és abból fújkálom magamra tisztítás után, reggel és este is. Aranybarna színű, semmi illata nincs, nem irritál és nyugtatja is a bőröm. "Vakon" vettem, mert épp a keep cool-os bambuszos tonerem nem volt, de nem bántam meg, már rendeltem is belőle újabb adagot, mert nagyon bejött. Alkohol-, illat- és illóolaj mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 8.

Antioxidánsok: Madecassoside, Theobroma Cacao Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Glycereth-26, Betaine, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.