Roval

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angeltear, Módosítva: 2012. szeptember 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A bőr feszességét segít megőrizni. Szolárium, illetve napégés esetén, hamar regenerálja az igénybevett bőrt. A pikkelysömör és ekcéma bőrbetegségben  szenvedők kellemes és irritációmentes testápolásról számolnak be.

ladywonderful

2017. augusztus 5.

Nagyon imádom ezt a testápolót, nagyon kellemes az illata, könnyen felszívódó az állaga. A bőrt egy használat után "megszépíti", nem nehezíti el, nem képez bevonatot sem. Plusz pont, hogy olcsó is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

bluesky87

2017. június 15.

Anno pár éve gyógyszertáros ismerősöm ajánlotta, ekcémás, száraz, allergiás bőrömet helyrehozandó. Maximálisan bevált! Maximális hidratálás, nulla ragacsos, zsíros érzés. Hamar beszívódik. Puha bőrt eredményez.

Külön kiemelendő: Napégést kiválóan enyhíti, és mi szúnyogcsípésre is ezt használjuk! Az ágy mellett van, és a párom is automatikusan keni a csípést, ha éjjel felébred, hogy egy kis szúnyog megcsípte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

dzsudzsi

2017. március 21.

Édesanyámtól kaptam, aki gyógyszertárban dolgozik, ahol sok ekcémás elégedetten vásárolta ezt a terméket. Nagyon száraz bőröm van, a párom pedig ekcémás, így tettünk egy próbát, nem bántuk meg. Annyira könnyű az állaga, gyorsan beszívódik, hogy eleinte kételkedtem az erejében, de tényleg jól hidtratál és az erőteljes gyümölcs illat ellenére sem irritálja a bőrünket. Az ekcémát nem enyhítette ugyan, de a viszketést igen, mert a szárazság elmúlt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

sweetmedusa

2016. július 24.

Ritkán használok testápolót, mert nem bírom elviselni a ragacsos érzést, amit hagynak maguk után.. De ezt előszeretettel kenegetem magamra, (még ha nincs is rá igazán szükségem) mert tényleg hidratál, (nem csak olyan érzést ad) nagyon könnyen beszívódik és szerintem kellemes illata van! Napégés utàn is sokat segített. Ha valakinek testápolót kéne ajánlanom, biztos, hogy ez lenne az!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 24.

Regi84

2015. december 20.

Szerintem kellemes illata van, nem irritál, ekcémás bőröm van, a tusfürdőt is régóta használom már, nekem a kettő együtt nagyon sokat segített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

prehalekjudit

2015. május 16.

Ajándékba kaptam,nekem bejött.Nagyon száraz a bőröm főleg télen,de ez használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 16.

Ajándékba kaptam,nekem bejött.Nagyon száraz a bőröm főleg télen,de ez használt.

cukianyuci

2015. május 12.

Csatlakozom a véletlenül rábukkantak táborához. Na szóval a doboza a dizájn borzalom, az illata első próbára kellemes, gyümölcsös. Azonban amikor az egész testre felkenem nagyon zavaró, túl erős. A hatása nagyon szuper, az én igényem, hogy könnyen eloszlatható, hamar felszívódó es pihe puha bőrt varázsoljon ezt ha nem is maximálisan, de 95%- ban teljesítette. Csak az az illat :( nem értem érzékeny bőrre kifejlesztett termékekbe minek parfüm?
Összességében, ha valaki olcsón jót szeretne( es nem zavarja az erős illat) ezt vegye.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

Luppuss

2015. április 14.

Update:
Allergiás reakciót váltott ki nálam, kb. 1 hét után jöttem rá, hogy ettől gyulladok és viszketek. Soha többet nem veszek!

Nekem psoriasisom van, azt ugye nem tudja eltüntetni, de nem is ezt várom tőle. Nem rég vásároltam, naponta használom, eddig pozitívak a tapasztalataim, kevésbé száraz a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

Update:

szilvion

2013. december 31.

ez bejött, de csak egy ideig - aztán az ekcémám miatt kb. egy év után abbahagytam a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

redai.timea

2013. március 11.

Én is teljesen véletlenül találtam rá. Mint az előttem szóló, én is az ekcémámra kerestem valamit, és ezt ajánlották.
Amióta ezt használom, az ekcémának nyoma sincs, és a bőröm, puha tapintásúvá vált. Ez utóbbit, még egyetlen testápolóval sem tudtam elérni. A legtöbbtől elmúlt az ekcéma, viszont a bőröm, száraz maradt.
Számomra a Roval testápoló a legjobb termék, amit valaha használtam.
Megfizethető, és az illata is, pont az én világom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 11.

Számomra a Roval testápoló a legjobb termék, amit valaha használtam.
Megfizethető, és az illata is, pont az én világom.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.