Rubella

Ár:   290 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   50 ml+50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Euro Family   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viku88, Módosítva: 2013. április 10.

Kiszerelés:   50 ml+50 ml
Lelőhely:   Euro Family
Kategória:   Hajfestékek

100% ősztakarás, gazdag hosszantartó szín, egészségesen fénylő haj, C vitaminnal és rizs pepticidekkel.

tothboglarka2900

2016. július 20.

szép, szép a fedése, viszont nagyon csöpög, kevés, és olyan eszméletlenül bűzlik, hogy napokig megmaradt a hajam szaga. de szerettem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

nius

2015. február 21.

Semmivel sem rosszabb, mint egy Garnier, Sioss, Palette, vagy akármelyik másik.
Nem is nagyon kopik, bár az árnyalatai néha nem pontosan azok, mint a dobozon, bár ez szinte minden festéknél így van, tehát ez nem egy külön hiba :D
Viszont, valami eszméletlen, hogy mennyire csöpögős, szóval csak óvatosan..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Semmivel sem rosszabb, mint egy Garnier, Sioss, Palette, vagy akármelyik másik.
Viszont, valami eszméletlen, hogy mennyire csöpögős, szóval csak óvatosan..

SLetti

2014. november 28.

Kékesfeketéjével festettem a barátnőm haját. Valami iszonyatosan csöpögött.. De szép színe van. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

Ms.Cat

2014. március 24.

Nekem nem nagyon vált be. 3árnyalattal sötétebb lett a hajam, pedig 25 percig volt csak a fejemen, valamint nem fogta be mindenhol a hajamat (mindenhol rendesen átkentem a hajamat vele). :/ e. A bajom az még vele nagyon , hogy kiszárította a hajamat... Nem tudom, hogy ki fogok e még más színt próbálni ebből a festékből .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

nagyerika28

2014. január 23.

Nekem eddig ez a festék vált be a legjobban!Sötét barnát használom és puha és fényes tőle a hajam,nem kopik még hajmosásnál se jön a színe,viszont festésnél könnyen lejön a fejbőrről!Nincs benne vöröses fény ami szinte minden barna festékben amit mellesleg utálok.290Ft-ért vettem ami ajándék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.