Rusk

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Meli23, Módosítva: 2016. május 6.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

A guarana és gyömbér kivonatot tartalmazó calm tápláló kondicionáló táplálja az erősen igénybe vett hajat, egészséges fényt adva annak. Minden hajtípusra, még vastag szálú, sűrű és roncsolódott hajra is.

Meli23

2016. április 24.

1 hónapja rendeltem a terméket, előtte a Rusk DeepShine Smooth termékcsaládot használtam, ami nekem nagyon bevált. Gondoltam most kipróbálok valami újat tőlük, ráadásul ez egy nagyobb kiszerelésű termék, az előző kondicionálót majdnem fél évig használtam, és olcsóbb is. Az illata nagyon jó, én kétnaponta mosok hajat, végig lehet érezni. Viszont nekem az előző kondicionáló jobban bevált, úgyhogy vissza fogok ahhoz térni.
Egyébként a nagyon roncsolódott hajvégeim miatt szerettem volna kipróbálni, hátha segít rajta valamennyit. Szép fényt ad a hajnak, de a töredezett hajvégeken nem segített sokat, puha lett a hajam tőle, már első mosás után lehetett érezni, de végül elmentem fodrászhoz és levágattam belőle pár centit, hogy egészségesebb legyen :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.