s-he stylezone

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: norii27411, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. február 24.

Hosszú, lendületes és dús szempillákat kölcsönöz az extra nagy kefének köszönhetően.

MHVioletta

2018. augusztus 11.

Végre egy spirál, amitől nem ragadnak össze csomókba és szép hosszúak lesznek a szempilláim. Negatívuma, hogy sokszor felkenődik a szemhéjamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

era0710

2017. február 16.

Nagyon jo kis spiral. Tobbszor ujra vettem,egyik kedvencem. Annak ajanlom aki szereti hansulyozni a pillait. Szep sotet szine van, hosszit brutalisan a pillaimon,tobbszor is megjegyeztek h "csak nem muszempillad van?!" nekem nem kopik hamar,lemosasnal is kicsit dorzsolni kell de nagyon jo . Nalam 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Leander

2016. október 1.

Nem rossz spirál. Kicsit átmenet a természetes hatású és a markáns pillákat eredményező spiráltípusok között - olyan mintha egy egyébként látványosabb végeredményt biztosító spirál kicsit elkezdene beszáradni, és így természetesebb eredményt ad. Picit lehetne tartósabb. Nem egy nagyágyú, de ár-érték arányban nem rossz. Szívem szerint a 3,5-öt adnék neki - 4-es a látvány, 3-as a tartósság, de mivel olyat nem lehet, így felfelé kerekítettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 1.

karina2001

2016. augusztus 31.

Megvettem a sima és a vízálló verziót is. A sima pár óra alatt összegyűlik a szempillám alatt,viszont szép pillákat csinál. A vízállónak pedig nem túl jó a keféje viszont a helyén marad. Egyik sem jó igazán ,vannak sokkal jobb termékek ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Vdebi

2016. február 3.

Szép pillákat csinál, de őrölt mód kenődik. Nap végére fekete festéket hord fel a szemek alá... (rég jártam igy szempillaspirállal)
Sportoláshoz vagy meleg napokra meg egyáltalán nem ajánlom.
Ennyi pénzért jobb szempillaspirálokat is lehet találni a drogériákban...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 3.

Sportoláshoz vagy meleg napokra meg egyáltalán nem ajánlom.
Ennyi pénzért jobb szempillaspirálokat is lehet találni a drogériákban...

SmileyGirl

2015. szeptember 19.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve, jelenleg ez a kedvenc spirálom bár még csak 2 napja használom :D Szépen hosszít, szétválasztja a pillákat, tartós de mégis könnyű lemosni. Nagyon megkedveltem!! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

ritariot

2015. szeptember 6.

Direkt kiválasztottam a legnagyobb keféjű she spirált. Tetszik, szép pillákat csinál, hosszít és elválasztja őket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Majcsababe00

2015. április 29.

Szetintem jo ,pillakat hosszabitja,de ne gondoljatok ilyen ultra hosszu pillakra de azer hosszit,nem ragad ossze vagyis nem lesznek "poklabacskaid" osszesitve megvagyok vele elegedve

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 29.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin