s-he stylezone

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Berniii, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. február 27.

Extrém styling: az innovatívkefe maximálisandús hatást és tökéletesen elválasztott szempillákat kölcsönöz anélkül, hogy összeragasztaná azokat.

Emesee

2018. július 16.

Az első szempillaspiráljaim egyike volt. Nagyon szerettem, egyszerűen tudtam vele szép, viszont inkább csak hétköznapi pillákat csinálni. Nem potyogott, nem tapasztotta össze a szálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

nusmanna

2018. március 30.

Nem vásárolok S-HE termékeket ezt is kaptam, sokáig nem is használtam, de egy nap nem találtam másikat és elővettem. Nagyon kellemes meglepetés volt. Dúsít, hosszabbít szép fekete nem csomós szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 30.

GYRB

2017. június 10.

Hosszú szempillákat lehet a termékkel elérni, de nagyon maszatol. Senkinek sem ajánlom nyáron használni, mert 1 óra után elmaszatolódna az egész.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

picimucko

2017. április 10.

Sajnos nem ... a hatás szép, a kefe nekem jó kialakítású, szép hosszú, dús szempillákat varázsol és az összetevői alapján azt gondolnám, hogy nem fogja bántani a szememet, de ...DE. Pereg le és az apró pici kis daraboktól is kikaparom a saját szemem annyira irritálja:( Az irritáció még lehetne a szemem érzékenységének hibája, de az lepergést nem tudom másra fogni sajnos: pandamaci.
Kár érte, mert ár érték arányban egy nagyon jó választás lenne. De sajnos így nem az ... biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

rebus

2017. február 22.

nem rossz, de nem az igazi. nekem a feje nem igazán jött be, elég sok festéket vesz fel illetve a formája sem illik az én szememhez igazán. elhasználom, de újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

drienn

2017. január 6.

Nagyon szeretem, csak ezt veszem! A keféje nagyon passzol az én nem túl sűrű pilláimhoz és tartós. És nem jön le nehezen, nem kell vakarni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

bobbys

2016. december 24.

Csomókban lóg a szempilláimon. Már az a része, ami nem pereg bele a szemembe, szétmarva azt, amitől könnyezni kezdek, így lemosva a többi festéket. Rettenetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

Justic

2016. november 16.

Nem rossz egy-két órára, de utána sajnos panda szemeket csinál. Ettől függetlenül nem rossz szempillaspirál, ha az árát is figyelembe vesszük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

brigi50c

2016. november 10.

Egyik szemem sír, a másik nevet; amelyik sír, abból vastagon folyik le a fekete lé... Ugyanis nem vízálló, nagyon nem. Mikor őszi glamour napokon megvettem, még nem volt jelentősége, de most, hogy jön a téli-hideg-könnyezős időszak, azon kaptam magam, hogy a-ból b-be menet NÉZNEK az emberek. Hiába törölgettem le a fekete lét papírzsepivel, szürke maszatot hagyott a korrektoromon, leszedhetetlenül. Pedig egyébként nagyon szép pillákat csinál, nincs póklábhatás, szétválaszt, hosszít, feketít, minden, ami kell...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

pilluska

2016. október 22.

Féláron jutottam hozzá, kicsit folyékony az állaga, de szép pillákat tudok vele csinálni. Sajnos nem túl tartós, pár óra elteltével ahol hozzáér a pillám a szemhéjamhoz, ott befogja és fekete maszatot csinál, ugyanez a szemem alatt :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!