s-he stylezone

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2015. október 13.

Az egyes darabok között változóan van vegán és bőrgyógyászatilag tesztelt.

5 színvariációban kapható

2019. február 1.

Nem tetszett.Fakó színei vannak és szemhéjalappal sem éreztem tartósnak.A sárga/zöld paletta volt meg,nem lehet szépen satírozni.Szemhéjpalettából nem érdemes az olcsót megvenni,mert nem lesz vele sikerélménye az embernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

lenizsu

2018. március 11.

Lilás árnyalatban van meg. Nem pigmentált, porol, irritálja a szemem. Ez a termék nem jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

szlilly

2018. február 25.

Nem tudom mi az árnyalat neve, mert mostanában nem használom ezt a terméket. Megvettem valami akció idején, de nagyon megbántam. Rózsaszínes, lilás halvány árnyalatok vannak benne, de semmi színt nem tudok felvinni a szememre, nagyon porzik, a fele a szemembe kerül és nagyon csíp. Csak a felszín volt csillogó, pár használat alatt már csak matt árnyalatokkal találtam szembe magam. A színek szinten egyáltalán nem pigmentáltak, halvány szinekhez képest is botrányosan gyengék. Van más drogériás palettám, ami tökéletes, de ez nem az, sőt egyáltalán nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

sophy83

2017. december 29.

A 004-es palettát használom jó ideje. Szép, visszafogott, barnás színek vannak benne. Nem a legtartósabb az eredmény, eléggé porzik is, de ennek ellenére nagyon szeretem. Ár-érték arányban nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Babsszi

2017. november 12.

004-es palettám van (az alábbi kommentekből kisakkozva) barnás, nude-os színek vannak benne. A színek szépek, főleg a 3 sötétebb. Meglepően tartósak nálam, délben tettem fel és az éjféli sminklemosásomnál kb. még tökéletes volt, szépen csillognak, viszont iszonyúan porzik, sok hullik le a szem alá, és nem csak por hanem csillám is amit aztán egyszerűen lehetetlen eltüntetni utána már, így a fél fejem csillog ha ezt használom :D Ár-érték arányban nem rossz, szolid de mégis látványos kis sminket lehet vele nappalra csinálni. Nem minden nap nyúlok érte, de azért el fogom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Shauna

2017. október 21.

002-es palettám van, a színei szépek, visszafogottak, munkanapra tökéletesek.
Könnyen felvihető, nem porzik. Sajnos nem bírt ki egy teljes napot, nap végére lekopott, összecsomósodott.
Nem hiszem, hogy sűrűn használni fogom, nem nagyon nyerte el a tetszésem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

002-es palettám van, a színei szépek, visszafogottak, munkanapra tökéletesek.
Nem hiszem, hogy sűrűn használni fogom, nem nagyon nyerte el a tetszésem.

Sz. Csilla

2017. május 19.

A kékes van nekem, a fehéret szeretem belőle főleg és a legvilágosabb kéket. Szépen pigmentált, csak a sötétebbeket nem tudom olyan tisztán felvinni magamra, hogy ne legyen kicsit piszkos kinézete.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

Lena2000

2016. december 22.

Ilyenem volt régen a földszínekből, és most vettem egy zöldet karácsonyra az unokatestvéremnek. Azt gondolom lesz egy update ha az más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

susieesonic

2016. december 7.

Nagyon jó kis kompakt, tartós paletta. Nem porzik, nem maszatol, jól kihasználható színek.
barna és zöld árnyalat van meg de még tervezek venni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

barna és zöld árnyalat van meg de még tervezek venni :)

timicsoki

2016. december 3.

Ár-érték arányban remek kis darab. Glamour napok alatt szereztem be, kedvezményes áron, de a teljes árat sem sajnálnám érte. Jól kombinálhatóak a színek, szépen pigmentáltak. Én nem használok sem alapot hozzá, sem fixálót, de így is elég tartós. Nekem a 004-es paletta van meg, szép nude/barnás színek. Van amelyik szaténos fényű, van amelyikben apró csillámok vannak, és van ami kicsit mattosabb jellegű. Szerintem sokáig elég is lesz, annak ellenére, hogy mióta megvettem, szinte napi szinten használom :) Sokan meg is jegyezték, milyen szépek a szemeim, ezt részben ennek a kis palettának tulajdonítom, részben a szép szemeknek ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Zinc Stearate, Yellow 10 Lake / CI 47005, Ultramarines, Chromium Oxide Greens / CI 77288, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ferrocyanide, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Színezék. Barnás sárga.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.