s-he stylezone

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LynZ, Módosítva: 2020. március 23.

Szemöldökszínező gél a sűrű, precízen ívelt szemöldökért – ahogy a természet megalkotta. Speciális keféjével könnyedén eloszlatható. Sűrű és természetes kinézetű szemöldököt eredményez. A kefe finom nejlonszálai feltöltik a szemöldökszálak közötti réseket és tökéletes formájú szemöldök alakítható ki vele.

3 árnyalatban kapható

misshkitty701

2020. november 20.

Szuper ez a szemöldök formázó. Nem túl erős, de jól a helyén tartja a szemöldököm, könnyű vele bánni. Azt hiszem újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

Horvathangelika1

2020. április 7.

Egyszerűen imádom,olyan mintha ki se lenne festve A szemöldököm, mégis sokkal jobban néz ki. Feltölti a hézagokat. A szálakat ugyan nem fixálja, és nem is olyan tartós, de abszolút kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 7.

vmarti

2020. március 16.

Nagyon szeretem ezt a terméket, szerintem jobb mint az essence-es és nagyobb a kiszerelése is:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

KarVivien

2020. január 12.

Megdöbbentően jó termék!
Én nem is akartam elhinni, hogy egy pár százas termék ilyen jó. Szépen lehet vele formázni, tényleg természetes marad, ráadásul ilyen pici szálak találhatóan benne, ami látványosan feltölti a hézagokat. Lassan 2 hónapja használom és még mindig nem fogyott ki, vagyis nagyon gazdaságos.
Mivel még nincs nyár, nem tudom, hogy mennyire kenődik, de így télen abszolút a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Megdöbbentően jó termék!

Vitaminok: Panthenol

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.