s-he stylezone

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LynZ, Módosítva: 2020. március 23.

Szemöldökszínező gél a sűrű, precízen ívelt szemöldökért – ahogy a természet megalkotta. Speciális keféjével könnyedén eloszlatható. Sűrű és természetes kinézetű szemöldököt eredményez. A kefe finom nejlonszálai feltöltik a szemöldökszálak közötti réseket és tökéletes formájú szemöldök alakítható ki vele.

3 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Mia0602

2022. január 11.

Szeretem ha már első használatkor olyat tapasztalok egy terméknél, hogy véleményeznem kell. Ez a negyedik típusú szemöldökspirál amit használok. A kedvenc a Catrice Brow Colorist-ja volt, utána próbáltam az Essence és a Bourjois termékeit. DE EZ!!! Nem vagyok már mai csirke, őszül a szemöldököm is. Mennyisége is van, én nem követtem az elmúlt èvtizedek trendjeit, sosem volt kiszedve. Szóval nekem az ősz szálak elfedése okoz problémát, amivel csak a Catrice tudott megbírkózni, mert az tartósan befestette. Igen, nekem legalábbis működött. Na de visszatérve erre a termékre. Tegnap használtam először a 2-es árnyalatban. Színe jó, meg is tartja a szálakat. Pont a megfelelő mennyiségű festéket veszi fel, könnyű vele dolgozni. Mi kell ennél több? Hát este a kétlépéses lemosást követően beültem a tükör elé az esti rutin elvégzéséhez. És meglepődve tapasztaltam, hogy a szemöldököm olyan mint reggelente amikor sminkelek. Sehol egy fakó vagy ősz szál, gyönyörű barna színben pompázott mint fénykorában. Úgyhogy első körben maximálisan elégedett vagyok, remélem így teljesít hosszútávon is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 11.

sebojana

2021. április 15.

Húha, jöttem lerontani a véleményeket :(
Próbáltam már több szemöldökformázó zselét, ugyanilyen vagy hasonló árkategóriában, és (sajnos vagy nem sajnos) van tőle jobb, ráadásul olcsóbb is - nem sokkal, 100-200 ft-tal. Bár a színe nagyon szép és pigmentált, nekem egyáltalán nem tartja helyén a szálakat és az applikátora sem a legjobb. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 15.

Húha, jöttem lerontani a véleményeket :(

misshkitty701

2020. november 20.

Szuper ez a szemöldök formázó. Nem túl erős, de jól a helyén tartja a szemöldököm, könnyű vele bánni. Azt hiszem újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

Horvathangelika1

2020. április 7.

Egyszerűen imádom,olyan mintha ki se lenne festve A szemöldököm, mégis sokkal jobban néz ki. Feltölti a hézagokat. A szálakat ugyan nem fixálja, és nem is olyan tartós, de abszolút kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 7.

vmarti

2020. március 16.

Nagyon szeretem ezt a terméket, szerintem jobb mint az essence-es és nagyobb a kiszerelése is:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

KarVivien

2020. január 12.

Megdöbbentően jó termék!
Én nem is akartam elhinni, hogy egy pár százas termék ilyen jó. Szépen lehet vele formázni, tényleg természetes marad, ráadásul ilyen pici szálak találhatóan benne, ami látványosan feltölti a hézagokat. Lassan 2 hónapja használom és még mindig nem fogyott ki, vagyis nagyon gazdaságos.
Mivel még nincs nyár, nem tudom, hogy mennyire kenődik, de így télen abszolút a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Megdöbbentően jó termék!

Vitaminok: Panthenol

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.