s-he stylezone

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2015. október 13.

Kompakt púder, mely mattítja az arcbőrt és fixálja a sminket, és bármilyen bőrtónushoz illeszkedik. Vegán, parabénmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt.

lenizsu

2018. július 8.

Szépen mattít. Poros hatása van és porzik is a termék. Mindenféleképpen igényel sminkfixálót, azzal együtt szép. 4-5 óra utan átfényesedett a bőröm, amikor ezt használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Lilikeh2000

Korcsoport: < 18
2018. június 19.

A kedvenc púderem! Mattít, fixál és még az ára is jó. Kell ennél több? :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 19.

A kedvenc púderem! Mattít, fixál és még az ára is jó. Kell ennél több? :)

Bettii98

2018. március 13.

Foltozza az alapozót,mintha bőr betegségem lenne. Porzik,de nagyon durván. Az alapozón csak ront egyáltalán nem lesz tőle tartósabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

kovacsnikoletta92

2017. november 23.

Egy közös nyaraláson egy barátnőmnél "láttam meg", hogy nem csak színezett púderek léteznek, így nagyon megtetszett, hogy a fehér fixáló púderek nem hagynak maguk után porcelán baba kinézetet. Mivel ez az első ilyen púderem, nem akartam egy vagyont költeni rá és kupon napon 50%-os akcióval vettem meg. Nem bántam meg, szépen mattít, de csodára nem képes így nap közepén nem árt újra púderezni, amikor elkezd átfényleni a T vonalam. Valószínűleg következőnek egy másik márkát próbálnék ki, de ettől függetlenül megkapja a maximális pontot, mivel jó az INCI-je, nem tömít vagy hoz elő pattanásokat és szépen egyszerűen eldolgozható egy nagy ecsettel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Leander

2017. november 14.

Irritációt, gondot nem okozott nálam, viszont nem is igazán szerettem: fehér, rizsporos végeredményt ad vékonyan felvíve is. A mattító, fixáló hatása rendben van, de cserébe úgy néz ki az ember, mint egy XIV. Lajos korabeli kosztümös film túlfestett és túlfehérített hősnője. Sok esélyt kapott, sokféleképpen megpróbáltam használni, de sehogy se bizonyult jónak. Esetleg extrém világos bőrűeknél működhet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Bubu96

2017. október 24.

Még régebben vettem, de nem nagyon nyúlok hozzá. Lehet az enyém hibás, de nekem fehér marad a puder az arcomon(pedig csak keveset teszek). Nekem ez nem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

Glori8

2017. október 15.

BB krémmel használom ,szépen fel lehet vinni, a bőrömön nem fehér ,mattít , de nem túl sokáig. 1óra elteltével beül a kicsi ráncokba és teljesen kifényesedik az arcom. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Tesa

2017. március 14.

Nedves szivaccsal használva több órás mattságot biztosít, tartósabb alapozóval pedig egész napon át kitart. Nem lesz tőle fehér az arc, sem púder pöttyös. Ezen az áron verhetetlen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

kiki04

2017. március 11.

Valóban átlátszó a végeredmény. Nagyon jól mattít, bár az tény, hogy nem nagyon tartós. Emellett nekem elég durván szárítja is a bőröm, de ezzel együtt nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 11.

WorkingClassGirl

2016. december 11.

Tavaszi galmour napokon vettem féláron, de még így is bosszant, hogy pénzt adtam rá. Nekem nem tetszik. Nehéz szépen megfogalmaznom, de nem elég finom az állaga. Nem szép a végeredmény, nem tetszenek az összetevői sem, sosem használtam szívesen. Most csak rakosgatom ide-oda, és keresem az alkalmat, hogy rásózzam valakire :D nem írtam véleményt, amíg ki nem próbáltam másik translucent púdert, de most már kijelenthetem, hogy nekem nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0