s-he stylezone

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2015. október 13.

Kompakt púder, mely mattítja az arcbőrt és fixálja a sminket, és bármilyen bőrtónushoz illeszkedik. Vegán, parabénmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt.

educ

2016. november 26.

Teszi a dolgát. Talán még túlságosan is mattít:D Szerintem ez jobb mint a Rimmel stay matte púdere, az nekem nem annyira jött be. Egyelőre 4 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

erikaa

2016. november 11.

Alapozóra használom, elég jól mattít. Kipróbáltam már csak önmagában is, de ilyenkor az apró fehér púder szemcsék jól láthatóvá váltak. Maximum 1-2 órát képes megbirkózni a feladatával. Ennek ellenére én szeretem és használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

sapiviki

2016. október 22.

Az én arcomon rendesen teszi a dolgát, szépen mattítja a T-zónámat, illeszkedik a bőrszínemhez, nem világosítja az arcomat,és az alapozót is fixálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

Csigabee

2016. augusztus 17.

Körülbelül azon a szinten van, mint amikor vészhelyzet esetén hintőport használok púder helyett. Mattítani mattít, ez tény, de nagyon hamar lekopik, és a nap végére furcsa ragadós réteget hagy a T-vonalamon. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

bonivagyok

2016. április 7.

G-s kuponnal jutottam hozzá, féláron, de állítom ez még teljes áron is megéri!
Nagyon szépen mattit, szó mi szó még nem használtam ilyen készítményt, de nagyon praktikus.
Abszolút nem csillog az arcom, pedig már vagy 4-5 órája ha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

G-s kuponnal jutottam hozzá, féláron, de állítom ez még teljes áron is megéri!
Abszolút nem csillog az arcom, pedig már vagy 4-5 órája ha használtam.

s_kitty

2015. december 6.

Volt már hasonló termékem az essence-től.
Igazából hozta amit elvártam. Mattít anélkül, hogy fehér poros hatást keltene. Tökéletesen illeszkedik az arcbőr színéhez.
Általános púderrel ha napi 2-3x újrapúderezi magát az ember, akkor egy iszonyatos réteg jön létre a fején estére. Ezzel a termékkel azonban ez elkerülhető, mert teljesen áttetsző. Remélem hosszútávon is barátok leszünk, és akkor újra a kosaramban fog landolni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 6.

Volt már hasonló termékem az essence-től.

v.szilvia789

2015. október 13.

Valóban nagyon szépen mattít, az arc legnagyobb részén nem látszik, hogy fehér lenne, kivéve az orromat, ahol ad egy kis fehéres réteget, de mértékkel alkalmazva ott is jól működik. Ár-érték arányban kiváló, simán tudja azt, amit az Innisfree No sebum púdere, csak ez fele annyiba kerül. Pattanást, miteszert nem okozott. Féláras G-kuponnal ajándék volt szinte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 13.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0