s-he stylezone

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: silver, az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2017. február 10.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Extra tartós, gélhatású körömlakk. 2 rétegben vigyük fel. Akár 10 napig tartós a gel-like'n ultra stay fedőlakkal.

Ár: 600 Ft , Eladó: LodiLuca98
Állapot: egyszer sem próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: postázásra van lehetőség

Rommie77

2020. október 28.

A 240-es világos árnyalatot vettem meg. Egy rétegben semmit nem ér, két rétegben viszont gyakorlatilag soha nem szárad meg. Rettentően hamar lepattogzik és megreped.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

szzh01

2020. október 8.

A 340-es (bordós piros) árnyalatot használom, kizárólag lábkörömre. Kézre elképzelhetetlen lenne számomra, mert elképesztően lassan szárad. Ma ért a bosszúság a lábamon, hogy 2 óra száradás után nejlon zoknit vettem fel, s mikor levettem később a zoknimat, szabályosan ki kellett tépni a lakkból, mivel beleragadt. Két rétegben használom, de nagyon figyelek rá, hogy a lehető legvékonyabban hordjam fel. Alatta vékony réteg alapozó lakkot használok, s a rétegek felvitele között is szoktam várni kb 15 percet. Nyáron eddig nem volt gond, hisz nyitott lábbelikben volt fél napja, hogy tutira megszilárduljon, de most, hogy már zárt cipőt viselünk, nem igazán tudok fél napokig mezítláb lenni a lábkörmöm teljes száradására várva. S szerintem a 2 óra is bőven elég kellett volna legyen (szerintem még túl sok is), szóval ez több, mint bosszantó!

Maga a lakk színe egyébként gyönyörű, nagyon béna lakkozó vagyok, s mégis elég szépen és könnyen tudok az ügyes ecsetével dolgozni. A lakk szépen terül, nem csíkoz, fényesre szárad, nekem nagyon tartós, a széleken később szépen korrigálható ha lerúgom, tehát máskülönben nem lenne vele semmi baj, de ez az extrém hosszú száradási idő feladja a leckét. Emiatt 3 csillagnál nem tudok többet adni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 8.

fioretta

2020. szeptember 6.

Kiárusítva féláron vettem, 310-es árnyalatot. Egy rétegben is tökéletesen fed, az ecsettel könnyű dolgozni. A színe csodaszép, sötét mélybordó, ráadásul extrafényes, géles hatású, ami nagyon tetszik, mivel eddig más lakkoknál a géles hatást csak 2 rétegben felkenve, majd 3. réteg fedőlakkal sikerült elérnem. Viszont ez már önmagában is ilyen, ráadásul gyorsan szárad. Tartósságát nem teszteltem, mert hangulatomtól függően szeretem gyakran váltogatni a színeket, így nem tudom, hogy "a fedőlakkal akár 10 napig tartós" állítás igaz-e, ameddig nekem kell, bírja. Bár feltételezem nem igaz, mert volt hogy tapasztaltam, hogy néha mosogatás-takarítás után egy ici-pici lepattogzott, de akkor már amúgy is leszedtem volna. (Alaplakkot általában szoktam kenni az ilyen intenzív erős színek előtt).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

vikimaja

2020. június 21.

399 (sötét kék) és 416 (sötét zöld) van meg belőle. Nagyon szeretem őket, két rétegben szépen fednek, alap és fedőlakkal kibírnak egy hetet. Jó kis lakkok, még biztosan beszerzek belőle pár színt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

Lina14

2020. június 12.

En egy nagyon sotet kek arnyalatot vettem meg 399-es szammal.
Egesz jol fed, 2 reteg azert kellett hozza, de gyorsan megszaradt, igy nem zavart. Fenyes, es eddig 2 napot kibirt, szoval egyaltalan nem rosz.
Egyedul az ecsettel vannak gondjaim, sajnos kicsit szetallnak a szalak es igy nehezebb volt festeni vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 12.

En egy nagyon sotet kek arnyalatot vettem meg 399-es szammal.

rebus

2020. április 12.

egy szürke és egy sötétkék árnyalatú lakkot vettem meg. a színe gyönyörű, 1 rétegben szépen fed, viszont kb. másfél nap után random lepattog... fedőlakk használata mellett. sajnos így nagyon ritkán fogom ezt választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

superultra

2020. február 6.

A 260-ast vettem akciósan és már akkor voltak ötleteim, hogy miért akciós.. :D Mivel világosabb szín, 2 rétegben viszem fel és úgy már jó - lenne, ha nem pattogna le 1-2 nap után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 6.

Gina77

2020. február 1.

Bordó van meg nekem ebből a fajtából. Alaplak, 2 réteg szín, fedőlakk, majd kopogósra szárítottam szépen.
Majd másnap szépen hajmosásnál a hüvelykujjamon megadta magát, a fele lepattant, pótoltam majd a nap felénél még 2 ujjamon is felmondta a szolgálatot.
Egy hajmosástól és 2 pohár elmosogatásától nem lenne szabad így lekopnia. 24 órát nem bírt ki a körmeimen, lehet csak a bordó ilyen és én kifogtam, de többet nem fogom használni.
Plusz lehetne sokkal folyékonyabb is, jobban lehetne teríteni a körmökön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

Plusz lehetne sokkal folyékonyabb is, jobban lehetne teríteni a körmökön.

Maknae

2020. január 26.

Nagyon sokféle színben kapható, egyből kettőt is vettem, mert nagyon megtetszettek (310, 290). Könnyű volt dolgozni az ecsettel, frissen csodálatosak voltak, de nekem már aznap elkezdtek lepattogni. Ez a teljesítmény szerintem kritikán aluli, de az árnyalatok miatt 2 csillagot kap 1 helyett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Demonshadow

2019. szeptember 23.

330-as árnyalatban vásároltam meg, de már másnap egy hatalmas darabban lepattogott a körmömről. Más ujjaimról fokozatosan kezd lekopni a körömvégek irányából (pedig csutkára levágtam őket), helyenként pedig a köröm oldaláról kezdett el pattogni a festék. Záróréteget nem vittem fel rá a gyors száradás érdekében, viszont első soron a körmömön maradt ugyanennek a márkának az SOS körömmentő cuccból egy réteg, ami nevével ellentétben masszív hígítószagot áraszt magából. Utóbbival elég sok gondom akadt már az utóbbi időben, hogy könnyen kopik, így ezt a gyors pattogást ennek tudom be, később jövök csillagozni, ha nélküle teszteltem, addig reménykedek, hogy nem kell lepontoznom, addig marad az 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77491, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.