s-he stylezone

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: silver, az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2017. február 10.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Extra tartós, gélhatású körömlakk. 2 rétegben vigyük fel. Akár 10 napig tartós a gel-like'n ultra stay fedőlakkal.

Demonshadow

2019. szeptember 23.

330-as árnyalatban vásároltam meg, de már másnap egy hatalmas darabban lepattogott a körmömről. Más ujjaimról fokozatosan kezd lekopni a körömvégek irányából (pedig csutkára levágtam őket), helyenként pedig a köröm oldaláról kezdett el pattogni a festék. Záróréteget nem vittem fel rá a gyors száradás érdekében, viszont első soron a körmömön maradt ugyanennek a márkának az SOS körömmentő cuccból egy réteg, ami nevével ellentétben masszív hígítószagot áraszt magából. Utóbbival elég sok gondom akadt már az utóbbi időben, hogy könnyen kopik, így ezt a gyors pattogást ennek tudom be, később jövök csillagozni, ha nélküle teszteltem, addig reménykedek, hogy nem kell lepontoznom, addig marad az 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Maja77

2019. szeptember 7.

Nagyon szeretem! 280-as árnyalatban használom, ami egy csodás őszi szín. Már egy rétegben is magas a fedése

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Teokleia

2019. augusztus 11.

Három színben is megvettem, elégedett vagyok. Az ecsettel szögletes körömágy esetén nehezebb dolgozni, de a finis átlátszatlan krém két rétegben, más márka alap- és fedőlakkjával együtt egy hétig simán bírja. Szép színekben kapható, jár az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Kittyki

2019. június 17.

260-as szín van meg. 2 nap után már szó szerint töredezik, így sajnos nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

260-as szín van meg. 2 nap után már szó szerint töredezik, így sajnos nem.

Destina

2019. május 9.

Átlátszó változat van meg belőle, ami jól fed, és szép fényessé teszi a körmeimet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Blr

2019. április 21.

Több árnyalatát is megvettem már és szeretem. Két rétegben használom, szépen csíkozódás nélkül fed. Tartóssága átlagos. Hosszú körmeim vannak és rendszeres házimunka mellett 4-5 napot bír.
A fedőlakk (210) csalódás. Nagyon sűrű, egy rétegben nincs igazán szép fénye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

A fedőlakk (210) csalódás. Nagyon sűrű, egy rétegben nincs igazán szép fénye.

Lilium

2019. március 13.

340-es számú sötét vörös lakk. Ajándékba kaptam, a színe nagyon el lett találva. Azt szeretem benne, hogy hamar megszárad, egy rétegben is gyönyörűen fed és nem tudok amellett elmenni, hogy mennyire gyönyörűséges ez a szín. DE! A második nap végére már látványosan kopik, ami egy vörös lakknál katasztrófa és miután leszedem még a körmeimet is látványosan megszínezi. Nem hinném, hogy vásárolnék tőlük ez alapján lakkot. Kicsit sajnálom, de ez persze csak egy lakk volt, biztos vannak színek amik ennél jobban szuperálnak a kollekcióban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

Victoria007

2018. december 29.

A 310-es bordó árnyalat van meg nekem. Két rétegben nagyon szép színe van. Viszont nálam egyáltalán nem volt tartós ez a lakk, már a felkenés napján el kezd a körömvégektől felkopni, így sajnos nekem csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Piper

2018. december 18.

Az évek során nagyjából mindegyik árnyalat megfordult nálam,de örök szerelmeim maradnak például a 340-es vörös és a 410-es barna színek. Extrém tartósan fennmarad, illetve azok is nyugodtan megvehetik, akik nem olyan gyakran használnak körömlakkot, hiszen egyrészt az ára is nagyon kedvező ezért a minőségét, másrészt nem szárad be egyhamar, az egyik üvegemet már több mint két éve nyüstölöm. Az ecset maga talán kicsit túl széles lehet egyeseknek, de az én körmeimre pont tökéletesen illeszkednek, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

racheldawes

2018. december 14.

A 350-es, pirosas-lilás árnyalatot vettem meg. A márka teljesen ismeretlen volt előttem, ugyanis korábban még sosem vásároltam a termékei közül. Azt hiszem, nem ez lesz az utolsó lakkom a s-he-től, mert nagyon meg vagyok elégedve a végeredménnyel: egy rétegben felkenve is szépen mutat, de duplán, fedőlakkal válik igazán gyönyörűvé az összhatás; nem csíkozódik, valamint tartósabbnak bizonyul az átlagnál. Azt hiszem, megvan - a p2 márka termékeivel egyetemben - az új kedvenc lakkom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77491, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.