s-he stylezone

Ár:   550 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Nooora, az összetevőket feltöltötte: repis, Módosítva: 2017. március 29.

Kategória:   Sminkek szájra

Könnyen felvihető, sima textúrájú, E-vitaminnal gazdagított rúzs. Tartósítószer-mentes.

21 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Incuss

2018. október 24.

Up: RETTENTŐ foltos... nem enyhén, rettentően. Elmászik a helyéről, foltos és használhatatlan. Kuka:(

Az árából kiindulva ne várjunk tőle MAC hatást, de szerintem elég jól pigmentált, nagyon nagyon könnyű felvinni. Nyilván tartósnak nem annyira tartós,de 2-3 órát simán kibír, evés-ivás után újra kell igazítani. Amit még észrevettem, mintha enyhén foltos lenne a végeredmény, viszont ennyi pénzt simán megér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

SallaiSzilvia87

2018. szeptember 4.

105-ös árnyalat van meg nekem, dm kiárusítás során vásároltam 200 Ft-ért, krémes, nem tartós, nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Fruy1221

2017. december 29.

Leejtettem és eltört a rúzs alja és a kocka alakból kitudom szedni a tartót... na mind1.
Egy barnás szín van meg nekem tetszik. Nem a legtartósabb, de hát melyik rúzs az(?)
Ha elfogy azért újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Ha elfogy azért újraveszem.

danyadi77

2017. november 4.

130-as árnyalat van, kicsit narancsos-rózsaszínes(?). Picit csillámos, és amikor a színe már lekopott, a csillogás még finoman látszik. Kiárusításon vettem pár száz forintért. Annyit simán megér. Viszonylag tartós (ár/érték arányt tekintve). Szerintem szépen fel lehet vinni, könnyű vele dolgozni. A csomagolása elég gagyin néz ki, de bírja a strapát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 4.

Audrey91

2017. június 14.

Nem vártam sokat tőle az ára alapján, de nagyon kellemes csalódás volt! Sokkal tartósabb, mint néhány márkásabb rúzsom, egyáltalán nem szárít, nem kenődik, még az evés-ivást is viszonylag jól túléli! Könnyen korrigálható. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, egyelőre csak egy nagyon halvány árnyalattal próbálkoztam, de biztos kipróbálok erősebb színeket is ezek után!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

dalmuska

2017. április 30.

Egy vadító vörös árnyalat van meg, nagyon szeretem. Egyáltalán nem szárít, és szerencsére nem kopik olyan könnyen, nem ül bele az ajak redőcskéibe. Olcsó volt, aki teheti vegye meg, nagyon ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

chocollama

2017. február 4.

Nagyon kellemes viselet, hidratál, nem kopik és kenődik olyan könnyen, mint más hasonló árkategóriájú rúzsok. Több árnyalatban is megvan, szivesen ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

repis

2017. január 12.

Krémes állagú, könnyen felvihető. Nem szárítja az ajkakat, mindennapi viseletnek ideális lenne a 130-as árnyalat, ha nem lenne benne ennyi apró "csillám".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0