s-he stylezone

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2015. október 5.

Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mattító primer, ultrakönnyű formulával finomítja a pórusokat.

• a pórusok finomabbnak tűnnek
  • csökkenti a csillogást

NagyVani

Korcsoport: < 18
2018. október 21.

Szerintem ez egy szuper termék, olcsó és a minősége is jó. Jó érzés az arcon, hidratál és jó alapot biztosít. Nekem már a második tubus van belőle. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 21.

Aadrii

2018. július 21.

Első primerem, így nincs összehasonlítási alapom, de szeretem nagyon. Könnyű kis állaga van, nem zsírosítja a problémás bőröm, és szépen el tudom dolgozni az alapozót a segítségével. Újravevős mindenképpen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

ANDREAA

2018. július 5.

Egyik legjobb primerem! Krémes, inkább gél krémnek mondanám, szépen tartja a sminket egész nap és közben hidratál is. Ezerszer jobb, mint a Maybelline baby skin vagy a Milani mattító primere. Szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 5.

Spvirgi

2018. július 1.

Igazából egy jó kis smink alap, amikor használom tartósabb a sminkem és azért mattít is.
Könnyen eldolgozható, gyorsan beszívodó krém. Semmilyen irritációt nem okozott. Ez az első primerem, még ki szeretnèk próbálni többet, de csak ajánlani tudom ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Greta1996

2018. május 18.

Imádom, újra és újra megveszem. Kipróbáltam többféle primert, de ezen fekszik a legszebben az alapozóm, egész nap a helyén tartja, egyenletesnek látszik a bőröm, és eddig semmivel nem tudtam elérni, hogy ne látszódjanak a pórusaim, számomra csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

LEva113

2018. május 3.

Kellemes érzés az arcon, de szerintem nincs sok hatása, ugyanúgy átfényesedik a homlokom mint primer nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 3.

sztike

2018. február 19.

Újabban rá vagyok kattanva a primerekre, egyre többet próbálok ki belőlük, és most ő is sorra került. Nem a szilikonos fajta, inkább hidratálónak mondanám. A pórusokat nem tölti fel látványosan, de az amúgy csomósodásra hajlamos alapozókkal látványos a hatása. A nap végén is szép vele az alapozóm. Nem a legjobb a piacon, de határozottan segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

SziNo

2017. december 26.

Részben az itteni vélemények, részben pedig a silány választék (sajnos a vidéki drogériákban néha még a fű sem nő...) miatt vettem még Glamour napokon, mert már nagyon rég vágytam egy ilyen termékre, de valahogy mindig tolódott a megvétele. Ahogy megvettem, hazaértem, kipróbáltam majd eltettem a fiókomba, aztán hetekig nem használtam, megfeledkeztem róla. Mostanában viszont újra elővettem és napi szinten használom a reggeli rutinom részeként, mivel úgy érzem, hogy javít az alapom tartósságán. Viszont, mivel még nincs viszonyítási alapom ezért csak 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

v.alexandra27

2017. szeptember 3.

Én meg vagyok vele elégedve, nem én vettem, még egy dm kedvencek dobozban volt benne, de most hogy elfogyott, valószínűleg újraveszem. Szerintem szebb és tartósabb lesz tőle az alapozás, a pórusokat is eltünteti. Mattít is valamennyire, szerintem megér ennyi pénzt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Syub

2017. augusztus 2.

(ez az első primerem) nem látom, hogy sokat csinálna szerintem ha ezt elhasználom váltok egy másikra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-20 ti I eu 2 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0