s-he stylezone

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2015. október 13.

Kompakt púder. Mattítja és ragyogóvá teszi a bőrt, kiegyenlíti az arcszínt.

Parfüm- és parabénmentes, vegán, bőrgyógyászatilag tesztelt.

googles

2019. augusztus 19.

Pontosan ilyen kompakt pudert kepzeltem el, ami szep csillogos es nem bronzosan sotet, hanem inkabb vilagos szinekkel operal.

Egyelore nagyon orulok neki es gyonyoru szepnek is tartom... illetve hasznosnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 19.

herczegno33

2018. november 15.

Fantasztikus szerintem ez a paletta, hogy minden árnyalat megvan, ami kell, enyhèn nedves ecsettel könnyű vele dolgozni, ès szèp tartós a vègeredmèny.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

bebuska94

2018. július 1.

Nekem 300 forintomba "fájt", de én nem púderként, hanem inkább szemhéjpúdernek használom a benne lévő csillámok miatt.;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

HFanni22

2017. november 17.

Tetszett nagyon a színe. Ami viszont éles bevetésben nagyon nem tetszett az az, hogy irtózatosan porzik. Kicsit azt is éreztem, hogy nagyon nehéz vele dolgozni, mert kevés a termék az arcomon, gyenge a fedése. Picit féltem a benne található csillámoktól is, hogy majd erősen csillogni fog az arcom, de ez hála Istennek nem történt meg. Leárazva vettem 700Ft-ért, ennyit megért. El fogom használni, de többet nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

Bubu96

2017. október 24.

Igazából szinte hozzá sem nyúlok. Kicsit valóban mattit, én inkább azt mondanám szárít. Az én bőröm nem szereti. Az árát egyáltalán nem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol