s-he stylezone

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. február 11.

Természetes hatást biztosító, tartós alapozó

3 árnylatban kapható

tiamoitalia

2018. április 9.

Szörnyű! A legvilàgosabb àrnyalat is narancssàrga, sürü, nehéz kenni és lehetetlen szépen, egyenletesen felvinni. Semmit nem fed. Ez természetes hatàst nyújt? :D ÉLETEM EGYIK LEGROSSZABB ALAPOZÓJA. NEN AJÀNLOM SENKINEK.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Diaaa

2018. február 6.

nulla fedés sajnos :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

nulla fedés sajnos :(

csibike100

2018. február 3.

Egyrészt a túl narancssárga tónusával van a probléma és azzal hogy a legvilágosabb árnyalat is borzalmasan sötét, másrészt nem igazán lehet szépen, egyenletesen eldolgozni. Továbbá az illata is nagyon erős, ami egy kicsit riasztó hiszen valószínűleg nem tesznek jót a bőrnek azok az anyagok, amik ezt az illatot kölcsönzik a terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

gbettinaa

2016. szeptember 2.

Szèpen illeszkedik a bőrömhöz, tenyleg tefmèszetes hatàsa van. A fedèse nem a legjobb, de azt nem is ígèri. Nem a kedvencem , de a nyàri barnulàsomhoz ez illik a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Vanília

2016. április 15.

Fillérekért volt kitéve a DM-ben, akciósan (és másképp néz ki, mint fent a képen - az enyém fehér, szögletes tubus, talán az előző kiszerelés), kíváncsiságból megvettem. Amikor itthon kipróbáltam, meglepett, hogy a 001-es beige árnyalat mennyire sötét, pedig valószínűleg ez a legvilágosabb árnyalat a szériában. A másik gond, hogy narancssárgás az árnyalata és hogy az illata sem igazán kellemes. Viszont ennek ellenére érdekes módon a végeredmény nem is volt olyan tragikus, mint felvitelkor gondoltam (ezért nem csak egy csillagot adok). Viselhető volt, nem mostam le azonnal, de kicsi az esélye, hogy elhasználom - hacsak nem fogy el hirtelen minden más alapozóm...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 15.

Hajni1980

2016. március 10.

Meglepően természetes hatást biztosít. És ennek ellenére szépen fed. Tartósabb, mint az Avon alapozó, amit szintén használtam és annál jobb a fedése is. Könnyen eloszlatható a bőrön. És nagyon baráti az ára!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

Betty05

2015. március 25.

Nos,előszór az illatával nehezen barátkoztam meg,nagyon nagyon nehéz, szép sötétebb színű alapozót keresni, mert vagy sárga iszap szína van. vagy érthetetlen a tónus világa, el kezdtem szoláriumba járni, kellet a sötétebb alapozó, így erre esett a választásom :) DM-ben az összes pultot ahol volt alapozó én kikentem keresve a tökéletes színt :D, tökéletesen alkalmazkodik a bőr színéhez, nem csinál maszkot, úgyhogy aki tökéletes fedést szeretne az nem ez az alapozó :( ( báár egy kis mattosító és kőpúderrel lehetséges) először én is csodát vártam, de annyira természetes hatása volt,és nem ütött el a színe hogy nagyon meg szerettem, nekem a 103 árnyalata van meg. Tehát aki barnulni szeretne tegye mert van megfelelő árnyalat hozzá :)))))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Black Fairy

2015. február 19.

Nekem ennek egy régebbi fajtája van meg, a 02-es peach árnyalatban...Nagyon fehér bőröm van (de tényleg, hófehér), és ezt is igazából csak megörököltem...Anya vette magának (nem szokott sminkelni), és direkt sötétet vett, mert az jobban néz ki, olyan mintha barna lenne az ember (...látszik, hogy nem szokott sminkelni...).
Gondoltam itthon felkenem kipróbálni, hogy milyen: a színben nem ért meglepetés, teljesen elütött a bőrömtől, oké...de ettől konkrétan narancssárga lett a fejem, pedig nagyon vékony réteget vittem fel...
Egyébként az állaga iszonyatos, ragacsos,sűrű, nem lehet eloszlatni csak foltosan, és iszonyatosan fullasztó érzés...A tartósságával nincs baj, de sajnos idővel még narancsabb lesz, mint felkenéskor (ami azért nem kis teljesítmény), iszonyatosan húzódik a bőröm alatta, és még a pórusaim is visítoztak, hogy mit művelek velük...csak azért nem egy csillagot kapott, mert nem adtam ki érte pénzt - nem is adnék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 19.

Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol

Sorbitol h 1 1

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.