s-he stylezone

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: silver, az összetevőket feltöltötte: Madison27, Módosítva: 2017. május 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Divatos metál körömlakk, mely akár 10 napig tartós a gel-like'n ultra stay fedőlakkal.

8 árnyalatban kapható

Gina19

2019. augusztus 20.

A képen látható árnyalat van meg. Egy rétegben valóban borzasztó halovány és elég bénán néz ki, de nekem két rétegben már tökéletesen működik. Különleges színű, és szépen csillog, de nem túl feltűnő, ami nekem optimális. Az ecsetét imádom, ugyanis a kézügyességem hagy némi kívánnivalót maga után, és kevés olyan ecset van, amivel maszatolás nélkül fel tudom pingálni a lakkot. Na ez ilyen. Maga a lakk kicsit túl folyós, és általában túl sok van az ecseten, de ezt könnyű korrigálni. Az ára is okés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Teokleia

2019. augusztus 11.

A 130-as számú évek óta megvan. Nem szárad, nem sűrűsödik, nem csíkoz, csodálatos színátmenet barnából zöldön át aranyos sárgába. Odavagyok érte! Nagyon halvány, három réteget igényel, de kit érdekel? Még nem mertem a többit kipróbálni, azok nem multikrómnak tűnnek, inkább csak csillogónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Destina

2019. május 9.

Nagyon szép, fényes színe van, és tartós is. :) Régóta megvan, mégsem száradt be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Dilibogyo

2018. december 18.

A 135-ös árnyalatot vettem és imádom. 1 rétegben is nagyon jól fed,egészen gyorsan is szárad. 5 napot könnyedén kibírt úgy, hogy egész nap a billentyűzetet püfölöm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Sipor

2018. július 21.

Én nagyon megszerettem, két rétegben kibír egy hetet, ha vasárnap este lakkozok. Az egy hét alatt 5 napot értek, tehát hétközben nem kell újrafesteni.
Két színben van meg: a 130-as árnyalatot imádom, mert természetes fényben bronzszínű, mesterséges fényben pedig inkább lilás-rózsaszínes. Nagy kedvenc :) Még az ezüst is megvan, de azt, szegényt, csak egyszer használtam. Mostanában nem látom a dm polcain, nem tudom, be akarják-e vonni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

cherry19

2017. július 21.

A 125-ös van meg és egyszerűen imádom. Igaz 3 réteg kell neki, de rajtam simán kibír egy hetet alap-és fedőlakk nélkül, picit megkopik a körmöm végénél, de még teljesen vállalható.
Nem mellesleg a szín maga is gyönyörű, imádom a duo-multichrome dolgokat. Legközelebb lehet felkapok még egy néhány színkombót, olcsó és jó minőségű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

BergerZsofia

2017. június 24.

Elég vegyesek az érzelmeim. A 135-ös árnyalatot vettem meg, amiről nem igazán tudom behatárolni, hogy milyen szín. Más fényviszonyok között vagy mélylila, vagy csokibarna, de összességében imádom mindkét színt. Már egy rétegben is remekül fed, szinte ugyanazt kaptam vissza, mint az üvegben, a második réteg az inkább már csak korrigálásra. Közepes gyorsasággal szárad, ami pozitívum, VISZONT a megszáradás után még órákkal is elég volt egy picit belekarcolni és már nyoma volt. Hat nap alatt már elkezdett lekopni a széleknél. Összességében az árát megérte, de nem vagyok megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

peony

2017. május 22.

Nekem a 125-ös árnyalat van meg és nagyon megszerettem. Igaz a fedése nem túl jó így minimum három réteget fel kell kenni belőle, hogy mutasson, de cserébe fedőlakkal egy hétig simán kibírja a körmeimen. Még kuponnapok keretében féláron szereztem be 350 ft-ért és annyit szerintem simán megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

VanityFair

2017. március 11.

Az a bajom ezzel a márkával, hogy bár nagyon szépek a színei, a lakkok fedőképessége egyenesen katasztrófa, ez alól a metálos vonal sem kivétel. Csíkoz és hamar kopik. Amivel elfogadhatóvá tehető a fedése és a tartóssága is, az a Catrice fekete alapozó lakk, 1 réteg is elég fölé a she-ből (értelemszerűen a sötétebb árnyalatoknál működik), arra jön egy színtelen vagy selyemfényű fedőlakk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 11.

Bebek

2017. március 11.

Én a zöldes színűt vettem meg, ami nagyon szép, 1 rétegben is jól fed, de szerintem 2-ben a tökéletes. Fedőlakkal 1 hetet simán kibír.
DE...........!!!!!! Lemosás után a körmeim zöldes-sárgásak maradnak, és nem lehet ettől a színtől megszabadulni sehogy sem. :((((((((((((
Csak ezért a 3 csillag, amúgy csillagos 5 lenne. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

Csak ezért a 3 csillag, amúgy csillagos 5 lenne. :/

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77491, Yellow 5 Lake / CI 19140

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.