s-he stylezone

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

8 fényes hatású nude árnyalat a tökéletesen természetes megjelenésért. Toluol és formaldehid-mentes.

Alsace

2019. november 21.

070 árnyalatot vettem meg 300 forintért akciósan a DM-ben. Nude árnyalat vöröses fénnyel, kimondottan szépséges árnyalat, egy rétegben is tökéletesen fed, ami meglepett, kevés ilyen lakkom van. Én tettem még fel rá csillámos réteget és egy fedőlakkot, majdnem hát napig bírta, lemostam mert már meguntam a színt. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

tara95

2019. augusztus 30.

A legvilágosabb neutrál árnyalatot vettem meg, karöltve a hozzá ajánlott fedőlakkal. Mivel hosszú és erős körmeim vannak és nem szeretem a géllakkot, elég rájuk ez is. Sőt! Én is a nude tábort erősítem, addig használok egyet ami bevált amíg ki nem vonják. Ezt random vettem le a polcról, emlékeztem rá, hogy kiváló minőségűek a lakkok. Most sincs másképp, lassan 1 hete van a körmeimen hibátlanul, fedőlakkal. Száradása átlagos, a fedése 2 rétegben teljes, mindenhez passzol. Remélem nem fogják megszűntetni..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

betyusz123

2019. augusztus 25.

Körülbelül a harmadik használatra úgy besűrűsödött, hogy meg kellett válnom tőle, pedig a színe nagyon tetszett volna. Próbáltam acetonos körömlakk lemosóval felhígítani, de ez sem segített. (010 árnyalat)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

emb1p3

2019. augusztus 24.

Én a szuper unalmas, egy körömlakkos lány vagyok, abból is ugyanazt veszem, amíg meg nem szűnik. Erre egy Catrice kivonása után fanyalodtam, és hát, wow. Két vékony rétegben kézen 4-5-6 napot bír (a mosogatás mennyiségétől függően), a lábamon heteket. Egyedül azt fájlalom, hogy a meleg tónusú színek túl melegek, örülnék egy semleges felé húzónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

ronnie

Korcsoport: >54
2019. június 1.

Megvettem az itteni vélemények alapján. A 010-es rózsaszin árnyalat mellett döntöttem.
Már akkor be volt sürüsödve mikor előszőr kinyitottam. Rettentően csikoz, csúnya a
szine /persze az üvegben mindig szebbnek látni/. Vastag rétegü hatást kelt a körmön,
két nap alatt lekopik, fénytelen és szárit is. Nahát ennyi dióhéjban. Kukában a helye!!
Visszasirom Margaret Astor francia manikür lakkjait, sajna kivonultak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 1.

Visszasirom Margaret Astor francia manikür lakkjait, sajna kivonultak.

Rommie77

2019. május 10.

Az utóbbi időben megjártam az olcsóbb körömlakkokkal, mert a Moyrán kívül valahogy mindegyikkel elégedetlen voltam. Ezt véletlen láttam meg, és teljesen el vagyok ájulva tőle. Nekem a 050-es van meg, nem elég, hogy csodálatos szín, és valóban Perfect Nude, de elképesztően tartós, és a fedése is szép már egy rétegben is.
Tökéletes!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Tökéletes!!

vrgdo1991

2018. november 9.

Nemrég fedeztem fel a drogéria polcán, és azt kell mondjam nem bántam meg. Indítás gyanánt 2 színt vásároltam belőle, de annyira meggyőzött, hogy mindegyik színt megvettem. Gyönyörűek a színek és tartósak. Egy kis problémám van, hogy picit lassan szárad, de ezért kárpótol a látvány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

vkata96

2018. november 3.

A 040-es árnyalatot vásároltam meg. Elsőre tökéletes volt, két rétegben szépen fedett, gyorsan száradt, és nagyonjó az ecsete is. Második használatra valamivel sűrűbbnek éreztem, így nehezebb is volt vele dolgozni, csíkos lett, sokat kellett felvinni (a végeredmény egyébként így is egész szép lett). Nem tudom mitől lehet, pedig vigyáztam hogy ne legyen levegős. A tartóssága is rendben van, alap és fedőlakk nélkül 4-5 napot is kibír lepattogás nélkül.

UPDATE: megvettem a 060-as árnylatot is, mert egy igazi nude árnyalatra vágytam, amit eddig még nem sikerült megtalálni. Most azt hiszem, kijelenthetem, hogy megvan A nude árnyalat. Két rétegben ez is szépen fed, ennek jó az állaga (remélem majd következő használatkor se sűrűsödik be úgy, mint a másik). A tartóssága is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 3.

javi

2018. szeptember 19.

Nekem a 010-es van meg, ez egy inkább csillogó (csillámosnak nem mondanám) rózsaszínes árnyalat. Ahhoz képest, hogy ezek a színek milyen átlátszóak szoktak lenni, ez most egy rétegben van fent a körmeimen és így is vállalható. Tartóssága a normál kategória - nálam ez 4-6 nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

BlindedByLipstick

2018. július 14.

040, a számomra tökéletes nude szín. A többi lakkhoz hasonlóan hibátlan, a fedés, a gyors száradás, tartósság, minden rendben van vele. Nem tudok betelni a márka új lakkjaival, mindet imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77499, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 6 / CI 15850, CI 77120

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.