s-he stylezone

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

8 fényes hatású nude árnyalat a tökéletesen természetes megjelenésért. Toluol és formaldehid-mentes.

Luller

2021. március 5.

Csodás! 040es árnyalat. Nagyon szép színe van, baromi tartós (3napja lakkoztam, mosok, suvickolok, mosogatok, fertőtlenítek és ezeknek semmi nyoma!) Nekem is bejön az ecset vastagsága, formája. Sokkal jobban szeretek 2-3 húzással végezni egy körmömmel, mint nyolcvanszor bindzsizni a vékonyabb ecsetekkel! 2 rétegben vittem fel, számomra tökéletes. Én is venni fogok több árnyalatban, színben. Csak ajánlani tudom 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 5.

ZsofiaLoren

2021. február 23.

Update:
Mivel mind színben mind tartósságban bejött nekem ez a körömlakk, így vettem még 3 árnyalatot. A 050-es árnyalattal kicsit megküzdöttem, mert tényleg nehéz szépen felkenni. A többi színnel nem volt ilyen gondom.
Elképesztően tartós. 5. napja semmi pattogzódás, pedig mosogattam vele, be is ütöttem pár helyre a körmöm, de semmi. Két réteg és egy fedő lakk úgy tart, mint egy igazi géllakk. A 040-es árnyalat van meg, nagyon visszafogott, igazi gyönyörű nude szín. 490 Ft-ért vettem és annyira meglepett a lakk minősége, hogy most azon gondolkozom, hogy veszek még pár színt. Az ecsettel semmi bajom, engem a vékonyabbak zavarnak, nekem ezzel könnyebb dolgoznom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

Update:

Honeyhair

2021. február 11.

Régóta keresett "álom-nude" árnyalat számomra a 010-es, a világos bőrszínemmel szinte megegyező, kicsit rózsás, kicsit barackos, és még egy pici csillámot is adtak hozzá (bár ez csak az üvegben látszik, a körmön nem). A lakk és az ecset viszont gyalázatosan rossz! A lakk sűrű, rosszul terül, az ecset ormótlan, csíkoz és folyton összekenem vele a köröm körüli bőrt. Érdekes, hogy például az Essie lakkok ecsete is széles, de azzal mégis pontosan, precízen és gyorsan lehet siklani. Ezt a terméket igazából az menti meg, hogy szép a színe és a végeredmény meglepően tartós. Ha az állag- és ecsetproblémákat is megoldaná a DM, akkor megadnám neki az öt csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 11.

rata.sum

2021. január 10.

Kapjon egy csillagot a színére, mert az tényleg szép. (040 - rózsaszínes tónusú nude)
Az ecset ormótlanul vastag, nehéz vele szépen festeni a széleken. A lakk terülése botrányos, egy rétegben nagyon foltos, két rétegben "lábujjkörmön elmegy" kategória. A kézkörmeimre biztos nem kenném, pedig arra szántam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 10.

anreni9

2020. november 4.

Komolyan nem tudom mit rontok el, annyira szeretném szeretni ezt a termékcsaládot, de sajnos megküzdök vele. Az egy dolog, hogy picit sűrűbb az állaga mint amihez hozzászokott az ember, viszont annyira de annyira húzza maga után a csíkot az ecsete, hogy az elképesztő és két rétegben sem fed teljesen. Ha az ember elpepecsel vele, akkor végeredményben kétségtelenül szépen mutat és tartós, de ennyi idő alatt már-már egy komplett gél lakk is elkészül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 4.

Rommie77

2020. október 28.

Az utóbbi időben megjártam az olcsóbb körömlakkokkal, mert a Moyrán kívül valahogy mindegyikkel elégedetlen voltam. Ezt véletlen láttam meg, és teljesen el vagyok ájulva tőle. Nekem a 050-es van meg, nem elég, hogy csodálatos szín, és valóban Perfect Nude, de elképesztően tartós, és a fedése is szép már egy rétegben is.
Tökéletes!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

Tökéletes!!

Klajdi

2020. augusztus 29.

Remek kis lakk, az 010-es árnyalat világos, kicsit csillogós, a 060-as pedig sötétebb, barnás bézs. Mindkettő nagyon szépen fed, nem csíkoz, alapozó lakkal két rétegben. Nagyon tartós, nekem előbb kezdett el lenőni, mint lekopni. Picit lassan szárad meg, de nem vészes. Esélyes, hogy beszerzem még pár színben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

fioretta

2020. augusztus 26.

010-és árnyalatot használtam. Nagyon folyós. A fedése nem túl jó: egy rétegben kenve látszik a csíkos felvitel és nem egyenletes. Két rétegben a színe már szépen kijön és egyenletesen, tökéletesen fedi a körmöket; gyönyörű, fényes, enyhén csillogó természetes nude szín. Viszont 2 rétegben hamar lepattogzik, vagy egybe leválik.
Előnye hogy gyorsan szárad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Előnye hogy gyorsan szárad.

vikimaja

2020. június 21.

Két színt vettem meg belőle (090, 040), mindig kerestem egy jó nude lakkot, és ezek bizony azok! Két rétegben szépen fednek és az áruk sem borsos. Biztosan be fogok szerezni még pár színt belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

Ildi71

2019. december 15.

Mind ezidáig csak színes árnyalatú lakkokat használtam. Ez az első nude (040-es kód) és eddig elégedett vagyok a minőségével (az árához képest). Valóban kibír kb. 4 napot fedő lakk nélkül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 15.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77499, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 6 / CI 15850, CI 77120

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.