s-he stylezone

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2014. december 16.

g.gallatz

2017. október 14.

Muszáj hogy kiálljak emellett az örök kedvencem mellett, mert szegényről nincsenek jó vélemények.
Már a második darabot nyúzom és imádom.
Mindig fél áron vásárolom meg így szerintem nagyon megéri.
Általában egy héten 3x barnás füstös sminket készítek magamnak ennek a használatával a következő módon:
Szemhéj alap+transparent púder majd a szempillatőveimbe húzok egy vonalat a külső szemhéjamtól nagyjából az íriszemig.
Ezután egy lapos ecsettel füstösítek és hogy színátmenetes legyen egyre világosodó szemhéjporokat használok. Csodás lesz a végeredmény, mindig megdicsérik mikor így készítem el a sminkem.
A satírozó részét én nem használom, ha amiatt vásárolnátok meg akkor inkább válasszatok más márkától
Remélem tudtam segíteni 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Már a második darabot nyúzom és imádom.
Mindig fél áron vásárolom meg így szerintem nagyon megéri.
Remélem tudtam segíteni 😊

szofiaa

2017. február 4.

Joy napokon sikerült beszereznem féláron, nem volt 500 Ft és nagyon-nagyon szeretem! Alap járaton gyakran csinálok füstös sminket, a különbség, hogy ezzel a kis csodaszerrel kb 5 perc alatt megvagyok vele még , ha szemfestékkel csinálom duplája. Nagyon tartós és az eredmény gyönyörű! Nagyon hasznos, mindenkinek ajánlom:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

erikaa

2016. november 17.

Én is fél áron vettem ezt a terméket, a barna színárnyalatban. Sajnálom, hogy megvettem, mielőtt megnéztem volna az itteni véleményeket.
A ceruza kialakítása jó lenne, de nem lehet az állaga miatt rendesen vonalat húzni vele, eléggé krémes, maszatolós. A satírozó rész olyan kemény, hogy számomra már már kellemetlen mondhatni fájdalmas mire elsatírozom vele a szemhéjamon. Körülbelül egy óra múlva szétfolyik az egész, pedig szoktam mattító púdert rakni alá. Nem ajánlanám senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

devcat

2016. július 26.

Akciósan talán féláron vettem, nem ébenfekete, hanem kicsit szürkés, sajnos kenődik, többször újra kellene kenni a szemre, de nem teszem, mert beül a szemhéjamba is. A stift kupakja borzasztó, folyton leesik, ha a polcon fekszik, csak úgy van biztonságban, különben "lejár". A stift nagyon kemény, nem lehet vele szépen satírozni, a szem bőrét is húzza. Jóindulatból ketteske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

AppleMaple

2016. május 1.

Egy ideig csak szemeztem vele de végül megvettem. Jó a koncepció de a stift része bizony hagy maga után kivetnivalót. Kemény, ezáltal dörzsöli a szemhéjat, másrészt túl sok festéket vesz fel, nem elsatirozza, hanem letörli és lehet újra visszakenni a festéket ha azt akarjuk, hogy ott maradjon. A ceruza része okés, bár kiváncsi vagyok a hegyezés utáni mivoltára. Ennyi erővel vehettem volna egy normál ceruzát, mert a stiftje nem ér egy fityinget sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Candy21

2016. április 25.

Egészen jó nekem tetszik. Fél áron megérte rajtam meglepően tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Egészen jó nekem tetszik. Fél áron megérte rajtam meglepően tartós is.

NovakneViki

2016. április 19.

Nekem hamar lefolyik a szememről és a ráncokba is beül, még glamour kuponnal is pénzkidobás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

nicolebunny

2016. február 23.

Ajándékba kaptam, nagyon örültem neki, egyből ki is próbáltam a kézfejemen, ott meglepően tartósnak bizonyult, teljesen a kézmosás sem tüntette el, csak végül a szemfestéklemosó. Szemen is jól mutat, egyszerűen készíthetünk szép füstös szemeket, viszonylag tartós is, viszont hajlamos kenődni, de nem vészesen. Összességében nekem 4 csillag a kenődés miatt, ár-érték arányban viszont szuper, arra leszek csak kíváncsi, hogy hegyezésnél hogy viselkedik majd... :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

lines83

2015. március 24.

Utazàshoz kerestem valami olyat amivel egyszerűen lehet füstös sminket készíteni és nem kell hozzá sokmindent bepakolni. 990 Ft ért vettem a DM-Ben. Nekem szemhély alap nélkül is sokáig bírta de alappal igazán tartós. Kicsit nehéz szépen elsatírozni a stifttel a ceruzát és mivel a satírozó eléggé kemény kicsit dörzsöli is a szemhély bőrét. Satírozás után még át kell kenni egyszer mert a stift sok festéket felvesz. Mivel nem volt drága és tartós is ezért kap tőlem 4 * -ot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.