s-he stylezone

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eszter a panda, Módosítva: 2015. április 20.

Két különböző színű púderrel a világos és sötétebb szemöldökhöz. Duplavégű aplikátorral.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

kisTi

2021. július 18.

Tökéletes termék számomra. A kis ecsetet nem használom belőle, de a két púder maximálisan kombinálható egymással. Tartós, intenzív színe van, végre olyan barna árnyalat, ami nem vöröses. Sok év kísérletezés után egy darabig biztosan maradok ennél. Nekem nem kopik és nem kenődik a nap folyamán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

Victory33

2020. január 27.

Nem rossz termék, viszonylag tartós és sokáig elég. Hátránya, hogy nekem csak a világosabb szín áll jól, így már nem éri meg az árát. Nagyon várom, hogy elfogyjon a sötétebb szín is és akkor veszek egy gélest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

pcsengi99

2020. január 22.

sok fajtat kiprobaltam mar de ez a kedvencem. Tartos es szinben is nagyon jol passzol. A hozza valo ecsetet en nem szeretem, igy masikkal hasznalom de azert nem hatrany hogy adnak hozza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

GLili0

2019. április 13.

Már évek óta ezt a terméket használom, szerintem nagyon jól lehet vele dolgozni. Mondjuk én külön vettem hozzá ecsetet, de praktikus, hogy adnak hozzá azt is, a kefés részét szoktam használni. Én csak az egyik felét szoktam feltenni, de az is sokáig elég, pedig minden nap használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

lily323

2019. április 7.

Szerintem nem annyira jó, túl mű hatást nyújt. Őszintén szólva szerintem pénzkidobás. Azt a három csillagot csak azért adtam mert van hozzá egy kefe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Tothxheni

2018. november 30.

Lassan két éve használom, már alig van benne termék. Biztos, hogy újraveszem, mert nekem a "poros" szemöldök termékek válnak be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Livus09

2018. július 21.

Imádom! Kedvenc termékem, a világosabbat a mindennapokra használom, a sötétebbet pedig alkalmakra mikor hangsúlyosabb szemöldököt szeretnék. Az ecset kuka, mint nálam az összes ilyesfajta szemöldökpornál, de nem bánom mert jó termék. Ha véletlen hozzáérek hajlamos elkenődni, ezért csak 4 pontot kap, mert tud idegesítő lenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

meseke

2018. április 20.

Nagyon szeretem. Nem az elsővel használom már el. Igaz, hogy az ecsetét nem használom, de jó kis cucc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

szepfatko

2018. április 14.

Csak azoknak ajánlom, akiknek nem zsíros az arcbőrük es nem hajlamosak az izzadasra. Nekem kopik sajnos..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Babsszi

2018. április 2.

Szeretem, mindkét színt szoktam használni, attól függ mennyire szeretnék sötét szemöldököt. Jól pigmentált, tartós, nem kenődik könnyen, könnyű vele dolgozni. Az ecsete se rossz, bár én mást használok hozzá, de meglepő módon szerint ez most egész használható. Minden napi használat mellett is egy fél életig kitart. Megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin