S'nonas

Ár:   550 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2012. május 17.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Kiszerelés: 750 ml

blackrose

2019. február 12.

2019.01.01: Imádta a család.De már règóta nem látok sehol. Isteni volt az illata, az állaga ès a hatása. Több flakonnal elhasználtunk. Megpróbálom megtalálni, hátha van mèg a boltok polcain.
2019.02.12: ès igen,megtaláltam. Az ára olcsóbb a fent feltüntetett összegnèl, maga a termèk a règi. Imádjuk, ismèt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

romsicsbori

2017. január 11.

Hogy lehet valaminek ennyire király illata? Legszívesebben egész nap magamat szagolgatnám a reggeli zuhany után. Szépen tisztít, nem szárít, szuperül habzik. Nagymamámnak volt régen mindig ilyen tusfürdője (meg 100 másik, mintha mindet használná :D), de már sajnos nem lehet kapni a településen. Az ő fürdőszobájának volt mindig ilyen illata, rá emlékeztet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Zsofii88

2016. február 29.

Nekem tetszik.Kicsit az illata nekem a fogkrémre hasonlít olyan édeskés mégis mentolos.Imádom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 29.

juditkaa70

2016. január 10.

Állagra és illatra is kellemes. Jól hidratál. Gazdaságos,elég sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 10.

Állagra és illatra is kellemes. Jól hidratál. Gazdaságos,elég sokáig elég.

hbrigi25

2015. november 27.

Nagyon elégedett vele az egész család. Gazdaságos kiszerelés, jó áron. Nagyon finom illatú, jó állagú. Felüdülés a bőrnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Someone92

2015. május 16.

Nosztalgikus élmény...nagyon szerettem ezt a tusfürdőt. Gazdaságos volt és jó illatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

csiniteki

2015. február 4.

Egyszerűen imádtam.Termál rajongóként,szinte újra átélem a termál fürdők hangulatát.Szép feszes volt a bőröm tőle Újraveszem tuti :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

Bnemrita

2014. augusztus 5.

Nekem tetszik. Sokadik tusfürdőnek tökéletes. Elég híg állagú, ez nem tetszik benne, de az illata jó, és megfelelően hidratál (engem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

nta2

2014. július 31.

Amit lehet mostanában lehet kapni, az elég híg állagú és sok illata sincs. Olcsó volt, de nem veszem újra, létezik ennél jobb tusfürdő is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

Cicka

2013. május 6.

Nem rossz.Finom illatú,gazdaságos,olcsó.Kicsit szárítja az én bőrömet is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 6.

Nem rossz.Finom illatú,gazdaságos,olcsó.Kicsit szárítja az én bőrömet is.

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.