s.Oliver

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: amyesther, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 19.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fej: ananász, sárgadinnye, piros bors

Szív: virágos és vizes jegyek

Alap: fás jegyek, vanília

nygigi

2017. november 28.

Megtévesztően hasonlít a Gucci Guilty Intensere, nekem még tartósságban is, csak az ára sokkal kedvezőbb. Szeretem az Esprit illatokat, nagyon változatosak.
Ez tipikusan éjszakai, buja illat. Nagyon csábító!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 28.

Ez tipikusan éjszakai, buja illat. Nagyon csábító!

KittiASzuperpocok

2016. december 24.

Tipikusan egy olyan illat, amit az elso proba utan otthagyna az ember lanya.
De en szerencsere nem tettem! ☺
Bore valogatja hogy kin milyen illatkent teljesedik ki. Edesanyamon nagyon maszkulin lettaz elejetol a vegeeig.
Elao probamnal nekem is annak tunt, majd amikor ujra fujtam akkor mar kozel sem ereztem annak.
Nekem nagyon hajaz La petite robe noir anyaillatara.
Tartossaga nem jo...emiatt szomoru vagyok. De ha ruhara es hajra fujom egeszen sokaig birja (onmagahoz kepest)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

Tipikusan egy olyan illat, amit az elso proba utan otthagyna az ember lanya.
De en szerencsere nem tettem! ☺
Nekem nagyon hajaz La petite robe noir anyaillatara.

Danina9592

2015. augusztus 16.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Kár, hogy ezúttal ilyen ünneprontó vagyok. Igaz natural spray változatot szereztem be belőle, de annyira erős, feltűnő, tömény... idősebb nőkön tudnám elképzelni esetleg. Számomra olyan igazi hódító, vadmacskás illat. Rajtam tartósnak bizonyult, még este is bőven éreztem magamon, és mások is megemlítették. Lecsengése után sokkal kellemesebb, és lágyabb, nőiesebb illat, mint először. Lehet, hogy valakin kifejezetten jól állhat, de nekem olyan feltűnő, és erős, hogy szinte orrba vágott. A Natural spray így eladóvá vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

JOOP30

2015. július 24.

Elegáns,sexy,tömény!Szeretem!Újra venném!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 24.

Elegáns,sexy,tömény!Szeretem!Újra venném!

Dorotien

2014. december 26.

Tavaly kaptam karácsonyra. Először kicsit öreges illatnak tűnt számomra, de végül is néhányszor kifejezetten erre az illatra vágytam reggelente (főleg a hideg idő beköszöntével, gondolom a vanília miatt), általában ha valamilyen hivatalosabb eseményre megyek, akkor nyúlok őhozzá. Rajtam nem olyan tartós, pár órán át szoktam csak érezni, valamint a virágos-gyümölcsös illatok közelebb állnak hozzám, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

okroseva

2014. november 5.

Rég nem találtam az illatot, amit el tudok viselni magamon, tettem egy próbát... :) (Két órán át szimatoltam a drogériában) Első blikkre nem volt szerelem, de a fejillat elillanása után igen. :) Valóban szubjektív dolog, egyáltalán nem férfias illat. Tartósságával minden rendben, tudja amit kell, kora estére már csak a kellemes, nem hivalkodó vanília marad. Újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

Oonagh

2014. október 9.

Féláron vettem, teljes áron én sem venném meg, szintén a tartóssága miatt. Mikor a dm-ben szaglásztam tetszett, fújtam, hazahoztam. Aztán itthon a nap folyamán még sokszor az orrom alá került, és leokéztam, hogy ez tényleg tetszik, jöhet. Másnap meg is vettem, kibontottam... és nem tetszett :D Itthon topogtam pár kört, hogy most mi lesz, 10x megkérdeztem páromat, hogy mit gondol, ő 10x elmondta, hogy neki nagyon tetszik, úgyhogy lenyugodtam és elkezdtem újra összebarátkozni vele. Most már szeretem. Kellemes illatnak tartom, viszont számomra ez megint csak őszi/téli időszakban opció. De akkor nagyon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 9.

vanillacaramella.sweet

2014. március 6.

Alig vártam, hogy megérkezzen a rendelésem egy online parfümériától, ahonnan jüval olcsóbban tudtam hozzájutni, a Müller árához képest. Fás illatnak írják, mielőtt kipróbáltam volna, kissé féltem is, de többszöri tesztelésem után mindenképpen birtokolni akartam. :) Nagyon finom, nőcis, sexy, édes, pont megfelelő arányban fás illat, csodás! :) Imádom! :))

Top Notes
Pineapple Melon Pink Pepper

Middle Notes
Floral Notes Watery Notes

Base Notes
Woody Notes Vanilla

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 6.

Top Notes
Pineapple Melon Pink Pepper

Middle Notes
Floral Notes Watery Notes

Base Notes
Woody Notes Vanilla

lidérc.

2013. február 2.

Imádom ezt a parfümöt. Csak sajnos nem eléggé tartós, így gyorsan fogy. Féláron vettem, teljes áron a tartóssága miatt nem venném meg újra..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

Rege

2012. december 8.

Meg kell védenem, bár első teszteléskor nekem sem tetszett még, de ma már egyáltalán nem érzem férfiasnak. A féláras parfümvásáron jutottam hozzá a dm-ben. Nehezen beazonosítható kavalkád gyönyörű mélylila üvegbe zárva, én meglepődtem amikor megtudtam, hogy a fejillat ananász, sárgadinnye és rózsaszín bors, bár utóbbi pikánsága markánsan érződik a kompozíción. A gyümölcsös (? nekem ugyan nem) indítás után virágos-vizes jegyek következnek, majd hamarosan kibontakozik a fás-vaníliás alap. Ennek köszönhetően az első szippantásra hűvösnek tűnő illat bársonyossá válik. Nagyon karakteres, nem egy mainstream illat. Fűszeres, borsos, meleg illatok kedvelőinek érdemes bőrön is kipróbálni. Hideg időben számomra tökéletes választás, igaz, mérsékelt tartóssággal. Egy külföldi szakoldalon a Gucci Guilty Intense olcsó alternatívájaként is szerepel. Ezt érdekességképpen írtam le, én nem tudom eldönteni hogy copy-e, mivel a luxuskategóriásat még nem ismerem. Még annyit, hogy szerintem ez egy "felnőtt" illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 8.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Szintetikus színező anyag. (Lila)