s.Oliver

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2016. október 20.

Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Megjelenés éve: 2016

Fejjegyek: bergamott, licsi, rózsaszín bors

Szívjegyek: rózsa, peónia, magnólia

Alapjegyek: borostyán, pézsma, írisz

s.Oliver For Her EDT+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Ár: 3300 Ft , Eladó: aemit
Állapot: ÚJ, 30ml, Helyszín: --, fizetés: FoxPost automata 500 Ft. Postán maradó 700 Ft. Házhozszállítás 1200 Ft.

nani8419

2021. november 19.

Barátnőmtől kaptam, neki túl erős édes volt. Én szeretem, azóta már 2x vettem. Ahhoz képest, hogy EdT valóban erős. Ugyanakkor pont ezért tartós és nem kell locsolni magamra. Ha 2-nél többet fújok, már fejfájós. Amúgy szolid, púderes, nem tolakodó, nőies illat. Kissé nehéz, valójában én a légiesebb parfümöket jobban kedvelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 19.

Csillagporocska

2021. augusztus 21.

Valóban kellemes, letisztult illatú parfüm. Adnék is rá 4 csillagot, de a tartóssága nálam nagyon kis gyengusz volt, hamar el is fújtam. 3 csillagot adok rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 21.

Agneslaura

2021. január 29.

Kellemes, egyszerű virágos illat, nem kell túl sokat beleképzelni. Tetszik a púderes átütés, teljesen rendben van. Letisztult, nincs elszállva magától.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

EvandEra

2020. július 18.

Nekem tetszett, inkább a magnólia és a rózsa illata jött ki belőle rajtam de amúgy is szeretem az ilyet. Nem egy drága parfüm, kissé 12 egy tucat verziós de azért újravevős. Tartóssága közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

pirospipacsocska

2019. október 4.

Az én bőrömön szinte csak a rózsa dominál.Sajnos kevés púderességet érzek benne.De mivel akciós volt a 30ml-es kiszerelés,így megvettem.Szerintem is nagyon sok a hasonlóság a Chloé parfüm illatával.Hát el nem ájulok tőle,egynek elfújkálom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

TimiEger

2018. december 27.

A So pure-ral együtt vettem meg ( nem tudtam választani), édes, könnyű mind a kettő. Mindennapi elfújásra alkalmas, nem egy bonyolult illat. Szeretem, mert sokáig érezni, főleg ruhán. Kellemes, de nem nála fogok lehorgonyozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

TheEvii00

2018. május 5.

Aranyos, kis rózsás, semmilyen illat - így röviden és tömören.Fiatal lányokon/nőkön tudom elképzelni, leginkább tavasszal és nyáron. Mindennapi fújkálósnak használom. Fél áron vettem,de teljes áron a DM-ben egyáltalán nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

szivecske

2018. január 9.

Nekem nagyon bejön, a tavasziassága és frissessége mellett van benne valami plusz ami kicsit rájön a diszkrét alapillatra, ami nem tudom mi, de nekem bejön :) Máris a tavaszt várom ezzel az ilattal
Tartóssága ár-érték arányban egész jó, bár lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Tartóssága ár-érték arányban egész jó, bár lehetne tartósabb.

CsBetti

2017. november 4.

Én imádtam ezt az illatot. Eddigi parfümeim közül talán a kedvencem. Nem tolakodó, kellemes, púderes, tiszta illata van. Rengeteget dicsérték a környezetemben, amikor ezt használtam. Tényleg rengeteget... :D Nekem elég tartós is volt, nagyon szerettem, de valahogy elsodródtunk egymástól. (tény, hogy nem vagyok túl ragaszkodó ezen a téren, szeretek kísérletezni)
Most visszatértem az S. Oliverhez, de az új 2017-es 'So pure' illatához. Nagyon hajaz erre, de mivel ezt is nagyon szerettem, szerintem jó társam lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Lgina

2017. szeptember 4.

Számomra ez az illat egyszerűen felesleges. Annyi szúrósból púderressé szelidülő rózsa van már a piacon üvegbe zárva... Ilyenkor egy kicsit mérges vagyok, mert 2006-2008-ban valóban ikonikusnak számító illatok születtek, nem is beszélve a még korábbiakról, amik azért kerültek kivonásra, hogy ezek a tömeg-semmik helyet kapjanak a polcokon.
Egyébként semmi rossz vagy zavaró nincs benne, pláne, hogy 20-30 percig tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Egyébként semmi rossz vagy zavaró nincs benne, pláne, hogy 20-30 percig tart.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.