s.Oliver

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2016. október 20.

Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Megjelenés éve: 2016

Fejjegyek: bergamott, licsi, rózsaszín bors

Szívjegyek: rózsa, peónia, magnólia

Alapjegyek: borostyán, pézsma, írisz

Ár: 3800 Ft , Eladó: Niki1491
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 3500 + pktsg , Eladó: TimiEger
Állapot: A képen látható mennyiség van benne, Helyszín: Heves, fizetés: banki utalással, postával küldöm vagy személyes átvétel Egerben is
pirospipacsocska

2019. október 4.

Az én bőrömön szinte csak a rózsa dominál.Sajnos kevés púderességet érzek benne.De mivel akciós volt a 30ml-es kiszerelés,így megvettem.Szerintem is nagyon sok a hasonlóság a Chloé parfüm illatával.Hát el nem ájulok tőle,egynek elfújkálom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

TimiEger

2018. december 27.

A So pure-ral együtt vettem meg ( nem tudtam választani), édes, könnyű mind a kettő. Mindennapi elfújásra alkalmas, nem egy bonyolult illat. Szeretem, mert sokáig érezni, főleg ruhán. Kellemes, de nem nála fogok lehorgonyozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

TheEvii00

2018. május 5.

Aranyos, kis rózsás, semmilyen illat - így röviden és tömören.Fiatal lányokon/nőkön tudom elképzelni, leginkább tavasszal és nyáron. Mindennapi fújkálósnak használom. Fél áron vettem,de teljes áron a DM-ben egyáltalán nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

szivecske

2018. január 9.

Nekem nagyon bejön, a tavasziassága és frissessége mellett van benne valami plusz ami kicsit rájön a diszkrét alapillatra, ami nem tudom mi, de nekem bejön :) Máris a tavaszt várom ezzel az ilattal
Tartóssága ár-érték arányban egész jó, bár lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Tartóssága ár-érték arányban egész jó, bár lehetne tartósabb.

CsBetti

2017. november 4.

Én imádtam ezt az illatot. Eddigi parfümeim közül talán a kedvencem. Nem tolakodó, kellemes, púderes, tiszta illata van. Rengeteget dicsérték a környezetemben, amikor ezt használtam. Tényleg rengeteget... :D Nekem elég tartós is volt, nagyon szerettem, de valahogy elsodródtunk egymástól. (tény, hogy nem vagyok túl ragaszkodó ezen a téren, szeretek kísérletezni)
Most visszatértem az S. Oliverhez, de az új 2017-es 'So pure' illatához. Nagyon hajaz erre, de mivel ezt is nagyon szerettem, szerintem jó társam lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Lgina

2017. szeptember 4.

Számomra ez az illat egyszerűen felesleges. Annyi szúrósból púderressé szelidülő rózsa van már a piacon üvegbe zárva... Ilyenkor egy kicsit mérges vagyok, mert 2006-2008-ban valóban ikonikusnak számító illatok születtek, nem is beszélve a még korábbiakról, amik azért kerültek kivonásra, hogy ezek a tömeg-semmik helyet kapjanak a polcokon.
Egyébként semmi rossz vagy zavaró nincs benne, pláne, hogy 20-30 percig tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Egyébként semmi rossz vagy zavaró nincs benne, pláne, hogy 20-30 percig tart.

LPE

2017. július 17.

Rossmann-ban jártam, mert néhány parfüm akciós volt. Gondoltam körülnézek. Szaglásztam mindenféle illatot. Egyik sem fogott meg. Erre rápillantottam, és döntöttem, jön velem haza, elvégre ha illatot akarok venni, illat nélkül nem jöhetek ki...😂😂😂 Ezt a parfümöt még a DMben szagoltam, de amennyibe került ott, annyit nem akartam adni érte. Itt meg "tálcán" kínálták olcsóbban. Nem szagoltam meg, csak fizettem és távoztam. Itthon fújtam belőle. Ahogy emlékeztem, kellemes, púderes rózsa illat leng körül. Rövid ideig...mert arra sajnos nem emlékeztem, hogy mennyire nem tartós rajtam. Szerintem ez a harminc mili kb egy hét alatt elfogy, ha kitartóan, minden nap használom. Aztán pedig csak egy emlék lesz...az újabb felesleges vásárlás emléke...❤😔

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

Kodi

2016. szeptember 17.

Kissé egysíkú szintetikus rózsa. Semmi extra szép üvegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Kissé egysíkú szintetikus rózsa. Semmi extra szép üvegben.

Blackxentric

2016. szeptember 15.

Illata kellemes, de számomra olyan semmit mondó. Az üvege egyértelműen Chloé ihlette, bár elsőre másolat szó ugrott be inkább. Tartóssága rajtam nulla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

egyboszorka

2016. szeptember 15.

Minden tekintetben Roses de Chloé inspiráció. Az üveg, az illat maga.... Kellemes, kedves, púderes rózsaillat, nem a tövises- szúrós fajta. A maga nemében jó parfüm ez, fiatal hölgyek decens kísérője lehet tavasszal. Bár fene tudja, gyönyörű a púderessége, illik ez minden korosztályhoz. A gondom vele az, hogy rólam 5 perc alatt elillan...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Antioxidánsok: BHT