s.Oliver

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. szeptember 22.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: aromás-fűszeres

Fejillat: bergamott, citrancs, koriander, szerecsendió, galbanum

Szívillat: levendula, menta, üröm

Alapillat: pézsma, cédrus, ámbra

Kiadás éve: 2011

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

biolumi

2016. szeptember 30.

Pár éve a Müllerben szagoltam meg ezt az illatot, amely számomra maga a tökély! (Viszont a női Original nem tetszik.) Az évek múltán sem felejtettem el...
Szeretek férfi illatokat is megillatozni az üzletekben, mert sosem lehet tudni, hogy ráakadok-e egy kincsre, amivel meglepném a párom.
Nemrég a Müllerben jártam egy ismerősömmel, akinek sajnos nem tudtam megmutatni, hogy milyen csodálatos ez az illat, mert nem volt kirakva teszter.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Joe38

2013. szeptember 4.

Kellemes meglepetés a s.Oliver-től!Kifinomult, fűszeres, meglepően tartós illatkülönlegesség!
Nekem kifújás után egy régebbi Puma aroma a domináns benne(gondolom ez a fejjegy gyümölcsössége),majd a szívjegy és az alapjegy együtt egy Pierre Cardin - Emotion irányba viszi az illatot ,ami nekem különösen tetszik,merthogy az már nemigen kapható!Aki Emotion rajongó volt az szerintem megfogja találni ebben az illatban is azokat az aromákat,amik
különlegessé teszik ezt a s.Oliver kompozíciót!Aki pedig nem ismerte az nagyon baráti áron juthat hozzá egy stabil,ropogós,fűszeres illathoz, ami mind tartósságában ,mind férfiasságában vetekszik a drágább parfümökkel és magáénak tudhat egy "eredeti" ,klasszikus illatot az s.Oliver illatház
versenyzői közül.Tőlem megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

versenyzői közül.Tőlem megkapja az 5 csillagot.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Lila színű.