s.Oliver

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: vasolka, Módosítva: 2017. január 29.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Az s.Oliver Original egy olyan életstílust képvisel, amely az őszinteséget és a hitelességet helyezi előtérbe. Arra ösztönöz, hogy úgy éljük az életünket, ahogyan azt mi szeretnénk, attól függetlenül, hogy éppen egyedül vagyunk vagy társasággal. Egy természetes, gyümölcsös, friss illatkompozíció, amelyet a zamatos alma, barack és bergamott jellemez a fejjegyekben. A szívjegyben lévő rózsa és liliom az örök nőiességet hozza elő, majd az alapjegy összetevőinek (vaníliának, borostyánnak és fehér cédrusfának) a melegsége, könnyedsége adja az illat elegáns érzékiségét.

Ár: 4000 Ft postával , Eladó: Mirácska09
Állapot: 3 fújásnyi hiányzik belőle, Helyszín: --, fizetés: Fizetés utalással, postán maradóként küldöm
Ár: 3000 , Eladó: Krisz78
Állapot: 2 fújás hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Moszkva tér-Király u.-Blaha vagy utalás után Foxpost
Qwerty

2019. október 28.

- Na, milyen?
- Hm, ismerős valahonnan.
- Csak azt ne mondd, hogy anyádnak volt ilyen illata...
- Nem...nem. Megvan! Nagyanyámon éreztem ilyet!

Ki hitte volna, van lejjebb. Friss, almás-citrusos nyitány után erőteljes rózsás klasszikusok (nyanyaszag?), majd a leszáradás kifejezetten kellemes meleg, kicsit púderes. Egy óra alatt el is tűnik. Megvenni nem fogom (főleg a rózsa miatt), de voltak kellemes pillanatai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

- Na, milyen?
- Hm, ismerős valahonnan.
- Csak azt ne mondd, hogy anyádnak volt ilyen illata...
- Nem...nem. Megvan! Nagyanyámon éreztem ilyet!

GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Nagyon szeretem, hétköznapokra használom. Sajnos nem tartós az illata, úgyhogy hamar fogy nálam. Mégsem veszek drágábbat vagy másikat, pedig lehet, hogy spórolnék azzal.
"Tudja isten, hogy mi okból
Szeretem? de szeretem."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

"Tudja isten, hogy mi okból
Szeretem? de szeretem."

kissagi19

2019. január 20.

Kb fél évig próbáltam szeretni... Hidegben-melegben, reggel, délután... leszáradásig nagyon tetszett - különleges, barackos és vaníliás illat, kicsit komolyabb-mélyebb felhangokkal. Majd leszáradás után annyira ámbrás lett, hogy nem bírtam elviselni. Felfordult tőle a gyomom. Elajándékoztam egy kolléganőmnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

Petrus96

2019. január 11.

Imádom az illatát, van benne valalmi férfias számomra. Sajnos tényleg nem a legtartósabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

BitterSweet

2018. szeptember 11.

Update: elmult a varázs. Elengedtem. De a csodás közös múltunk miatt jár a 4 csillag.

Azzal kell kezdenem, hogy az egyik legnagyobb kedvencem. Sok parfümöm van, de ehhez muszáj visszatérnem mindig. Sokszor elhatároztam már, hogy ha elfogy, nem veszem újra, mert bármennyire is szeretem, nem tartozik a túl tarós kategóriába. Persze edt, tehát csodát ne várjunk tőle. De az elhatározásom mindannyiszor kudarcba fulladt. Eredmény: 2 parfümmel térek haza (mert enélkül nem élet az élet). Szerencsére rajtam nem lesz citrusos, csak kellemesen lágy púderes illat. Körülölel, mintha csak nekem találták volna ki. Istenem, de jó lenne ha tartósabb lenne.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

debr89

2018. július 25.

Nagyon szeretem az illatát, az egyik nagy kedvencem évek óta. Remélem sokáig lesz még, mert az új S.oliver parfümök között nem találtam olyat, ami ennyire tetszett volna. Tartósnak nem mondanám, viszont a hétköznapokban pont megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Lory

2018. június 16.

Rajtam valószínű a bergamott miatt fanyarra sikeredik a nyitánya,már-már szúrós,kesernyés.Nem zavaró csak érdekes,nem szokványos,főleg egy alapjáraton friss,citrusos illattól.Később tompul az éle,előbújnak a virágos jegyek és a legvégén egy ici-picit talán be is krémesedik a vanília miatt.Szépen végigkövethető az illatpiramis felépítése és változása.
Nem szeretem a citrusos illatokat de az én bőrömön ez a kesernyés indítás érdekessé teszi.Nem tervezem a vásárlását de emiatt még akár az is lehet belőle :)meglátjuk...
Nem kötném korosztályhoz,szerintem bárki viselheti,illetve bármilyen évszakban elképzelhető a hétköznapokon.
Tartóssága is rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 16.

Tartóssága is rendben van.

balankaa01

2018. május 10.

Imádom! Édeskés illat, viszonylag tartós, nagyon csini üveg. 😊
Amúgy nekem az Avon Summer White-ra hasonlít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

Imádom! Édeskés illat, viszonylag tartós, nagyon csini üveg. 😊
Amúgy nekem az Avon Summer White-ra hasonlít.

buzavirag

2018. április 4.

Furcsa, meghatározhatatlan illat, nem nagyon tudom belőni, hogy mire hasonlít, talán ettől egyedi. Nekem talán egy kicsit férfias jellegű, viszont a bőrömön sokáig eltart. A kézfejemre fújtam a teszterből, és 4 kézmosás után is lehet érezni. Most DM kuponnal féláron kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

SVivi

2018. január 30.

Nagyon finom az illata, viszont sajnos nem tart el sokáig. Egyedül emiatt a két csillag, mert ár-érték arányban nem éri meg, biztosan nem veszem újra, hiába kellemes. Az AVON vagy az Oriflame parfümjei sokkal tovább tartanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)