s.Oliver

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MissPoppy, az összetevőket feltöltötte: oviki, Módosítva: 2015. július 27.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: málna, ribizli, mandarin, gyöngyvirág, frézia, vanília, cédrus, szantál, bazsarózsa

peachyglow

2019. szeptember 19.

Az egyik legjobb mindennapra való parfümöm. Árban tökéletes, amennyire kell, annyira tartós, könnyed gyümölcsös, nagyon megkedveltem és sokat használom. Ha valami különleges alkalom van, akkor előveszem a nagyágyúimat, de hétköznapokra olyan jó, hogy van egy ilyen jollyjoker mindig bevethető parfüm, amit nem sajnálok fújkálni. Ettől még nem lesz kommersz, pont az a jó benne, hogy nagyon kellemes, de nem érzed azt, hogy egy keleti fűszerbolt vagy egy átlagos csütörtökön is. Nagyon megszerettem és erre az indián nyárra kifejezetten passzol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Plenda

2019. szeptember 3.

Megakadt a szemem a dobozán, nagyon jó áron volt, így jött velem haza ismeretlenül. Itthon teszteltem. Nagyon finom kis könnyed illat. Ő lett a szaladgálós illatom, jövök megyek fújom 😊 Mindig jókedvem lesz tőle, kis bolondos illat, csomagolásával, üvegével együtt 😁 A nyitófülén belül nem véletlen az írás: "Beautiful things happen when you smile" 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Annabella0

2019. május 17.

Friss tavaszi illat, kis üvege miatt igazán táska barát :)
Viszont sajnos nem egy tartós illat.. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Friss tavaszi illat, kis üvege miatt igazán táska barát :)
Viszont sajnos nem egy tartós illat.. :/

6vilag

2019. május 2.

Végtelenül bájos üvegben meglepő kis csoda lakozik. Annyira bűbájos ez az üveg, ha meglátom, mindig mosolyra fakaszt. Megvettem a lányomnak és a sok éves hű társát, a JP Halloween-t használatát (átmenetileg) be is szüntette azon nyomban, hogy megkapta.
Érdekes, hogy valahogy az üveg külleme megcáfolja a belbecsét, mivel azt gondolnám, hogy valami nagyon cuki-muki ragacsos, édes illatot rejt, de ez nem az.
Kellemes, friss illat, ami egyáltalán nem tolakodó. Nagyon tartós, pedig csak edt. Valamire igen hasonlít a lecsengése, megkockáztatom, hogy az L.B-re (?) talán. Tehát, ilyen értelemben, tényleg lehet "uncsi", mert valóban nem egyedi, sok hasonló illat létezik már. Bár, azt én is tudom, hogy nem is ebben az árkategóriában szokott bekövetkezni a nagy "illat bumm", az biztos.
Nap végére tiszta, púderes illat, és elég határozottan még ilyenkor is tartja magát.
Amiért külön hála, hogy nem érződik ki a gyöngyvirág, sokkal inkább a gyümölcsök fanyarsága dominál.
Árkategóriájában maximálisan teljesít, sőt némelyik nevesebb divatház termékeit is felülmúlja úgy a tartósságban, mint élményben.
Ma bevittem a munkahelyemre, és kíváncsiságból néhány kollegával megszagoltattam. MINDENKI imádta! Viszont én már érzem, hogy kezdem megunni, kb. 3-at használtunk el a lányommal...itt az ideje váltani.De ettől függetlenűl marad az 5, mert tényleg jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 2.

bogii95

2019. március 21.

Nagyon jó illata van és tartós is. Sajna az enyém elfogyott, és mostanában nem látom sehol, szóval ha vkinek van eladó, akkor szóljon. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Hibiszkusz

2018. november 12.

Nagyon vártam ezt az illatot. Azt gondoltam, hogy pont illeni fog hozzám. Erre....annyira olcsó, gagyi hatása van rajtam, hogy soha többé nem akarom magamon érezni. Nagyon elszomorodtam :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

UPanda

2018. június 6.

Nagyon kellemes illat, de tényleg kislányos. Éppen ezért a 10 éves kislányom alkalmi illata lett :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

Slysziszi

2018. május 5.

A tél elmúltával kifejezetten valami üde, friss, könnyed illatot kerestem. Én az EDP-t vettem, ennek tartósabb az illata. Nagyon kellemes virágos, gyümölcsös illat, jó szívvel ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 5.

truska

2017. március 23.

Huh én nagyon szeretem. EDT-vel kezdtem kb tavaly nyáron, azóta már az EDP-t is megkaptam karácsonyra. Kezdetben nagyon friss, gyümölcsös ( akkor még szinte nekem is túl fiatalos, pedig csak 23 vagyok) Utána viszont kicsit szelídül, és rajtam nagyon sokáig lehet érezni ( legalábbis a ruháimon biztosan, nyilván én magamon már nem veszem észre). A régi Kate Moss parfümöt cseréltem le erre, mert azt már tényleg sehol nem lehetett beszerezni, ez viszont kicsit emlékeztet rá. Abszolút nem bántam meg a cserét :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Liza

2017. március 1.

Lehetne tartósabb, de igazi kis tavaszi illat. Most 30 ml 2999 Ft a dm-ben :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Lehetne tartósabb, de igazi kis tavaszi illat. Most 30 ml 2999 Ft a dm-ben :)

Antioxidánsok: BHT