s.Oliver

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sindy6, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 19.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatösszetevők: rózsaszín citrancs, mangó, zöld levelek, frézia, cosmopolitan koktél, pünkösdi rózsa, borostyán, vanília, pézsma

slizus

2018. március 18.

Egyetértek az előttem szólókkal, nagyjából 2 óránként érdemes újra magunkra fújni, nem olyan tartós. De az illata abszolút kárpótol, igazán friss, kellemes és nagyon nőies illatról van szó. A csomagolása nincs túlfaxnizva, bárhol elfér, a kupakja pedig szorosan zár, nem potyog le róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

erdelyim

2018. január 24.

Leárazva vettem, mondván, egynek jó lesz. Majd ahogy elkezdtem használni, megkedveltem! Jó kis friss illat, bár nem túl tartós, de még így is újravenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

pomme

2017. december 26.

Sokat kell frissíteni, mert frissen fújva egyrészt sokkal jobb, másrészt gyorsan elillan. Az elején jó kis gyümölcskoktélos-grapefruitos illat, a cosmo illatjegy már csak ráadás :D Tökéletes lenne, mert a grapefruitot és a cosmot is imádom, jó fanyar, kicsit kesernyés mindkettő, nyárra tökéletes <3 De sajnos hamar elmúlik a kezdeti szanfan, és egy furán púderes (nyomott)-gyümis valami marad belőle. Megtartom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 26.

Lierre

2015. május 11.

Nagyon kis egyszerű illat, mely két órával később nyomtalanul eltűnik. Nem túl kifinomult, tényleg középiskolás lányoknak való, olyan Rexona spray-re emlékeztető kis semmiség. Sajnos télen megcsalt az orrom, amikor őt választottam, talán túlságosan ki voltam éhezve valami nyári illatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 11.

laracroft

2015. január 10.

Tényleg egy nagy kosár bogyós gyümölcs.
Semmi új, semmi érdekes, semmi extra nincs benne.
Cukros cosmopolitan koktél némi grapefruittal vegyítve.
Harsány, édes illat, fiatalabbakon tudom elképzelni, már-már hajlamos vagyok azt mondani, hogy középiskolás lányokon.
Nem fogom lepontozni, mert hatósugárra és tartósságra is jó, de én az ennél szofisztikáltabb illatokat kedvelem, nekem ez amolyan sportos-bulis kislány illata, amolyan kicsit olcsó tucatillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

Tényleg egy nagy kosár bogyós gyümölcs.
Semmi új, semmi érdekes, semmi extra nincs benne.
Cukros cosmopolitan koktél némi grapefruittal vegyítve.

sztinke

2015. január 3.

Kellemes kis illat, friss, fiatalos, lendületes, gyümölcsös, és viszonylag tartós is. Nincs benne semmi különleges, de így a hétköznapokra tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 3.

varga.stella

2015. január 1.

Egyszerű, friss, üde illat. Egy nagy kosár bogyós gyümölcs. Nagyon szeretem. Szerintem elég tartós az illata. Tavaszváró rohangálós illat, szívmelengető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 1.

Dorotien

2014. december 26.

Én is karácsonyra kaptam. Nekem tetszik ez a gyümölcsös édeskés illat. A többi parfümömhöz képest intenzívebb az illata, egész tartósnak tűnik, legalábbis tartósabbnak mint a Difference Selection, hétköznapokra tökéletes lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

leadeutsch87

2014. december 24.

Ilyet kaptam karácsonyra és nagyon tetszik az illata!! Csak azt nem tudom hogy mennyire tartós...valaki bírna nekem segíteni?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 24.

Sindy6

2014. november 24.

Fincsike illat, most a Dm -ben akciós úgyhogy sietek megvenni ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

Fincsike illat, most a Dm -ben akciós úgyhogy sietek megvenni ^^

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.