s.Oliver

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rosewood, az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

2007-ben alkották meg az S. Oliver Selection termékeket az igazán különleges alkalmakra a stílusos, igazi nõknek. A fehér bazsarózsa, az édes és tiszta jázmin, a lonc virágos illata tökéletes összhangban áll a bergamott, méz, nektarin és sült almák aromáival.

s.Oliver Selection for Woman 30 ml
Ár: 4.300 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: bontatlan, nejlon fóliás, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra
s.Oliver Selection for Woman 50 ml
Ár: 4000 Ft , Eladó: Giorgio007
Állapot: Pár alkalommal használt , Helyszín: Budapest, XI. , fizetés: személyes átvétel vagy posta

Vivus94

2020. augusztus 17.

A kedvenc hétköznapi-irodai illatom lett. Olyan tisztaság, igényesség illata van számomra, nem sok, de mégis ad egy pluszt, ami miatt szeretem magamra fújni reggelente. Alkalmakkor inkább erőteljesebb illatokat használok, ez pedig tényleg a szaladgálós napokra van. Kellemes krémes-púderes de mégis virágos. A tartóssága lehetne egy picit jobb, fújás után pár órával elillan, de ettől még nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Isteni illata volt.Az uvege nagyon egyszeru es letisztult.Sokaig megmarad az illata de nem tolakodoan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

pirospipacsocska

2020. május 17.

Kellemes,lágy,puha,krémes virágos illat.Ez az a parfüm,amit nem lehet túltolni,tutira senkinek sem lesz irritáló az illata.A tartóssága azért hagy némi kívánni valót maga után,mert sajnos felfújás után 2 órával már nem érzem magamon.....Most akciósan vettem a DM-ben,féláron,így megérte,de teljes áron nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

SCsilla

2020. február 18.

Erről az illatról az az érzés jut eszembe, amikor tavasszal kilépek az utcára, süt a nap, sétálok. Szívom magamba a lüktető tavasz illatát. Odalépek egy bokorhoz, azt mondom " ez lesz az, ezt érzem mindenhol a levegőben", megyek tovább, megcsap a mézvirág csodás illata, akkor meg azt mondom, " nem, ez az". Majd elhaladok a lonc mellett és ismét gyönyörködöm és vélem felfedezni az ismerős illatot. Ebben az üvegben a tavaszi levegő, virágzó összessége van, ami átjárja a hosszú tél után tavaszra szomjazó lelkemet. Szolíd, tiszta, finoman jelen lévő öröm illat. Tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

LivErpool

2020. január 19.

Az üvege tetszett meg, szóval innen meg is rendeltem :) frissen mosott ruhák illata jut róla eszembe :D szeretem nagyon. A hatósugara viszonylag elég nagy, legalábbis lakáson belül ezt tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

alexandra9607

2019. december 28.

Számomra ez az igazi "ápolt, igényes" illat amit imádok magamon. Kellemes púderes illata van, ami nem tolakodó.
Személyszerint én egésznap érzem magamon, és mások is.
Már 4 üveggel elfogyasztottam, és újra fogom vásárolni továbbra is.
Most kevésnek érzem az 5 csillagot. 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

Személyszerint én egésznap érzem magamon, és mások is.
Már 4 üveggel elfogyasztottam, és újra fogom vásárolni továbbra is.
Most kevésnek érzem az 5 csillagot. 😊

Gdori1988

2019. december 16.

Én nagyon szeretem az illatát, éppen ezért nagyon sajnálom, hogy a tartóssága sajnos nem túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

mindenfelhasznalonevfoglalt

2019. december 7.

Számomra nagyon kedves illat, érdekes módon 16 évesen szerettem bele, amikor anyukámtól kértem kölcsön. Édes, de nem émelyítő, kicsit púderes illat, valahogy nekem a kényelem, otthon, ápoltság érzését jelenti. Nap végén nem szoktam érezni magamon, de mások igen, szóval a tartósságával sincs gond.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 7.

erika830104

2019. május 9.

Nagyon kellemes illatú parfüm S’Oliver-től!
És igen,valóban van D&G vonal benne az én orrom szerint erősen,de semmiképp sem az imádott Sicily az,hanem szerintem majdnemhogy megegyezik D&G Escape to Panarea limitált illatával!És ott a lonc is benne amit én annyira szeretek szagolgatni nyáron a kertben 😊🐝🦋🐛🌞
Összességében ez egy nagyon jó kis illat!
Egész évben viselhető.Nem lesz zavaró!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

Nagyon kellemes illatú parfüm S’Oliver-től!
Összességében ez egy nagyon jó kis illat!
Egész évben viselhető.Nem lesz zavaró!

szivecske

2019. február 21.

Kellemes, nőies illat, ár-érték arányban kifejezetten jó, egész tartós is, de nem kell nagy csodát várni, nekem erre a tavaszváró időszakra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)