s.Oliver

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: mandarin, ribizli,

Szívjegyek: heliotróp, frézia, bazsarózsa,

Alapjegyek: pézsma, tonkabab, pamut.

Erikaaida

2021. július 10.

Ebben az illatban legalább van fantázia. Nem túl édes, nem citrusos, inkább púderes, lágyan virágos, nagyon kellemes. A sok gejl édes illat közt tiszta felüdülés... Nem tudom elképzelni, hogy bárkit is zavarna, olyan biztonsági játékos, hétköznapokra való illat. Tetszetős név, szép üveg. Sajnos a tartóssága és bőrközelisége miatt nem tudok maximum pontot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 10.

eiola

2021. március 28.

Imadom!! Főleg nyárra annyira kellemes illat,sokan dicsérték :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 28.

Imadom!! Főleg nyárra annyira kellemes illat,sokan dicsérték :)

Dorciii11

2019. november 6.

Egyszerűen imádom, az egyik kedvenc parfümöm. Már több üveggel elhasználtam, mindig újra veszem, ha elfogy. Jól érződik egész nap. Olyan különleges illata van, szerintem az fogott meg benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Mirácska09

2019. október 29.

Olyan egyszerű kis illat, engem valami nagyon megfogott benne. De mi? 🤔 Nem sok parfümnél éreztem ezt a valamit, amit ebben is leszáradásnál, de nem jövök rá mi az. A Diesel Plus Plus Feminine-nél éreztem ugyanezt jó rég .... Rajtam meglepően tartós volt, a csuklómra fújtam délelőtt fél 12 körül és este 9 órakor még éreztem, nem csak épp valamit belőle, hanem elég erősen. 🙂 4 csillag jár neki, 5-öt más kapott. 😃

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 29.

Nesh

2019. augusztus 5.

A kedvenc őszi parfümöm. Meglátni és megszeretni-sztori volt a találkozásunk. Az esti zárás előtt pár perccel estem be az egyik Müllerbe, azzal, hogy parfümöt KELL vennem. Kb. a harmadik üvegcse volt, amit megszagoltam, muszáj volt kézbe vennem, olyan kis szép, letisztult a külseje. Na és ami benne van! Még el se illant a felesleg a bőrömről, már ki is fizettem. Fűszeres, mégis szolid, új életszakaszom aláfestő akkordja. Szeretem-illat, de nem az, ami nélkül nem tudnék élni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Hygi

2019. június 11.

Akciósan szereztem be ezt a kis kellemes, tavaszias, nőies parfümöt. A drogériás felhozatal között viszszonylag tartós illat. A 7000 forintot kicsit én is sokallom érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

butterfly99

2019. április 17.

Számomra ez egy mászkálós tavaszias parfüm. Az illata kellemes, inkább nőies mint tinis.A 7000 Forintot kicsit sokallom érte, de szerencsére nekem sikerült beszerezni egy akciós időszakban 3000 valamennyiért. Teljesen megvagyok vele elégedve!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

idonthaveaname

2019. március 11.

Leértékelve sikerült megvennem, azóta imádom. Szeretem, hogy "komoly" illat, nem zöldes, nem is cukros, nagyon finom egyensúly érződik rajta, mégis megmarad könnyednek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Mandulaszem

2018. június 6.

Kedvenc parfümöm! Évek óta használom, nem tudom megunni. Kellemes, friss, nőies, kedves, bájos illat, visszafogott, mégis intenzív. Nagyon különleges illatjegyeket hordoz magában, mindig szívesen viselem.❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

Mille

2017. május 16.

Csak futólag volt alkalmam megillatozni és szerelem volt első illatra.Viszont gondban vagyok,mert nem tudom hol juthatok hozzá?! :/ Ha valaki tudna nekem segíteni ebben azt megköszönném! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 16.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.