s.Oliver

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2014. április 1.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

sanona

2017. október 31.

Amíg kapni lehetett csak őt használtam. Mai napig a fiókjaimat illatosítja kb. 8 db üres üvegcséje. Rajtam, friss, sportos, vagány illat volt. Hiányzik, használnám, ha visszahoznák.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 31.

Timcsi85

2016. augusztus 20.

18-20 éves korom egyik kedves illata, a férjem (akkori barátom) első ajándéka volt ez a parfüm - és nem volt melléfogás. Tartós, kellemes, gyümölcsös illat. Imádtam, talán még most is használnám, ha gyártanák.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

CeCeDrake

2015. november 25.

Amikor gimnazista lettem, akkor vásároltam. Akkor még nem tudtam, hogy a Light Blue egyáltalán a világon van :-D de akárhová mentem, mindenki azt hitte, hogy azt használom. Mentem venni a második üveggel, egy helyes kis parfümériába, akkor megszaglásztam azt, valóban dupeja! De az ára elriasztott, vásároltam az én kis s. Oliver sportomat továbbra is. Az utolsó példányom egy nagyobb kiszerelésű teszter volt, azt tudtam csak megvenni, akkor szűnt meg. Sajnáltam, mert nagyon szerettem!
Később próbálkoztam a LB-val, de érdekes, azt nem tudtam ennyire szeretni, vagy már arra változott a bőröm, nem tudom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Liela

2014. május 5.

IMÁDTAM!! Nekem is 16éves korom illata, tuti vennék, ha lehetne kapni! Könnyed, gyümölcsös, hihetetlenül passzolt hozzám, akármikor újra használnám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

redheadvrouw

2014. április 18.

úristen, 14-15-16 évesen ez volt az én illatom.Érdekes, hogy utána kaptam aztán D&G Light Blue-t, de azt nem tudtam megszeretni..és a mai napig felfordul tőle a gyomrom. Ezt viszont annyira imádtam, az egykori szerelmemnek megvettem a férfi változatot is, az is nagyon fincsi volt.:)) Nosztalgiából biztos vennék, ha még lehetne kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

ct

2013. május 29.

Amikor naaagyon sok évvel ezelőtt rászántam magam, hogy veszek végre valami márkás parfümöt a sok Avonos mellett, akkor ez volt az. Szerettem az üvegét, mert jó kis színes volt, kézre állt, pont befért a táskába is. Az illata meg... Mindig jókedvem lett tőle és felfrissített. Az üveg még megvan, a parfüm már sajnos elfogyott, de bármikor újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 29.

lunagraves

2013. május 28.

Egyik nagy kedvenc volt, mióta kivonták a forgalomból csak gyászolni tudom. :( Nagyon hiányzik! Kellemes illata volt és pont olyan kiszerelése ami elfért a középsulis cuccaim közt a táskámban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

vivoo

2013. május 13.

Imádtam ezt a parfümöt, de már sehol se találok... :( Kivonták a forgalomból?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

Imádtam ezt a parfümöt, de már sehol se találok... :( Kivonták a forgalomból?

njusziful

2013. február 27.

Én nagyon szeretem, főleg ősszel ezt az illatot, kevés hozzá hasonló van. Ha valakinek van felesleges eladója, szóljon a njusziful@gmail.com-ra. Köszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 27.

sugar bunnie

2012. szeptember 28.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, nekem is megannyi emlék jut most eszembe erről a parfümről :) édeskés-citrusos, olyan nem is tudom hova soroljam...kb 2 üveget fújtam el anno :) Ma már biztos nem venném meg újra, attól függetlenül adom neki az öt csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Cinnamal, Citral, Limonene, Linalool