s.Oliver

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Qwerty, Módosítva: 2019. október 28.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019.

Fejjegyek: fekete ribizli, őszibarack

Szívjegyek: bazsarózsa, ibolya, magnólia

Alapjegyek: gyapotvirág, kasmírfa, pézsma

Qwerty

2019. október 28.

Ha 100-ból csak egyetlen emberen maszkulin egy illat, na az tuti én vagyok. Akkor ezt kipipálhatjuk, a következő 99 tesztelőn nyilván "nőcis" meg "csajos" lesz. Én meg lemondó sóhajjal vágtam bele mosógépbe a pulóveremet (megint), egyebet nem tehettem. Továbbá megtépázott méltósággal viseltem, hogy következő 4 órában édes borotvahab masszív szaga lengjen körül. Az összetevőket nézve szinte lehetetlen, és mégis.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.